Valmieras Ziņas

Ziemassvētku koncerts “Sirds ledus trauslumā”

8. decembrī plkst. 17.00 Valmieras Sv. Sīmaņa ev. lut. baznīcā notiks Ziemassvētku koncerts “Sirds ledus trauslumā”! 

Koncertā piedalīsies solisti Ginta Krievkalna, kā arī īpašs prieks klausītājiem piedāvāt Latvijā iemīļoto romantisko un intelektuālo balsi – dziedātāju Uģi Rozi. Solistus pavadīs pianists Kristaps Krievkalns, ģitārists Ēriks Upenieks, čellists Ēriks Kiršfelds. Programmas nosaukums radies, pateicoties tituldziesmai “Sirds ledus trauslumā”, kura stāsta par ikvienas dvēseles ilgām pēc kaut kā vienkārša un patiesa. Šī tēma kļūst īpaši aktuāla Ziemassvētku laikā, tāpēc programmā ir arī daudz citu skaistu latviešu komponistu un latviskotu pasaules klasikas darbu, kurus klausītājiem izstāstīs solisti Ginta Krievkalna un Uģis Roze.

Noklausies koncertu tituldziesmu “Sirds ledus trauslumā”

“Dziesma “Sirds ledus trauslumā” stāsta par cilvēka trauslumu un bailēm palikt vienam, par bailēm no brīža, kad nāksies šķirties no tuvajiem. Tai būtu jāskan kā mierinājumam, ka mūsu spēkos ir ne tikai būt tuvu klāt otram ik dienas, bet arī kā iedrošinājumam, ka dzīve pēc  zaudējuma  var sniegt daudz, ja ir ticība. Ziemassvētku tuvošanās ir ne tikai satraukuma pilns svētku laiks, tas ir arī laiks, kad cilvēks sāk sevi iztaujāt par mūžīgajām tēmām.  Lai dziesma par sirdi “ledus trauslumā” skan kā kripatiņa no daudzajām iespējamām atbildēm!” par dziesmu stāsta Ginta Krievkalna.        

Koncertā klausītāji dzirdēs Imanta Kalniņa, Jāņa Lūsēna, Ulda Stabulnieka, Raimonda Paula, Zigmara Liepiņa, Aigara Voitišķa daiļradi, kā arī Kristapa Krievkalna  un Ērika Upenieka oriģināldarbus. Koncertprogramma priecēs ikkatru, kurš gada tumšākajā laikā ilgojas vairāk gaismas un siltuma.

Biļetes pieejamas Biļešu paradīzes kasēs un internetā – https://www.bilesuparadize.lv/lv/performances/performance/15706

Aicinām biļetes iegādāties savlaicīgi, biļešu cenas palielināsies, tuvojoties koncertiem!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri