Valmieras Ziņas

VSA-Valmiera airēšanas slalomistiem spīdošs Latvijas čempionāts

7 zelti, 7 sudrabi un 2 bronzas – tik godalgots sniegums Latvijas čempionātā bija kluba “Vidzemes sporta asociācija – Valmiera” airēšanas slalomistiem. Aizvadītās nedēļas nogalē Valmierā, pēc aizvadītās nedēļas nogales cīņām Gaujas Kazu krācēs, VSA-Valmiera airēšanas slalomisti sveikti uz Latvijas čempionāta goda pjedestāla gan individuālajā vērtējumā, gan komandu konkurencē, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VSA-Valmiera pārstāvis Kaspars Pakers.

Spraigā sportistu sāncensībā  vispirms tika sadalīti Latvijas čempionāta komandu braucienu medaļu komplekti. K1 laivu klasē vīriešiem VSA-Valmiera airēšanas slalomistiem dubultuzvara – pārliecinošs zelts kluba pieaugušajiem atlētiem Tomam Karlivānam, Ritvaram Celmiņam un Kasparam Pakeram, bet par mata tiesu sudrabs jauniešu trio Ralfam Jurjānim, Ralfam Baldiņam un Pēterim Dambekalnam. Arī K1 laivu klasē sievietēm un C1 laivu klasē vīriešiem VSA-Valmiera airēšanas slalomisti plūca uzvaras laurus – zelts Evitai Savickaitei (kopā ar Eniju Ļaksu un Dailu Grāvīti no Baldones) un Ralfam Baldiņam (kopā ar Stefanu Romanosu un Jāni Dombrovski no Rīgas). Pilnam medaļu komplektam C1 laivu klasē vīriešiem sudrabs Guntaram Strazdītim (kopā ar Krišu Ozolu no Burtnieku novada un Argo Raudsalu no Rakveres) un bronza Pēterim Dambekalnam (kopā ar Klāvu Stalbovu un Juri Ļeščišinu no Rīgas).

Visa kaluma Latvijas čempionāta medaļas VSA-Valmiera airēšanas slalomistiem arī individuālajā sniegumā. Un vēl vairāk, – K1 laivu klasē vīriešiem ieņemts ne tikai viss goda pjedestāls, bet pirmajā sešiniekā pieci VSA-Valmiera sportisti. Kā pērn un vēl četras reizes laika posmā no 2009.gada, triumfēja Ritvars Celmiņš, esot priekšā arī Latvijas čempionu godā iepriekš esošajiem komandas biedriem Tomam Karlivānam un Kasparam Pakeram. Pārspējot virkni pieredzes bagātākus airēšanas slalomistus, 4.vietā Ralfs Jurjānis un 6.vietā Ralfs Baldiņš. Jāatļaujas pieļaut, ka pilnam K1 laivu klases vīriešiem sešiniekam pietrūka vienmēr zibenīgā, bet šoreiz traumu atrāvušā Kriša Meļņikoņa starts.

C1 laivu klasē vīriešiem, trasē neredzot atveseļošanās periodā esošo Baltijas čempionu Emīlu Putniņu, pārsteidzoši pozitīvu, lai neteiktu neticamu, brīnumu uzražoja Ralfs Baldiņš, kļūstot par Latvijas vicečempionu.

Vienlaikus tika izcīnīti arī tituli veterānu konkurencē. Par Latvijas čempionu K1 laivu klasē vīriešiem, kā iepriekšējās reizēs kopš sasniedzis šo vecuma kategoriju, kļuva Kaspars Pakers, bet vēl nebijis 2.vietas panākums C1 laivu klasē vīriešiem Guntaram Strazdītim.

Mūsu valsts galvenajās sacensībās ar ierastajiem konkurentiem vienaudžiem, kurš pārsteidzoši uzslavējami, kurš aplam negaidīti taisot cirku, sacentās arī VSA-Valmiera mazuļu flotes kapteiņi Emīls Varslavāns, Mārtiņš Plaudis un Matīss Sils. Jaunie ūdens un dažkārt akmeņu racēji varēja aptvert, cik pagaidām vēl nesasniedzams vai tomēr ne tik tāls viņiem ir Baltijas mēroga lielo maču pusfināls.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā samazināt kopējo atkritumu apjomu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ja Tev ir svarīgi: Algas pieaugums pēc pārbaudes laika - 3 mēnešiem Atlaides Tev un Tavam tuviniekam līdz 15% pirkumiem mūsu veikalos Apmaksāta pirmreizējā obligātā veselības pārbaude Veselības apdrošināšana pēc 1 gada Apmaksāti nodokļi, atvaļinājums, slimības lapas Elastīgs darba grafiks un bezmaksas pusdienas Kopīgi darba pasākumi, pabalsti, dāvanas Ievadapmācība darbā un karjeras izaugsmes iespējas Apmaksāta viesnīca un transports, braucot strādāt uz Rīgu Draudzīgi, atsaucīgi kolēģi un pozitīva darba vide Ja Tev ir: Vēlme strādāt un iegūt jaunas prasmes un zināšanas Latviešu valodas zināšanas Spēja strādāt precīzi un augsta atbildības sajūta Pozitīva attieksme un spēja strādāt komandā Iepriekšēja pieredze mazumtirdzniecībā vai klientu apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Mēs Tev uzticēsim: Nodrošināt laipnu un profesionālu klientu apkalpošanu, konfliktsituāciju novēršanu Nodrošināt vizuāli labu preču izkārtojumu tirdzniecības zālē Pārbaudīt preču aprakstu un derīguma termiņu atbilstību uz precēm Veikt skaidras un bezskaidras naudas norēķinus (kases sektorā strādājošajiem) Atalgojums: 3.10 EUR/h – 3.50 EUR/h dienas maiņā (pirms nodokļu nomaksas) 6.20 EUR/h – 7.00 EUR/h svētku dienā (pirms nodokļu nomaksas) Iespēja saņemt ikmēneša bonusu Piesakies, sūtot savu CV ar norādi "Pārdevējs_Valmiera, Fabrikas 2" uz e-pastu personals@rimibaltic.com vai zvanot uz 80007464. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Darba vietas adrese: LATVIJA, Fabrikas iela 2, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-01-10 Kontaktpersona: personals@rimibaltic.com, 80007464

Valmieras Pārgaujas Valsts ģimnāzija aicina darbā ANGĻU VALODAS SKOLOTĀJU (profesijas kods 233001, līdz 1,1 slodzei (drīkst pieteikties arī mazākai slodzei), darba vietas adrese: Zvaigžņu iela 4, Valmiera) uz nenoteiktu laiku. Valmierā uzņēmējdarbība un attīstība iet roku rokā ar dabisku, sakoptu un sakārtotu vidi. Tā iedvesmo augstiem sasniegumiem sportā, izglītībā, radošiem risinājumiem kultūrā un jaunu virsotņu sasniegšanai! Ja Tev ir motivācija: īstenot pamatizglītības un vidējās izglītības standartu svešvalodās; mācīties un praksē īstenot pilnveidoto mācību saturu un pieeju; individuālam darbam ar skolēniem ar augstiem mācību sasniegumiem; diferencētam darbam klasē; un ja Tev ir: atbilstoša profesionālā kvalifikācija; valsts valodas prasme augstākajā līmenī; augsta saskarsmes kultūra un prasme strādāt komandā; prasme sadarboties ar kolēģiem, skolēniem un viņu vecākiem; mēs piedāvājam: pilnu darba laiku (līdz 27 kontaktstundām nedēļā) atalgojumu no 900 līdz 908 euro mēnesī par 1 slodzi (21 kontaktstundu nedēļā) pirms nodokļu nomaksas; papildus valsts ģimnāzijas piemaksu; darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas; profesionālās kompetences pilnveides iespējas; darbu profesionālā un radošā kolektīvā; drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Profesionālās darbības aprakstu (CV), pieteikuma vēstuli un izglītības dokumentu kopijas gaidīsim līdz 2019.gada 27.decembrim personīgi (adrese: Zvaigžņu iela 4, Valmiera) vai e-pastā vpvg@valmiera.edu.lv. Tālrunis informācijai 64235793, 29502385. Iesniegtos personas datus Valmieras pilsētas pašvaldība izmantos, lai konkursa kārtībā noteiktu vakancei atbilstošāko kandidātu. Ja kandidāts vēlas, lai viņa personas dati tiktu saglabāti Valmieras pilsētas pašvaldības iekšējā datu bāzē ar mērķi tos apstrādāti citos Valmieras pilsētas pašvaldības personāla atlases konkursos, tad pieteikumā vakancei lūdzam kandidātam norādīt savu piekrišanu personas datu saglabāšanai. Sīkāka informācija par personas datu apstrādi Valmieras pilsētas pašvaldībā: http://www.valmiera.lv/images/userfiles/VPP_privatuma_politika.pdf . Profesija: PEDAGOGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Zvaigžņu iela 4, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-12-27 Kontaktpersona: CV, piet.vēst.un izgl.dok.kopijas iesniegt pers. vai sūtīt uz vpvg@valmiera.edu.lv; t. 29502385.

Mūsu partneri