Valmieras Ziņas

VTV: Ēveles un Trikātas pagasta iedzīvotāji iebilst pret pagastu pievienošanu Valkas novadam

Saeimas Administratīvi teritoriālās reformas komisijai Valkas novada dome ierosinājusi ideju Valkas novadam pievienot Trikātas, Ēveles un Gaujienas pagastus. Šāds variants tiks īstenots, ja valdība neatbalstīs līdzšinējo ministrijas piedāvājumu Valkas novadu veidot no Valkas, Strenču, Rūjienas un Naukšēnu novadiem.

Vietējie iedzīvotāji ir sašutuši. Viņuprāt, šāds risinājums neveicinās teritoriju attīstību. Piebilstot, ka tas arī apgrūtinās saņemt būtiskus ikdienas pakalpojumus no valsts un medicīnas iestādēm, kurus šobrīd pagasta iedzīvotāji saņem tuvākajā pilsētā Valmierā. Būs jāveic garāki ceļa posmi, kas cilvēkiem, kuriem nav sava transporta, būs problemātiski.

Arī Ēveles pagastā uzrunātie iedzīvotāji Valkas novada piedāvāto alternatīvu uztver noraidoši. Ēvelieši ir pieraduši pie Valmieras, uzsverot, ka tur viss nepieciešamais jau atrodas, pietam, – ir izdevīgāks. Kā tiek piebilsts, arī satiksmes infrastruktūra uz Valmieras pusi ir daudz labāka, jo transports uz Valku iet tikai divas reizes nedēļā.

Valkas novada domes priekšsēdētājs Vents Armands Krauklis norāda, ka šis ir tikai priekšlikums. Gala lēmums par reformas iznākumu ir jāpieņem Saeimai. Viņš uzskata, ka sākotnējais Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas risinājums (kā veidot Valkas novadu) ir vispareizākais.

Saeimas Administratīvi teritoriālās reformas komisija sākusi skatīt otrajam lasījumam iesniegtos priekšlikumus vienam no novadu reformas likumprojektiem. Jāpiebilst, ka Saeimas deputāti piedāvā ieviest otrā līmeņa pašvaldības – piecus aprinķus, kā arī atsevišķi izdalīt pierobežas novadus.

Sižeta autori:
Elīna Upīte
Mārtiņš Balka
Vidzemes televīzija

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Tevi satrauc koronavīrusa izplatība?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu: Pārdevējam-preču komplektētājai/-am un piegādātājai/-am  jaunajā “E top!” veikalā. Darba vieta veikalā “top!” Valmierā, Rīgas ielā 64. Preču piegāde Valmieras pilsētas robežās. Galvenie darba pienākumi: Pieņemt pircēju pasūtījumus elektroniskajā vidē; Komplektēt produktus atbilstoši klientu pasūtījumiem; Preču piegāde klientiem pilsētas robežās; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības: B kategorijas autovadītāja apliecība; Vēlama pieredze tirdzniecībā; Precizitāte un labas komunikācijas prasmes darbā ar klientiem. Piedāvājam: Darba laiku maiņās; Pieredzi un zināšanas jauna tirdzniecības veida e-veikala pakalpojuma sniegšanā; Mūsdienīgu darba vidi, darbu elektroniskajā vidē; Apmācību darbam preču uzskaites programmā; Darba algu 580-770 EUR bruto. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – E top veikals VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

SIA „Firma Madara’89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā - piedāvā darbu PĀRDEVĒJAM(-AI) veikalā “mini top!” Valkas ielā 1A, Rencēnos, Rencēnu pagastā, Burtnieku novadā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga: 500-700 EUR (bruto). Darba laika veids un režīmos: summētais darba laiks, pēc grafika maiņās no plkst. 8.00-22.00. CV ar norādi “Pārdevējs RENCĒNOS” lūdzam sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valkas iela 1A, Rencēni, Rencēnu pag., Burtnieku nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-04-17 Kontaktpersona: CV ar amata un vietas norādi sūtīt uz e-pastu vakances@madara89.lv.

Mūsu partneri