Valmieras Ziņas

VVV aicina uz izrādi “Sapnis vasaras naktī”

Lasīšanas laiks: < 1 min

Valmieriešiem iespēja noskatīties izrādi “Sapnis vasaras naktī”, kas iestudēta par godu V.Šekspīra 555 jubilejai, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Viestura vidusskolas direktora vietniece Simona Šmidte.

Stāstā Hermijas māte vēlas, lai viņās meita precas ar Demetriju, bet Hermija ir iemīlējusies Lizanderā, tāpēc atsakās mātei pakļauties. Savukārt Hermijas draudzene Helēna ir iemīlējusies Demetrijā, kurš, tāpat kā viņa draugs Lizanders, ir ieskatījies Hermijā, bet Helēna ir apņēmības pilna cīnīties par Demitrija mīlestību. Turpat mežā mīt arī Laumu karalis Oberons un Laumu karaliene Titānija, kas pašlaik ir nelāgi sastrīdējušies. Oberons vēlas atriebties Titānijai, tāpēc lūdz savam kalpam Pakam sameklēt burvju ziedu, kura maģiskā sula liktu Titānijai iemīlēties pirmajā briesmonī, ko tā ieraudzītu. Pēc Hermijas mātes lūguma, par godu Hermijas un Demitrija kāzām bars jauniešu gatavo lugu. Ar ko tas viss beidzas?

To būs iespējams uzzināt Valmieras Viestura vidusskolas 11.klašu teātra “Sprīdītis” iestudētajā izrādē “Sapnis vasaras naktī” 22.maijā plkst.19.00 Valmieras 2.vidusskolas lielajā zālē. Uz izrādi aicināts ikviens interesents!

Izrādes radošās komanda – režisori Roberts Segliņš un Inese Ramute, horeogrāfe Linda Mīļā, grims – Inga Kraukle, tērpi – Līva Ejuba, māksliniece – Īrisa Ozola, gaisma – Roberts Cipruss.

Ieeja par ziedojumiem

VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca”  aicina savā komandā uz nenoteiktu laiku: Apkopēju uz pilnu darba slodzi Darba pienākumi: veikt nodaļas telpu tīrīšanas un uzkopšanas darbus atbilstoši higiēniskā un pretepidēmiskā režīma plāna prasībām; uzturēt darba kārtībā nepieciešamo inventāru. Prasības kandidātiem: godprātīga attieksme pret darbu un augsta atbildības sajūta; spēja strādāt kvalitatīvi un intensīvi, spēja strādāt komandā; valsts valodas zināšanas saskaņā ar Valodas likumu; Piedāvājam: amatam atbilstošu, konkurētspējīgu un stabilu atalgojumu;  pretimnākošus un profesionālus kolēģus;  darbam nepieciešamo apmācību; teicamus darba apstākļus sakārtotā vidē; veselības apdrošināšanu pēc 6 mēnešu darba slimnīcā. Darbs uzsākams nekavējoties vai pēc vienošanās. Atalgojums: stundas tarifa likme 5.12 EUR pirms nodokļu nomaksas, papildus noteikta piemaksa par darbu kaitīgos apstākļos. Atbilstoši VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” iekšējiem normatīvajiem aktiem un darba vides risku novērtējumam ir noteikta piemaksa par darbu īpašos apstākļos – 10% no noteiktās mēnešalgas. Pretendenti aicināti pieteikties, iesniedzot profesionālās darbības aprakstu (CV) sūtot uz e-pastu - svetlana.karanikova@strencupns.lv vai pa pastu uz adresi - Valkas iela 11, Strenči, Valmieras novads, LV-4730, ar norādi vakancei “Apkopējs” līdz 27.06.2024. Jautājumu gadījumā zvanīt VSIA “Strenču psihoneiroloģiskā slimnīca” personāla vadītājai Svetlanai Karaņikovai, tālr. 25480530. 1) Pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs atlases konkursa norisi. Profesija: APKOPĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 11, Strenči, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Veselības aprūpe / Sociālā aprūpe Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-06-27

Mūsu partneri