Valmieras Ziņas

Zaru šķeldošanai pieteiktas 415 adreses

Bezmaksas zaru šķeldošanas pakalpojuma saņemšanai Valmierā šogad pieteiktas 415 adreses, kas ir par 59 adresēm vairāk nekā 2019.gadā. Tas ir arī lielākais līdz šim akcijai pieteikto adrešu skaits, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste vides komunikācijā Līga Bieziņa.

Bezmaksas zaru šķeldošanas akciju Valmieras pilsētas pašvaldība finansē ik gadu pavasarī kopš 2013.gada ar mērķi atbalstīt Valmieras iedzīvotājus pavasara sakopšanas darbos. Tādējādi tiek samazināts zaļo, grūti kompostējamo atkritumu apjoms piemājas dārzos, jo atbilstoši Valmieras pilsētas pašvaldības saistošajiem noteikumiem zaru un jebkādu citu zaļo atkritumu dedzināšana piemājas dārzos nav atļauta.    

Zaru šķeldošanai adreses šogad varēja pieteikt no 16.marta līdz 24.aprīlim. Adrešu pieteikšana šobrīd ir noslēgusies. Valmieras pilsētas pašvaldības kapitālsabiedrība SIA “Valmieras Namsaimnieks” joprojām turpina zaru šķeldošanu, līdz būs izpildīti visi pakalpojuma pieteikumi. Pēc īpašnieka izvēles sasmalcināto zaru šķelda tiek atstāta tālākai izmantošanai īpašumā vai tiek nodrošināta tās aizvešana.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

AS "Smiltenes piens" - viens no Latvijas vadošajiem piena produktu pārstrādes uzņēmumiem ar 100 gadu uzkrāto un apgūto pieredzi šajā nozarē, aicina darbā SIERA RAŽOŠANAS PRESES OPERATORU Cēsu iela 8, Blome, Blomes pagasts, Smiltenes novads TAVI GALVENIE UZDEVUMI BŪS: • Pārraudzīt un strādāt ar iekārtām, kas pasterizē, homogenizē un mehāniski apstrādā pienu, iekārtām, kas ražo sieru un citus siera produktus; NO TEVIS SAGAIDĀM: • Pamata, vidējā profesionālā izglītība rūpniecībā tiks uzskatīta par priekšrocību; • Augsta atbildības sajūta un godīga attieksme pret darbu; • Komunikabilitāte un spēja strādāt komandā. TAVS IEGUVUMS: • Atbildīgu, dinamisku darbu un vērtīgu pieredzi stabilā un atpazīstamā uzņēmumā; • Draudzīgu un uz sadarbību vērstu kolektīvu; • Karjeras un profesionālās izaugsmes iespējas; • Konkurētspējīgu atalgojumu no 1000 EUR; • Veselības apdrošināšanas polisi (pēc viena nostrādāta gada). Ja vēlies pieteikties uz šo amatu, sūti savu CV uz e-pastu: blome@smiltenespiens.lv, info pa tel. 29180953 Sazināsimies ar tiem kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām! Pamatojoties uz Vispārīgo datu aizsardzības regulu, informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu tikai šīs vakances atlases procesu. Datu pārzinis ir AS „Smiltenes piens”, reģistrācijas numurs 43903002031, juridiskā adrese Mūrnieku iela 2, Smiltene, Smiltenes novads, LV-4729.

Mūsu partneri