Valmieras Ziņas

VVV aicina uz izrādi “Sapnis vasaras naktī”

Valmieriešiem iespēja noskatīties izrādi “Sapnis vasaras naktī”, kas iestudēta par godu V.Šekspīra 555 jubilejai, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Viestura vidusskolas direktora vietniece Simona Šmidte.

Stāstā Hermijas māte vēlas, lai viņās meita precas ar Demetriju, bet Hermija ir iemīlējusies Lizanderā, tāpēc atsakās mātei pakļauties. Savukārt Hermijas draudzene Helēna ir iemīlējusies Demetrijā, kurš, tāpat kā viņa draugs Lizanders, ir ieskatījies Hermijā, bet Helēna ir apņēmības pilna cīnīties par Demitrija mīlestību. Turpat mežā mīt arī Laumu karalis Oberons un Laumu karaliene Titānija, kas pašlaik ir nelāgi sastrīdējušies. Oberons vēlas atriebties Titānijai, tāpēc lūdz savam kalpam Pakam sameklēt burvju ziedu, kura maģiskā sula liktu Titānijai iemīlēties pirmajā briesmonī, ko tā ieraudzītu. Pēc Hermijas mātes lūguma, par godu Hermijas un Demitrija kāzām bars jauniešu gatavo lugu. Ar ko tas viss beidzas?

To būs iespējams uzzināt Valmieras Viestura vidusskolas 11.klašu teātra “Sprīdītis” iestudētajā izrādē “Sapnis vasaras naktī” 22.maijā plkst.19.00 Valmieras 2.vidusskolas lielajā zālē. Uz izrādi aicināts ikviens interesents!

Izrādes radošās komanda – režisori Roberts Segliņš un Inese Ramute, horeogrāfe Linda Mīļā, grims – Inga Kraukle, tērpi – Līva Ejuba, māksliniece – Īrisa Ozola, gaisma – Roberts Cipruss.

Ieeja par ziedojumiem

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat VARAM piedāvāto pašvaldību reformas modeli?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Aicinām komandā DARBA AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTU TAVI GALVENIE UZDEVUMI BŪS: uzraudzīt darba aizsardzības prasību ievērošanu ražošanas struktūrvienībās; izstrādāt, aktualizēt instrukcijas un īstenot instruktāžas un apmācības darba aizsardzībā; piedalīties uzņēmuma darba aizsardzības procesu, t.sk. kvalitātes vadības sistēmas organizēšanā, uzturēšanā un pilnveidošanā; veikt nelaimes gadījumu darbā izmeklēšanu; veikt darba vides risku novērtēšanu; piedalīties veselības aizsardzības procesu organizēšanā, t.sk. obligāto veselības pārbaužu organizēšanā, arodsaslimšanu izmeklēšanā u.tml. PIEVIENOJIES MUMS, JA TEV IR: augstākā izglītība darba aizsardzībā; pieredze darba aizsardzības jomā tiks uzskatīta par priekšrocību; pārzini LR darba aizsardzības likumdošanu; praktiska pieredze instruēšanā un apmācībā; labas prezentēšanas un komunikācijas prasmes; labas prasmes darbam ar datorprogrammām. STRĀDĀJOT PIE MUMS, TU IEGŪSI: uzdevumu dažādību un dinamisku darba vidi; iespēju pilnveidot darba aizsardzības procesus lielākajā Vidzemes uzņēmumā; profesionālu izaugsmi un pieredzi ražošanas jomā; papildu labumus (sporta aktivitātes, papildu brīvdienas u.c.); atalgojumu 1100-1300 EUR bruto. Darba sākums: vienojoties. Darba vieta: Valmiera, Cempu iela 13. CV un motivācijas vēstuli ar norādi: "Darba aizsardzības speciālists/-e sūti līdz 09.06.2019 uz e-pasta adresi:darbs@valmiera-glass.com CV un motivācijas vēstuli ar norādi “Darba aizsardzības speciālists/-e” sūti līdz 9.06.2019. RAŽOSIM NETICAMO KOPĀ! Profesija: DARBA AIZSARDZĪBAS SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-06-09 Kontaktpersona: Pieteikuma vēstules ar profesijas norādi sūtīt uz darbs@valmiera-glass.com

Mūsu partneri