Zaudējums pēdējā mačā pirms izslēgšanas spēlēm

Lasīšanas laiks: 3 min

Svētdien, 25. februārī, “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” Latvijas Telpu futbola asociācijas (LTFA) “Optibet” Virslīgas ietvaros savā laukumā aizvadīja pēdējo regulārās sezonas spēli, kur ar 4:8 (1:2) pārkāpumiem bagātā spēlē piekāpās FK “Raba” telpu futbolistiem.

Valmieras sākumsastāvā devās Matīss Kučinskis, Valdis Veinbergs, Dāvis Rutks, Ulvis Bērziņš un Valts Jaunzems.

Spēli veiksmīgāk iesāka viesi, kas jau no pirmajām sekundēm sāka presingot valmieriešus, tomēr mājinieki spēja neitralizēt “Raba” telpu futbolistu uzbrukumus, atbildot ar bīstamiem pretuzbrukumiem. Spēles ceturtajā minūtē stūra sitienu izdevās nopelnīt “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” spēlētājiem, taču pēc neveiksmīgas izspēles, pārķerot bumbu, ātro pretuzbrukumu izdevās realizēt viesu futbolistam Mārtiņam Auziņam, panākot 0:1. Šāds rezultāts bija nepilnas četras minūtes, jo astotajā minūtē īstajā vietā un laikā vārtu priekšā atradās Mikus Veidemanis, kurš pēc rikošeta bija pirmais pie atlēkušās bumbas un bez grūtībām raidīja to pretinieku vārtos. Viesi turpināja veidot bīstamus uzbrukumus, raidot bumbu arī pa vārtu pārliktni. Spēles 13. minūtē nepaveicās valmieriešiem, kad pretinieku komandas spēlētājs no labā flanga raidīja bumbu vārtu virzienā, kas atsitās pret Egila Artura Nazarova kāju un ielidoja vārtos, atkārtoti vadībā izvirzot “Raba” telpu futbolistus.

Otro puslaiku aktīvāk iesāka “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”, taču pirmais bīstamais moments tomēr radās tieši pie mājinieku vārtiem, kad bumba lidoja caur vārtsarga Matīsa Kučinska kājām un, atsitoties pret abiem vārtu stabiem, tomēr neieripoja vārtos. Puslaika ceturtajā minūtē divu vārtu pārsvaru “Raba” labā panāca Leons Krasnovs, taču pēc 32 sekundēm pēc brīvsitiena izpildīšanas pirmais pie atlēkušās bumbas bija Egils Arturs Nazarovs, panākot 2:3. Pēc 42 sekundēm neizšķirtu panāca Valts Jaunzems, liekot panervozēt viesiem, kā rezultātā sākās krietni agresīvāka spēle abu komandu izpildījumā, abām komandām atlikušajā spēles laikā nopelnot pa vairākiem brīdinājumiem. Pēc nedaudz vairāk kā divām minūtēm viesiem pēc stūra sitiena izdevās atkārtoti izvirzīties vadībā. Kādā no spēles epizodēm “Raba” futbolists pārkāpa noteikumus laukuma viduszonā, taču tiesneši nefiksēja pārkāpumu, ļaujot turpināt spēli, kā rezultātā viesu futbolisti ieguva kontroli pār bumbu un jau nākamajā uzbrukumā guva piektos vārtus, tomēr vārtu guvums netika ieskaitīts, jo tiesneši pieņēma lēmumu, ka pārkāpums laukuma viduszonā ir bijis. Tas gan šajā spēlē neko daudz nemainīja, jo pretinieku komanda atlikušajā spēles laikā spēja gūt vēl četrus vārtus, kamēr “Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” labā vienīgos vārtus guva Valts Jaunzems, kurš mača 34. minūtē realizēja 10 metru soda sitienu.

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” – FK “Raba” 4:8 (1:2)

Vārti: Veidemanis 8′, Nazarovs 13′ (S.V.) 24′, Jaunzems 25′ 34′ (10 m) – Auziņš 4′, Krasnovs 24′, Fjodorovs 27′, Farias Junior 31′ 34′ 37′, Rožkovskis 35′

Brīdinājumi: Nazarovs 28′, Veinbergs 30′, Rutks 34′ – Jakovļevs 24′, Zabarovskis 25′

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola”: Mačulāns, Kučinskis, Zvirbulis, Rutks, Bērziņš, V. Jaunzems, Nazarovs, Taulavičus, Veidemanis, Koļesņikovs, Veinbergs, Riekstiņš, Burcevs

FK “Raba”: Bondars, Žurovs, Auziņš, Hercbergs, Narčuks, Šapovalovs, Zabarovskis, Fjodorovs, Ziļs, Kočerigins, Krasnovs, Jakovļevs, Rožkovskis, Farias Junior

“Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola” savu debijas LTFA “Optibet” Virslīgas regulārajā sezonā ar sešiem punktiem četrpadsmit spēlēs noslēgusi septītajā jeb priekšpēdējā vietā un izslēgšanas spēles astotdaļfinālā sāks pret otrajā vietā esošo TFK “Rēzekne”, ar ko šajā sezonā pirmajā spēlē izdevās cīnīties neizšķirti ar 4:4, bet otrajā spēlē tika piedzīvots zaudējums ar 1:4.

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu  PAVĀRAM (-EI) ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”,Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: • vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze pavāra amatā; • godīgums un augsta atbildības sajūta; • pozitīva attieksme pret darbu; • spēja strādāt komandā un maiņu darbā. Galvenie darba pienākumi: • garšīga un kvalitatīva ēdiena gatavošana saskaņā ar kalkulācijām; • tehnoloģisko procesu pārzināšana un ievērošana; • sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Piedāvājam: • veselības apdrošināšanu; • mūsdienīgu darba vidi; • papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • atmaksātus papildatvaļinājumus; • svētku dāvanas; • profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • darba alga no EUR 1000 – 1050 (bruto)/6.00 - 6.50 EUR/h. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - Pavārs Valmierā,vai pieteikties personīgi WhatsApp vai zvanot pa mob.tel.nr. +371 26167218. Profesija: PAVĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-16 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Vai pieteikties WhatsApp: +371 26167218