Valmieras Ziņas

Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes štāba ēkā atklāj Vairogu zāli un vēsturisku ekspozīciju

Lasīšanas laiks: 2 min

Sagaidot valsts svētkus, Valmierā notika Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes svinīgā ceremonija un štāba ēkā tika atklāta Vairogu zāle un vēsturiskā ekspozīcija, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes Informācijas daļa.

Svinīgajā ceremonijā, ko vadīja 2. Vidzemes brigādes komandieris pulkvedis Gunārs Kauliņš, brigādes personāls saņēma Zemessardzes un brigādes komandiera apbalvojumus. Ceremonijā piedalījās un brigādes apbalvojumus saņēma arī sadarbības partneri, kuri šogad sniedza atbalstu militāro mācību “Namejs 2022” norisē.

Klātesot brigādes personālam un sadarbības partneriem, svinīgi tika atklāta 2.Vidzemes brigādes štāba zāle, kurai nosaukums – Vairogu zāle – tika izvēlēts, iesaistoties visam brigādes štāba personālam. Izvēloties zāles nosaukumu, uzsvērta vairoga nozīme – tas ir aizsardzības un drošības simbols. Vairogs ticis izmantots gan kā bruņinieka individuālās aizsardzības bruņojuma sastāvdaļa, gan kā atpazīšanas simbols. Vairogi ir tikuši dekorēti ar dažādiem spēcīgiem simboliem, ticot ka tie pasargā, dod veiksmi to nesējiem. Vairogu zāles nozīme ir būt vietai, kur dažādu vairogu nesēji, sanākot kopā, spēj vienoties un pieņemt lēmumus, lai stiprinātu valsts aizsardzību. Zāli paredzēts dekorēt ar vienību, kas stāv Vidzemes sardzē, vairogiem.

Vairogu zālē tika atklāta vēsturiskā ekspozīcija, ko veidojis Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmijas pētnieks, vēsturnieks Valdis Kuzmins, bet par māksliniecisko iekārtojumu rūpējās Ieva Lapiņa, SIA “Trīs muskatrieksti”. Ekspozīcija vēsta par Ziemeļlatvijas brigādes izveidi un par Brīvības cīņu kaujām Vidzemē, kā arī par Latvijas armijas (1920-1940) vienību izvietojumu Vidzemē. Ekspozīcija ar šādu saturu ir unikāla un tapusi ciešā 2. Vidzemes brigādes komandieru un vēsturnieka V. Kuzmina sadarbībā.

Jau ziņots, ka noslēdzot Kaugurmuižas vēsturiskās Kungu mājas renovāciju, 2022. gada 22. jūnijā tika atklāta Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes štāba ēka. Līdz ar to pēc gandrīz 20 gadu pārtraukuma 2. Vidzemes brigādes štābs ieguva paši savu mājvietu.

Lai padarītu efektīvāku valsts aizsardzības uzdevumu izpildi, Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes štābs, kas kopš 2003. gada atradās Rīgā, 2018. gada pavasarī pārcēlās uz Valmieru. Tādējādi brigādes štābs, kura uzdevums ir koordinēt, pārraudzīt un atbalstīt Vidzemes bataljonu darbību, jau četrus gadus atrodas savā atbildības rajonā – tuvāk saviem bataljoniem, kas ir atvieglojis savstarpējo sadarbību, uzdevumu izpildes koordināciju un paaugstinājis reaģēšanas spējas.

Zemessardzes 2. Vidzemes brigādes atbildības teritorija ir Vidzeme, un tajā ietilpst 22. kaujas nodrošinājuma bataljons Valmierā, 25. kaujas atbalsta bataljons Gulbenes novada Stāmerienā, 26. kājnieku bataljons Gulbenē un Madonā, 27. kājnieku bataljons Cēsīs, 31. kājnieku bataljons Alūksnē un 54. kaujas atbalsta bataljons Ogrē.

