Valmieras Ziņas

ZAAO: galvenokārt investēts pakalpojumu kvalitātē un pieejamības sekmēšanā iedzīvotājiem

Lai veicinātu 28 pašvaldību un to iedzīvotāju apmierinātību ar atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumu nodrošināšanu reģionā, arī pērn SIA “ZAAO” (ZAAO) ieguldīja investīcijas jaunās pārvaldības tehnoloģijās, infrastruktūras attīstībā un iedzīvotāju izglītošanā, informē Zane Leimane, ZAAO sabiedrisko attiecību speciāliste.

Pērn lielākā daļa uzņēmuma peļņas novirzīta iedzīvotāju ērtībām svarīgiem infrastruktūras pilnveidošanas projektiem. Turpināta pazemes atkritumu konteineru laukumu izbūve daudzdzīvokļu māju kvartālos Valmierā, Cēsīs un Limbažos. Līdz ar to šobrīd izveidoti vairāk nekā 20 laukumi, bet šogad plānots projektēt jaunus pazemes konteineru laukumus Cēsīs, Valmierā, Krimuldā un Smiltenē. Būtiski, ka pazemes konteineri ir ietilpīgāki par metāla un plastmasas virszemes konteineriem, līdz ar to retāk tukšojami, mazāk noslogojot iekšpagalmu ceļus. Turklāt šajos konteineros ir vēss mikroklimats, kas mazina nepatīkamu smaku veidošanos.

2014.gadā atvērti divi jauni EKO laukumi Apē un Krimuldā. Būtiski, ka iedzīvotāji, kuri iesaistās izlietota iepakojuma un citu pārstrādei derīgu materiālu nodošanā, samazina savus izdevumus par nešķirotu sadzīves atkritumu izvešanu, jo tā saucamos šķirotos atkritumus ir iespēja nodot bez maksas. Izmantojot EKO laukumus var saņemt arī atlaižu karti, kura nodrošina atlaidi sadzīves atkritumu rēķinam. Šā gada sākumā uzsākta darbu plānošana, lai 2015.gadā EKO laukuma atvēršanas svētkus varētu svinēt Raunas novada iedzīvotāji.

Tiešsaistes līgumu datu bāzes informāciju izmantos ZAAO darbības teritorijas pašvaldību policisti, kontrolējot pašvaldību saistošo noteikumu izpildi, proti, lai katrai mājsaimniecībai būtu noslēgts līgums par atkritumu apsaimniekošanu.

Papildus pamatdarbībai, uzņēmums ar dažādām aktivitātēm un kampaņām veicinājis sabiedrības izglītošanu, informēšanu un līdzdalību vides kvalitātes uzlabošanā. Līdz šim strādāts vairāk ar skolas vecuma bērniem, bet par nākamā darbības perioda prioritāti noteikta sadarbība ar pēc iespējas dažādām interešu grupām, tostarp, jauniešiem, pieaugušajiem.

Vairāki EKO laukumi pārveidoti par EKO laukumiem – birojiem, lai konsultētu iedzīvotājus. Šobrīd jaunu atkritumu apsaimniekošanas līgumu noslēgšana, izmaiņu veikšana atkritumu izvešanas grafikos, dažādu maisu veidu pieteikumi un konsultācijas ir pieejamas Valmierā, Cēsīs, Limbažos, Saulkrastos, Balvos, Smiltenē, Valkā un Apē. Nemainīgi visi klienti var ietaupīt savu laiku, saziņu ar ZAAO veicot telefoniski, e-pastā vai elektroniskajā klientu sistēmā uzņēmuma mājas lapā.

2014.gadā ZAAO bija vienīgais atkritumu apsaimniekošanas uzņēmums Latvijā, kam, saņemot Ilgtspējas indeksa Sudraba godalgu, Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrija pasniedza speciālo balvu “Reģiona spēks” par ieguldījumu ilgtspējīgas sabiedrības un reģiona attīstībā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā uz nenoteiktu laiku Valmieras novada Izglītības pārvaldes METODISKĀ DIENESTA VADĪTĀJU! Ja Tev ir vēlme:   nodrošināt Metodiskā dienesta darbu: konsultēt, informēt un sniegt metodisko atbalstu Valmieras novada izglītības iestāžu pedagogiem, skolu vadības komandām, jomu koordinatoriem, mācīšanās konsultantiem; plānot un organizēt pētījumus, datu ievākšanu un analīzi par mācīšanas darba kvalitāti un tās uzlabošanas iespējām Pašvaldības izglītības iestādēs; · apkopot un publiskot metodiskos materiālus un labās prakses piemērus izglītības procesa kvalitātes pilnveidei, veicināt zināšanu pārnesi; · rosināt metodisko materiālu izstrādi un savstarpējo mācīšanos; · piedalīties ar izglītību saistītu inovāciju un investīciju projektu izstrādāšanā un ieviešanā; · veidot aptaujas par izglītības jautājumiem, analizēt aptauju rezultātus un sniegt priekšlikumus izglītības kvalitātes celšanai;  un ja Tev ir: · otrā līmeņa augstākā izglītība pedagoģijā vai izglītības vadībā; · darba pieredze pedagoģijā, metodiskajā darbā vai izglītības vadībā ne mazāk kā 3 gadi; · valsts valodas prasme augstākajā līmenī un vismaz vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas prasmes profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā; · zināšanas jomu reglamentējošo normatīvo aktu normu piemērošanā; · labas prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām; · kompetences: labas komunikācijas, prezentācijas un saskarsmes prasmes; prasme analizēt situācijas, atrast piemērotākos risinājumus; spēja analizēt liela apjoma datus; precizitāte un augsta atbildības sajūta; vēlme strādāt komandā; izvirzīt un sasniegt mērķus; mēs piedāvājam: labus darba apstākļus sakārtotā darba vidē; stabilu atalgojumu (atbilstoši 12.mēnešalgu grupai no 1195 EUR līdz 1400 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); profesionālās pilnveidošanās iespējas; sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam. Motivācijas vēstuli, CV, augstākās izglītības dokumenta kopiju, kā arī redzējumu par Metodiskā dienesta darbības principiem un attīstības vīziju līdz divām A4 lapām datorrakstā, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv, vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras novads ar norādi „Metodiskā centra vadītāja/-as amatam”, līdz 2021.gada 4.oktobrim plkst.12:00. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 26121155. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: GALVENAIS SPECIĀLISTS METODIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-10-04

Sociālās korekcijas izglītības iestāde „Naukšēni” (reģ.nr.4418000073), sākot ar 2021./2022. mācību gadu piedāvā darbu IZGLĪTĪBAS PSIHOLOGAM Darba slodze: 15 stundas nedēļā. Mēnešalga 540,00 EUR. Pretendentiem izvirzītās prasības: Izglītības atbilstība MK noteikumiem Nr.569 ,,Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību” Galvenie amata pienākumi: Veikt psiholoģisko izpēti un sniegt atbalstu izglītojamajiem Veikt izglītojamo audzināšanas apstākļu izpēti un piedalīties konfliktsituāciju risināšanā Analizēt ar izglītojamo izglītošanu, attīstību saistītās problēmas, piedāvāt risinājumus Darba vietas adrese: Sociālās korekcijas izglītības iestādē „Naukšēni”, „Naukšēnu muiža”, Naukšēnu pagasts, Valmieras novads. Pieteikumu un CV uz sūtīt uz e-pastu info@skiinaukseni.lv vai pieteikties personīgi pie direktora (tālrunis 29293630) līdz 2021.gada 15.oktobrim Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Naukšēnu muiža, Naukšēni, Naukšēnu pag., Valmieras nov. Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-10-15 Kontaktpersona: Pieteikumu un CV sūtīt uz info@skiinaukseni.lv vai iesniegt personīgi, t. 29293630 (direktors). Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri