Valmieras Ziņas

Ziemassvētku noskaņās aizritējusi Valmieras Senioru Skoliņas otrā nodarbība

Lasīšanas laiks: < 1 min

2022.gada 20.decembrī uz Senioru Skoliņas otro nodarbību pulcējās ap četrdesmit Valmieras seniori, lai Ziemassvētku noskaņās noklausītos Regīnas Valtenbergas lekciju par latviskajām un arī dažām lietuviskajām Ziemassvētku tradīcijām un svētku gaidīšanas rituāliem.

Valmieras pensionārus sveica arī Valmieras pašvaldības Sociālās pārvaldes vadītāja Kaija Muceniece, novēlot sirdsmieru un dzīves gudrību. Ar ziemīgām dziesmām seniorus priecēja ansamblis „Dziesmotā Senatne”.

Lai visiem jauks Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

Tiekamies jau Jaunajā, 2023.gadā, kad 18.janvārī ikviens tiek gaidīts uz Senioru Skoliņas trešo nodarbību Valmieras pilsētas pensionāru biedrībā.

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri