Valmieras Ziņas

ZAAO organizē semināru par komunikācijas dažādības spēku

Lasīšanas laiks: 2 min

2024. gada 1. martā SIA “ZAAO” Dabas un tehnoloģiju parkā “URDA” Vidzemes inovāciju nedēļas ietvaros aicina uz praktisku semināru “Kā digitalizācijas laikmetā nepazaudēt tos, kuri lieto pastkastīti”, portālu “Valmieras Ziņas” informēja SIA “ZAAO” Sabiedrisko attiecību vadītāja Dina Lukaševiča-Lāce.

Mūsdienās, kad digitālās tehnoloģijas ienākušas ikvienas nozares ikdienā, saglabāt personisku un efektīvu komunikāciju ar klientiem kļūst aizvien sarežģītāk. Šajā ātri mainīgajā digitālajā laikmetā ir būtiski atcerēties, ka ne visi mūsu klienti vēlas vai spēj mijiedarboties digitāli. Daži joprojām dod priekšroku tradicionālajai pastkastītei, citi vēlas saņemt informāciju caur SMS, bet vēl kādiem patīk uzzināt jaunumus no televīzijas ekrāniem. Mēs saprotam un novērtējam šo dažādību, kas mūs pamudina būt elastīgiem un radošiem savā pieejā.

Pasākumā “Kā digitalizācijas laikmetā nepazaudēt tos, kuri lieto pastkastīti” dalīsimies gan zināšanās, gan praktiskā pieredzē, demonstrējot, kā var veiksmīgi apvienot tradicionālās un digitālās komunikācijas stratēģijas.

  • Apskatīsim dažādu komunikācijas veidu nozīmi mūsdienu sabiedrībā.
  • Dalīsimies ar zināšanām par to, kā efektīvi sasniegt plašu auditoriju, nezaudējot personisku pieeju.
  • Darbosimies praktiski, meklējot labāko komunikācijas avotu dažādās situācijās.

Mēs ceram, ka katrs pasākuma apmeklētājs aizies ar jaunām idejām, praktiskiem risinājumiem,  motivāciju un apņemšanos turpināt pielāgoties šajā dinamiskajā digitālajā laikmetā, saglabājot ciešu saikni ar katru klientu, neatkarīgi no viņa vai viņas komunikācijas preferencēm.

Pievienojies mums! Kopā radīsim idejas, kā veiksmīgi integrēt dažādus komunikācijas veidus organizācijā, lai sasniegtu un iesaistītu katru klientu.

Pieteikties vari tīmekļa vietnē ej.uz/digitalizacijas_laikmets.

Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikties laicīgi!

SIA “LEGROLATVIA” (reģistrācijas nr. LV44103109749), kūdras substrātu ražošanas un iepakošanas uzņēmums aicina darbā “Laboratorijas vadītāju” (1223 03) (darba vietas atrašanās vieta: “Lakstīgalas”, Rūpnieki, Valmieraspagasts, Burtnieku novads, LV-4219, t.i. 6 km no Valmieras). Darba pienākumi: Organizēt, vadīt un koordinēt darbu laboratorijā, kontrolēt ražotāsprodukcijas kvalitāti ,ienākošās kūdras kvalitāti, gatavās produkcijaskvalitāti, veikt attiecīgās analīzes un pārbaudes . Uzturēt tehniskā kartībā laboratorijasiekārtas. Darba laiks 8.oo – 17.oo. Pēc nepieciešamības pagarināts vai maiņudarba laiks. Prasības: Atbilstoša izglītība, zināšanas par laboratorijas procesiem un iekārtām.Vēlama iepriekšēja pieredze līdzīgā amatā.  Valodas zināšanas – obligāti latviešuun angļu. B kategorijas autovadītāja apliecība, savs transports.  Iemaņas: Pozitīva attieksme pret darbu un darba kolēģiem, prasme strādāt komandā,pozitīva komunikācija. Vēlme mācīties,apgūt darba specifiku un strādāt ar atbildību, nezaudējot darba kvalitāteslīmeni. Piedāvājam: Darbu starptautiskā uzņēmumā, labus darba apstākļus un atsaucīguskolēģus.  Apmācību jaunajā amatā. Darba alga 1500 EUR bruto.  Veselības apdrošināšanas polise pēc pārbaudes laika. CV sūtīt uz info@seda.lv, ar norādi “Laboratorijasvadītājs”. Konfidencialitāti garantējam.Jautājumu gadījumā zvanīt 22498474 Profesija: LABORATORIJAS VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lakstīgalas, Rūpnieki, Valmieras pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Aicinām darbā AUTOBUSA VADĪTĀJU VALMIERAS AUTOPARKĀ DARBA PIENĀKUMI: pasažieru pārvadāšana saskaņā ar darba grafiku biļešu pārdošana darbs ar elektronisko kases aparātu pasažieru kvalitatīva apkalpošana PRASĪBAS PRETENDENTIEM: D kategorijas transportlīdzekļa vadītāja apliecība, vēlams 95. kods vēlams D vai D 1 kategorijas transportlīdzekļa vadītāja stāžs vismaz divi gadi labas saskarsmes un komunikācijas prasmes latviešu valodas zināšanas UZŅĒMUMS PIEDĀVĀ: darbu stabilā uzņēmumā darba samaksu no 1200 EUR līdz 1600 EUR (pirms nodokļu nomaksas) pilnas sociālās garantijas daļēju ceļa izdevumu apmaksu no dzīvesvietas uz darbavietu 95. koda apmācības apmācību pirms darba pienākumu uzsākšanas veselības apdrošināšanas iespējas iespēju savienot ar darbu citā uzņēmumā ikgadējās un 95. koda apmācības CV ar norādi vakancei „Autobusa vadītājs Valmieras autoparkā” iesniegt: sūtot elektroniski uz info@vtu-valmiera.lv personīgi SIA „VTU Valmiera” personāla daļā darba dienās no plkst.13:00 līdz 16:00 („Brandeļi”, Brandeļi, Kocēnu pagasts, Valmieras novads, Reģ.nr. 40003004220) Informācijai 29231565 * Iesniegtos personas datus SIA “VTU VALMIERA” izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti SIA “VTU VALMIERA” iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāt citos SIA “VTU VALMIERA” personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Profesija: AUTOBUSA VADĪTĀJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Brandeļi, Kocēnu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Transports / Loģistika Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-05-12

Mūsu partneri