SIA "BONO" Meža īpašumu, Cirsmu un Lauksaimniecības zemju  Pārdevēju BONO ir kokrūpniecības un mežsaimniecības nozares uzņēmums. Uzņēmuma darbības virzieni aptver kokmateriālu ieguvi, loģistiku, pirmapstrādi, tālākapstrādi, tirdzniecību un koka māju ražošanu. BONO ir kļuvis par pilnībā integrētu uzņēmumu grupu, kas tiecās izmantot vismodernākās tehnoloģijas un ražošanas metodes, lai koksne iegūtu augstāku pievienoto vērtību visos vērtību ķēdes posmos. GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: ▪ Veikt izejošos zvanus potenciālajiem klientiem, lai identificētu interesi par meža īpašuma/lauksaimniecības zemes pārdošanu vai meža izstrādi. ▪ Pārliecināt potenciālos klientus par izteiktā piedāvājuma priekšrocībām un vienoties par darījumu; ▪ Sadarboties ar citām uzņēmuma nodaļām-vērtēšanas/projektu vadības/juridisko nodaļu u.c. pēc nepieciešamības, lai veiksmīgi novērtētu īpašumus, nodotu informāciju par plānoto darījumu kolēģiem. ▪ Izpētīt un saprast uzņēmuma meža īpašumu; cirsmu un lauksaimniecības zemju pirkšanas piedāvājumus. GALVENĀS PRASĪBAS: ▪ Spēja efektīvi un laipni komunicēt, izmantojot tālruni; ▪ Iepriekšēja pieredze zvanu centrā, telemārketingā vai aktīvā pārdošanā pa telefonu B2C sektorā tiks uzskatīta par priekšrocību; ▪ Vēlme apgūt un izprast meža īpašumu; cirsmu un lauksaimniecības zemju biznesa nianses; ▪ Izturība un motivācija ikdienā strādāt ar lielu zvanu apjomu; ▪ Spēja strādāt komandā un sadarboties ar citiem departamentiem; ▪ Labas latviešu un vēlamas krievu valodas prasmes gan mutiski, gan rakstiski. MĒS PIEDĀVĀJAM: ▪ Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika; ▪ Apmācības un iespēju attīstīties uzņēmumā; ▪ Iespēja strādāt no mūsdienīgas un ērtas darba vides Beātes iela 5; Valmiera; LV-4201. ▪ Konkurētspējīgu atalgojumu sākot no 1800EUR bruto + kvartāla bonusu sistēma - balstīta uz sasniegto rezultātu; ▪ Draudzīgu darba vidi un atbalstošu kolektīvu; ▪ Apmaksātus telekomunikācijas pakalpojumus CV sūtīt uz e-pastu recruitment@bonotimber.com Profesija: PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Beātes iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Lauksaimniecība / Vide Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-21

Mēs, AS Brink’S Latvia, esam daļa no Amerikas Savienoto Valstu koncerna Brink’S, kas ir globāls līderis skaidras naudas pārvadājumu jomā. Šobrīd mēs aktīvi meklējam savā komandā inkasentu (-i) darbam Valmierā. Mēs lepojamies ar savu 120 cilvēku lielu un stabilu komandu Latvijā un 165 gadu pieredzi pasaulē. Mēs ar prieku sniedzam pakalpojumus vairāk kā 600 klientiem visā Latvijā. Mūsu vērtības ir Drošība, Fokuss uz klientiem, Ētika un godīgums, Darbinieku pieredze, Pastāvīgi uzlabojumi, Dažādība un komanda. Regulāri veikto personāla lojalitātes aptauju rezultāti rāda, ka mūsu darbinieki augstāk par visu vērtē savus kolēģus un darba saturu. Pievienojoties mums, TU iegūsi valstij nozīmīgu darbu starptautiskā, nozares lielākajā uzņēmumā, kā arī: - profesionālu kolēģu un zinoša vadītāja atbalstu - apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai - finansiālu atbalstu apsardzes sertifikāta iegūšanai un pagarināšanai - veselības apdrošināšanu ar pirmo darba dienu - atalgojumu 6.2-7.0 EUR bruto/h, vienmēr laikā - darba apģērbu ērtam darbam, dienesta ieroci un citu ekipējumu Mēs TEV uzticēsim materiālo vērtību inkasāciju, apsardzi un pārvadāšanu, nodrošinot izcilu servisu mūsu klientiem. Mēs sagaidām, ka Tev ir: apsardzes sertifikāts un nepieciešamie dokumenti ieroča nēsāšanas apliecības noformēšanai, B kategorijas autovadītāja apliecība, latviešu valodas prasme un augsta atbildības sajūta. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: hr.lv@brinks.com AS “Brink's Latvia” apstrādās Jūsu personas datus, kas iegūti atlases procesā, lai veiktu atlasi amatam, uz kuru pretendējat, un aizsargātu mūsu intereses strīdu rašanās gadījumā. Atkarībā no amata mēs varam kopīgot Jūsu personas datus ar citiem Brink’s uzņēmumiem, kas ir iesaistīti atlases procesā, un daži no uzņēmumiem var atrasties ārpus ES. Ja Jūs netiksiet pieņemts darbā, mēs iznīcināsim Jūsu datus tā kalendārā gada beigās, kas seko gadam, kurā pieteicāties darbam. Ja vēlaties iegūt plašāku informāciju par to, kā mēs apstrādājam Jūsu datus, lūdzam sazināties ar mums pirms pieteikšanās šim amatam. Ja vēlaties saņemt piedāvājumus dalībai citos konkursos, tostarp uz citiem amatiem, lūdzam norādīt to savā pieteikumā. Lūdzam ņemt vērā, ka šādos gadījumos Jūsu dati tiks kopīgoti Brink's grupas ietvaros (tostarp ārpus ES), kā arī Jūs varat saņemt piedāvājumus dalībai konkursos no citiem Brink's grupas uzņēmumiem. Pateicamies par atsaucību. Profesija: INKASENTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-31 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: hr.lv@brinks.com

Mūsu partneri