Valmieras Ziņas

Zeile un Vēveris no izlašu turnīra Tallinā atgriežas ar zelta medaļām

Tallinā aizvadīta tradicionālā Baltijas jūras kausa izcīņa basketbolā, kurā Latvijas U18 izlase trīs spēlēs izcīnīja trīs uzvaras, tādējādi mājās ar zelta medaļām atgriežoties “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” trenerim Robertam Zeilem un spēlētājam Valteram Vēverim.

Tradicionāli janvāra pirmajā nedēļā starptautisku turnīru Baltijas jūras kausa izcīņa aizvada Latvijas, Igaunijas, Somijas un Zviedrijas jauniešu izlases, izspēlējot apļa turnīru. Šogad turnīrs risinājās Igaunijas galvaspilsētā no 3. – 5. janvārim. Latvijas U18 izlases treneru štābā kopā ar Artūru Visocki-Rubeni un Gunāru Gailīti strādāja “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” galvenais treneris Roberts Zeile, bet komandas sastāvā bija iekļauts Valters Vēveris, kuram tika uzticēti arī kapteiņa pienākumi.

Turnīru Latvijas junioru izlase ievadīja ar spēli pret Somijas vienaudžiem. Spēles liekāko daļu risinājās līdzvērtīga cīņa pār iniciatīvu, bet pusotru minūti pirms beigām latvieši bija ieguvuši divu punktu vadību. Ar Rainera Hermanovska tālmetienu Latvijas komanda spēles beigās panāca piecu punktu vadību, bet izšķirošās darbības veica Valters Vēveris, izsitot pretspēlētājam bumbu un mača izskaņā izprovocējot pret sevi pārkāpumu. Tādējādi mačs noslēdzās ar Latvijas junioru uzvaru 76:69, Vēverim spēlē kopumā gūstot sešus punktus.

Tallinas turnīra otrajā dienā latvieši samērīja spēkus ar Zviedrijas izlasi. Latvijas basketbolisti pārliecinoši kontrolēja spēles gaitu pirmajās trijās ceturtdaļās, iekrājot 23 punktu pārsvaru. Noslēdzošajā ceturtdaļā komanda nedaudz atslābinājās, ļaujot zviedriem nedaudz samazināt starpību, bet kopumā tas netraucēja Latvijas U18 izlasei svinēt otro uzvaru turnīrā – rezultāts 88:73. Komandas rezultatīvākais spēlētājs ar 22 gūtiem punktiem bija Valters Vēveris.

Turnīra noslēgumā Roberts Zeile un viņa padotie tikās ar mājinieci Igauniju. Tomēr cīņa izvērtās bez lielas intrigas. Latvijas jaunie basketbolisti spēles pirmajā pusē pārliecinoši audzēja rezultāta pārsvaru, droši soļojot pretī uzvarai visā turnīrā. Mačs pret Ziemeļu kaimiņiem noslēdzās ar ļoti pārliecinošu uzvaru 90:65. Arī šajā mačā Latvijas junioru izlases rezultatīvākais spēlētājs bija Valters Vēveris, sakrājot 17 punktus.

Kopumā trīs aizvadītos mačos Latvijas junioru izlases kapteinis Valters Vēveris bija komandas rezultatīvākais spēlētājs ar vidēji 15 gūtiem punktiem. Tāpat valmierieša rēķinā 2,3 izcīnītas atlēkušās bumbas, divas rezultatīvās piespēles un viena pārtverta bumba. Tas sekmēja Latvijas U18 izlases atgriešanos mājās ar zelta godalgām.

Savu komentāru par turnīru sniedza Roberts Zeile: “Ļoti patīkami uzvarēt gan turnīrā kopumā, gan šodien, kad galvenajam trenerim Artūram Visockim-Rubenim bija jābūt uz LBL spēli Ventspilī. Maču pret Igaunijas izlasi vadījām kopā ar Gunāru Gailīti. Šādi turnīri ir ļoti vērtīgi un vajadzīgi gatavojoties Eiropas čempionātam. Tā ir iespēja sanākt viesiem kopā, pastrādāt, paskatīties kā spēlētāji ir progresējuši savos klubos un kā progresējuši individuāli. Pārbaudām viņus gan treniņos, gan spēlēs, meklējot labāko sastāvu Eiropas čempionātam. Varam pārbaudīt virknējumus, kas labāk saprotas laukumā, un veidot komandas ķīmiju.”

“Valters izlases sastāvā iekļāvās labi. Viņš ir gudrs spēlētājs, ātri uztver trenera doto informāciju un izpilda to laukumā. Viņš bija arī komandas kapteinis šajā turnīrā. Nedaudz patraucēja pirms trīs nedēļām dabūtais smadzeņu satricinājums, līdz ar to tikai īsi pirms izlases treniņnometnes atsāka trenēties. Tādēļ turnīrā viņš nebija labākajā sportiskajā formā. Nedaudz žēl, jo pirms traumas bija uzņēmis ļoti labu formu un laukumā izskatījās pārliecinošs,” savas komandas spēlētāja iesaistīšanos izlases rindās ieskicēja treneris.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat Saeimas vēlēšanu rezultātus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes štābs VALMIERĀ piedāvā darbu SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTAM Darba pienākumi: · Nodrošināt sabiedrības informēšanu par Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes darbību; · Veikt sadarbība ar plašsaziņas līdzekļiem, sagatavot un nosūtīt preses paziņojumus; · Veikt preses monitoringu; · Organizēt reprezentatīvos pasākumus;  · Nodrošināt mājas lapas un sociālo tīklu lapu satura papildināšanu; · Veikt pasākumu fotografēšanu, foto un video arhīva uzturēšanu. Pamatprasības: · 1. līmeņa augstākā vai augstākā izglītība sociālajās zinībās (sabiedriskajās attiecībās, žurnālistikā, politoloģijā, stratēģiskajā komunikācijā, psiholoģijā u.c.), var būt pēdējo kursu students (pieredze līdzīgā darbā tiks uzskatītas par priekšrocību); · Teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas; · Labas organizatoriskās, saskarsmes un prezentēšanas prasmes; · Profesionālas prasmes darbā ar MS Office programmām un sociālajos tīklos; · Augsta atbildības izjūta, spēja strādāt individuāli un komandā; · Psiholoģiskā noturība; · Spēja un motivācija pilnveidot savas zināšanas un iemaņas; · Spēja uzņemties atbildību par savas profesionālās darbības rezultātiem. Piedāvājam: · Interesantu, dinamisku un daudzveidīgu darbu; · Labus darba apstākļus; · Veselības apdrošināšanu; · Bruto atalgojums, sākot no 675 eiro līdz 1190 eiro (7. vai 9. mēnešalgu grupa, atkarībā no izglītības un darba pieredzes), un sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam; · Par priekšrocību tiks izvirzīti kandidāti, kuri jau ir zemessargi vai ir gatavi iestāties Zemessardzē. Darba vieta Valmierā. Lai pieteiktos, sūti CV uz e-pastu aija.bumane@mil.lv līdz 25.10.2018. Tālrunis informācijai 27327669 Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk – VDAR) 13.pantu un Fizisko personu datu aizsardzības likumu informējam, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir ZS 2.Vidzemes brigādes Personālsastāva un administrēšanas daļa. Profesija: SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Drošība / Glābšanas dienesti / Aizsardzība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-10-25 Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri