Valmieras Ziņas

“VTU Valmiera” visos autobusu maršrutos ieviesusi elektroniskas braukšanas kartes (4)

SIA “VTU Valmiera”, modernizējot abonementa biļešu pakalpojumu, visos reģionālajos maršrutos, izņemot Valmieras pilsētu, ieviesusi plastikāta elektroniskas braukšanas kartes, aģentūru LETA informēja Autotransporta direkcijas pārstāve Lilita Pelčere.

Pārvadātājs saviem pasažieriem piedāvā noteikta braucienu skaita biļetes atbilstoši iedzīvotāju braukšanas paradumiem. Pašreiz abonementa biļetes var izmantot visos 86 “VTU Valmiera” apkalpotajos maršrutos.

“VTU Valmiera” pasažieri var iegādāties 10 līdz 19 braucienu, 20 līdz 34 braucienu, 35 un vairāk braucienu biļetes, saņemot attiecīgi 10, 15 un 20% atlaidi. Braucienu skaita biļetes derīgas 30 dienas no pirmā brauciena reģistrēšanas brīža, un to var reģistrēt, izmantojot elektronisku braukšanas karti.

Elektroniskās braukšanas kartes cena ir divi eiro, un to pasažieri pēc rēķina apmaksas var saņemt Valmieras, Rūjienas, Valkas un Smiltenes autoostā. Pieteikties braukšanas kartei ir iespēja zvanot pa tālruni 64229460.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  Lilita - 18.10.2018 Atbildēt

  Kā brauc cilvēks,kurš Valmierā iebrauc vienu reizi mēnesī?? TTd – viena biļete uz vajadzīgo vietu un viena biļete no vajadzīgās vietas uz staciju vai autoostu…..

   VTU Valmiera - 19.10.2018 Atbildēt

   Šādā gadījumā pasažieris iegādājas braukšanas biļeti pie autobusa vadītāja vai autoostā. Vienu reizi mēnesī braucot, nepienākas atlaide.

  MĀRĪTE - 18.10.2018 Atbildēt

  jā, man arī interesē,piemēram uz Rūjienu vai Mazsalacu,vienā dienā uz turieni un otrā dienā atpakaļ.Vai atkal lielais Rīgas maršruta autobuss RĪGA-MAZSALACA-RŪJIENA kā tur būs jāmaksā?

   VTU Valmiera - 19.10.2018 Atbildēt

   Ja brauc, piemēram, Rūjiena-Valmiera un pēc tam Valmiera-Rīga un nebrauc katru dienu, tad ir jāizrēķina, cik braucienus pirks, lai varētu izbraukt mēneša laikā. Kartē var ieprogrammēt vairākus maršrutus. No braucienu skaita tiek piemērota atlaide.

Mūsu partneri