Valmieras Ziņas

Ziemassvētku koncerts “Sirds ledus trauslumā”

8. decembrī plkst. 17.00 Valmieras Sv. Sīmaņa ev. lut. baznīcā notiks Ziemassvētku koncerts “Sirds ledus trauslumā”! 

Koncertā piedalīsies solisti Ginta Krievkalna, kā arī īpašs prieks klausītājiem piedāvāt Latvijā iemīļoto romantisko un intelektuālo balsi – dziedātāju Uģi Rozi. Solistus pavadīs pianists Kristaps Krievkalns, ģitārists Ēriks Upenieks, čellists Ēriks Kiršfelds. Programmas nosaukums radies, pateicoties tituldziesmai “Sirds ledus trauslumā”, kura stāsta par ikvienas dvēseles ilgām pēc kaut kā vienkārša un patiesa. Šī tēma kļūst īpaši aktuāla Ziemassvētku laikā, tāpēc programmā ir arī daudz citu skaistu latviešu komponistu un latviskotu pasaules klasikas darbu, kurus klausītājiem izstāstīs solisti Ginta Krievkalna un Uģis Roze.

Noklausies koncertu tituldziesmu “Sirds ledus trauslumā”

“Dziesma “Sirds ledus trauslumā” stāsta par cilvēka trauslumu un bailēm palikt vienam, par bailēm no brīža, kad nāksies šķirties no tuvajiem. Tai būtu jāskan kā mierinājumam, ka mūsu spēkos ir ne tikai būt tuvu klāt otram ik dienas, bet arī kā iedrošinājumam, ka dzīve pēc  zaudējuma  var sniegt daudz, ja ir ticība. Ziemassvētku tuvošanās ir ne tikai satraukuma pilns svētku laiks, tas ir arī laiks, kad cilvēks sāk sevi iztaujāt par mūžīgajām tēmām.  Lai dziesma par sirdi “ledus trauslumā” skan kā kripatiņa no daudzajām iespējamām atbildēm!” par dziesmu stāsta Ginta Krievkalna.        

Koncertā klausītāji dzirdēs Imanta Kalniņa, Jāņa Lūsēna, Ulda Stabulnieka, Raimonda Paula, Zigmara Liepiņa, Aigara Voitišķa daiļradi, kā arī Kristapa Krievkalna  un Ērika Upenieka oriģināldarbus. Koncertprogramma priecēs ikkatru, kurš gada tumšākajā laikā ilgojas vairāk gaismas un siltuma.

Biļetes pieejamas Biļešu paradīzes kasēs un internetā – https://www.bilesuparadize.lv/lv/performances/performance/15706

Aicinām biļetes iegādāties savlaicīgi, biļešu cenas palielināsies, tuvojoties koncertiem!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Vaidava Ceramics ir ģimenes uzņēmums, kas kopš 1980.gada ražo skaistus un funkcionālus dizaina traukus no tīra Latvijas māla. Tie apvieno cieņu pret vēsturisko keramikas veidošanas gaitu un ilglaicīgu dizainu, kas turas pretī laikam un mainīgajām tendencēm. Aicinām darbā: FORMĒŠANAS MEISTARU / TRAUKU PODNIEKU (iepriekšēja pieredze nav nepieciešama) Piedāvājam: - Nepieciešamo amata apmācību - Darbu nelielā un saliedētā komandā - Iespēju profesionāli augt kopā ar uzņēmumu - Iespēju radīt skaistus traukus no Latvijas sarkanā māla - Dinamisku un interesantu darba ritmu - Transporta kompensāciju līdz darbavietai - Normālu darba laiku (08:00-17:00), kalendārās brīvdienas un regulārus atvaļinājumus - Atalgojumu no 4.00 – 5.00 EUR stundā, pirms nodokļu nomaksas Sagaidām: - Vidējo izglītību - Precizitāti un augstu atbildības sajūtu - Vēlmi apgūt jaunas prasmes un zināšanas - Spēju strādāt komandā un patstāvīgi pieņemt lēmumus Galvenie pienākumi: - Trauku izgatavošana uz formēšanas virpas - Trauku apstrāde pēc formēšanas procesa - Trauku kvalitātes kontrole Sūti CV ar norādi “FORMĒŠANAS MEISTARS” uz info@vaidava.lv līdz 31.05.2019. Vairāk par mums #vaidavaceramics Facebook, Instagram un vaidava.lv. SIA “Rebeka”, Reģ.Nr. 44103003533. Sīkāka informācija pa telefonu +371 26425050. Profesija: PODNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-05-31 Darba sākšanas datums: 2019-06-03 Kontaktpersona: Miks Balodis Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri