Valmieras Ziņas

ZAAO aktualitātes pakalpojumu sniegšanā ārkārtējās situācijas laikā

Lasīšanas laiks: 3 min

Valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas laikā, SIA ZAAO turpina klientu apkalpošanu, ievērojot noteiktos epidemioloģiskās drošības pasākumus savu darbinieku un klientu veselībai.

Sadzīves atkritumu konteineru, šķiroto atkritumu konteineru tukšošana un citi atkritumu apsaimniekošanas pakalpojumi tiek sniegt atbilstoši plānotajam grafikam. EKO kastes daudzdzīvokļu namos tiek tukšotas tikai tad, ja iedzīvotāji paši nevar tās iztukšot pie mājas esošajā iepakojuma konteinerā, šķiroto atkritumu kastes biroju iekštelpās netiek tukšotas. Saņemot nolietotas elektrotehnikas savākšanas pakalpojumu, tā jānovieto iepriekš sarunātā, brīvi piebraucamā vietā ārpus savas dzīvojamās vai darba telpas.

ZAAO birojs Valmierā, Rīgas ielā 32 strādā epidemioloģiski drošā vidē un aicina klientus izmantot attālināto konsultāciju iespējas. Pakalpojumu līgumus var pieteikt pa tālr. 64281250 vai epastā: zaao@zaao.lv vai www.zaao.lv zem pogas Pieteikt pakalpojumu.

Informācija par plānoto pakalpojumu sniegšanas grafiku un norēķiniem pieejama klientu elektroniskajā sistēmā www.zaao.lv zem pogas Klientiem. Līgumu noslēgšana tiek kārtota ar Latvijas Pasta starpniecību vai caur elektroniskā paraksta sistēmu.

Īpašas nepieciešamības gadījumā, izvēloties klātienes apmeklējumu, tas iespējams iepriekš piesakoties pa tālr. 64281250 un apmeklējuma reizē uzrādot sadarbspējīgu Covid-19 sertifikātu.

ZAAO darbības reģiona 21 EKO laukums turpina ikdienas darbu, nodrošinot iedzīvotājiem dažādu pārstrādei derīgu materiālu nodošanu.

EKO laukumos klientu konsultācijas iespējamas tikai to āra teritorijās, jaunus līgumus iespējams slēgt tikai attālināti, sazinoties ar ZAAO biroju Valmierā pa tālr. 64281250 vai e-pastā: zaao@zaao.lv. EKO laukumos pašlaik nav iespējams norēķināties par pakalpojumiem ar skaidru naudu, piemēram, par atvestajiem būvniecības, zaļajiem, lielgabarīta atkritumiem.

  1. EKO laukumos bez maksas var nodot pudeļu un burku, logu stiklu, papīru, kartonu, noteikta veida polimērus, PET pudeles, metālu, lietošanai derīgus apavus un tekstila izstrādājumus, kā arī nolietotu sadzīves elektrotehniku. 
  1. Ierobežotā apjomā iespējams nodot vieglo automašīnu riepas (līdz 4 gab. no viena iedzīvotāja gada laikā), luminiscentās spuldzes (līdz 10 gab. gadā no vienas mājsaimniecības), krāsu iepakojumu (līdz 10 litri gadā no vienas mājsaimniecības).
  2. Iedzīvotājiem, kuriem ir tiešais līgums par sadzīves atkritumu apsaimniekošanu, ir iespēja lielgabarīta un būvniecības atkritumus nodot ar pēcapmaksu. Daudzdzīvokļu māju iedzīvotājiem minēto atkritumu nodošanas iespējas jārisina ar savu māju apsaimniekotājiem, kuri sazinās ar ZAAO par pakalpojuma veidiem. Iedzīvotājiem, kuri līdz šim nav ZAAO klienti, lielgabarīta un būvniecības atkritumu nodošana EKO laukumos jāatliek uz laiku, kamēr valstī uzlabosies epidemioloģiskā situācija.
  3. BIG-BAG maisus klienti, kuriem ir līgums ar ZAAO, var saņemt EKO laukumos, bet klientiem, kuriem līguma nav, izsniegšanas nepieciešamība ir iepriekš telefoniski jāsaskaņo ar ZAAO Valmieras biroju pa tālr.29225862, vienojoties par to izsniegšanas vietu un laiku.
     
  4. EKO laukuma, kas atrodas Reģionālajā atkritumu apsaimniekošanas centrā “Daibe”, apmeklējums iepriekš jāsaskaņo pa tālruni 28394140 (darba dienās darba laikā no plkst.8.00 līdz 17.00). Maksājumi šajā laukumā iespējami ar maksājuma karti.

Apmeklējot EKO laukumus, obligāti jālieto mutes un deguna aizsargmaskas! Visi materiāli jānodod ieturot 2 m distanci no EKO laukuma pārziņa un nosaucot nepieciešamos reģistrācijas datus.

Dabas un tehnoloģiju parks “URDA” (URDA) savus pakalpojumus piedāvā epidemioloģiski drošā vidē un ievērojot valstī noteiktās prasības. Pieejamas klātienes apmācības nelielās grupās, pārsvarā izmantojot URDA mācību infrastruktūras āra teritoriju. URDA piedāvā arī attālinātās nodarbības gan skolēnu grupām, gan pieaugušajiem. Pieteikšanās attālinātajām nodarbībām rakstot uz e-pastu: izglitiba@zaao.lv

Papildus vēršam uzmanību, ka medicīniskie atkritumi un individuālās aizsardzības līdzekļi nedrīkst nonākt šķirošanas konteineros! Mājsaimniecībām, kurās ir slimnieki ar vīrusu “Covid-19” – atkritumus jāizmet sadzīves atkritumu konteinerā, iesaiņotus dubultā aizsietā maisā.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

VIDZEMES AUGSTSKOLA (Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto vecākā grāmatveža amatu (uz noteiktu laiku; normālais darba laiks - 40 stundas nedēļā; darbs klātienē) Prasības pretendentam: · augstākā vai vidējā profesionālā izglītība grāmatvedības, finanšu vai ekonomikas jomā, · darba pieredze grāmatvedības darbā (vismaz 2 gadi), · teicamas prasmes darbā ar MS Office datorprogrammām, · iepriekšēja pieredze datorsistēmu Visma  HORIZON lietošanā tiks uzskatīta par priekšrocību, · prasme patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu, · augsta atbildības sajūta, precizitāte, pienākuma apziņa, · iniciatīva, godīgums un spēja strādāt komandā, · grāmatvedības uzskaites principu un saistīto normatīvo aktu pārzināšana, · sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Galvenie pienākumi: grāmatvedības datu apstrāde, uzskaite, kontrole, sadarbība ar auditoriem nepieciešamās informācijas sniegšanā, dalība gada pārskata sagatavošanā. Mēs piedāvājam: · regulāru pamata atalgojumu (791,00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) un sociālās garantijas, · interesantu un dinamisku darbu, iespēju iesaistīties papildus projektos, · profesionālās un karjeras izaugsmes iespējas. Interesentiem līdz 2021.gada 14.decembrim sūtīt motivācijas vēstuli un CV ViA juristei-personāla speciālistei (adrese: Valmiera, Cēsu iela 4, LV-4201, kabinets Nr.C204 vai e-pasts: agrita.somase@va.lv, 26681800; 26186555) ar norādi „Vecākā grāmatveža vakancei”. Profesija: GRĀMATVEDIS (CETURTĀ LĪMEŅA KVALIFIKĀCIJA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Darbības joma: Bankas / Apdrošināšana / Finanses/Grāmatvedība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-12-14 Kontaktpersona: Agrita Šomase Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

SPOLĒŠANAS OPERATORS / -E TAVA DARBA PIEREDZE NAV IZŠĶIROŠA: Citur Latvijā līdzīgu darba pieredzi iegūt nevar, tāpēc visu nepieciešamo darbam mēs iemācīsim. TAVOS IKDIENAS PIENĀKUMOS IETILPS: · Uzraudzīt ražošanas iekārtu nepārtrauktu un kvalitatīvu darbību; · Ražot produkciju, ievērojot kvalitātes prasības; · Pareizi, korekti un precīzi marķēt, pakot un svērt produkciju; · Savlaicīgi iekārtot darba vietu ar izejmateriāliem un palīgmateriāliem; · Vizuāli novērtēt produkcijas kvalitāti, kā arī veikt attiecīgo kvalitātes rādījumu pierakstus; · Nepieļaut neatbilstoša produkta ražošanu; · Regulāri, rūpīgi un savlaicīgi veikt iekārtu plānveida tīrīšanu; · Sadarbība ar kolēģiem ražošanas mērķu sasniegšanai. TU BŪSI PIEMĒROTS ŠIM DARBAM, JA TEV PIEMĪT: · Vēlme mācīties un prasme strādāt komandā; · Augsta atbildības sajūta; · Akurātība un precizitāte; · Spēja strādāt fizisku aktīvu darbu; · Noturīga uzmanība; · Noturība saspringtos darba apstākļos. MĒS TEV PIEDĀVĀJAM: Apmaksātu profesionālo apmācību darbavietā; Paredzamu maiņu grafiku, kas zināms visam gadam (darbs 12 h maiņās - dienas maiņas 06:00-18:00 un naktsmaiņas 18:00-06:00); Atalgojumu jau apmācību laikā ap 900 EUR pirms nodokļu nomaksas; Atalgojumu pēc apmācību pabeigšanas sākot no 1200-1400 EUR pirms nodokļu nomaksas; Attīstību un karjeras izaugsmes iespējas; Organizētu transports uz-no darba 5 maršrutos; Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem un labumu grozu atbilstoši koplīgumam; Darbu stabilā ražošanas uzņēmumā ar 58 gadu pieredzi. Darbavietas adrese: Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras novads. CV* ar norādi SPOLĒŠANAS OPERATORS / -E sūti uz e-pasta adresi darbs@valmiera-glass.com. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu. *Piesakoties darbā, es piekrītu, ka mani personas dati tiks izmantoti darba atlases vajadzībām. Profesija: SPOLĒŠANAS IEKĀRTAS OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-07 Kontaktpersona: Ieva Laktiņa

Mūsu partneri