Valmieras Ziņas

VSA-Valmiera airēšanas slalomistiem spīdošs Latvijas čempionāts

7 zelti, 7 sudrabi un 2 bronzas – tik godalgots sniegums Latvijas čempionātā bija kluba “Vidzemes sporta asociācija – Valmiera” airēšanas slalomistiem. Aizvadītās nedēļas nogalē Valmierā, pēc aizvadītās nedēļas nogales cīņām Gaujas Kazu krācēs, VSA-Valmiera airēšanas slalomisti sveikti uz Latvijas čempionāta goda pjedestāla gan individuālajā vērtējumā, gan komandu konkurencē, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VSA-Valmiera pārstāvis Kaspars Pakers.

Spraigā sportistu sāncensībā  vispirms tika sadalīti Latvijas čempionāta komandu braucienu medaļu komplekti. K1 laivu klasē vīriešiem VSA-Valmiera airēšanas slalomistiem dubultuzvara – pārliecinošs zelts kluba pieaugušajiem atlētiem Tomam Karlivānam, Ritvaram Celmiņam un Kasparam Pakeram, bet par mata tiesu sudrabs jauniešu trio Ralfam Jurjānim, Ralfam Baldiņam un Pēterim Dambekalnam. Arī K1 laivu klasē sievietēm un C1 laivu klasē vīriešiem VSA-Valmiera airēšanas slalomisti plūca uzvaras laurus – zelts Evitai Savickaitei (kopā ar Eniju Ļaksu un Dailu Grāvīti no Baldones) un Ralfam Baldiņam (kopā ar Stefanu Romanosu un Jāni Dombrovski no Rīgas). Pilnam medaļu komplektam C1 laivu klasē vīriešiem sudrabs Guntaram Strazdītim (kopā ar Krišu Ozolu no Burtnieku novada un Argo Raudsalu no Rakveres) un bronza Pēterim Dambekalnam (kopā ar Klāvu Stalbovu un Juri Ļeščišinu no Rīgas).

Visa kaluma Latvijas čempionāta medaļas VSA-Valmiera airēšanas slalomistiem arī individuālajā sniegumā. Un vēl vairāk, – K1 laivu klasē vīriešiem ieņemts ne tikai viss goda pjedestāls, bet pirmajā sešiniekā pieci VSA-Valmiera sportisti. Kā pērn un vēl četras reizes laika posmā no 2009.gada, triumfēja Ritvars Celmiņš, esot priekšā arī Latvijas čempionu godā iepriekš esošajiem komandas biedriem Tomam Karlivānam un Kasparam Pakeram. Pārspējot virkni pieredzes bagātākus airēšanas slalomistus, 4.vietā Ralfs Jurjānis un 6.vietā Ralfs Baldiņš. Jāatļaujas pieļaut, ka pilnam K1 laivu klases vīriešiem sešiniekam pietrūka vienmēr zibenīgā, bet šoreiz traumu atrāvušā Kriša Meļņikoņa starts.

C1 laivu klasē vīriešiem, trasē neredzot atveseļošanās periodā esošo Baltijas čempionu Emīlu Putniņu, pārsteidzoši pozitīvu, lai neteiktu neticamu, brīnumu uzražoja Ralfs Baldiņš, kļūstot par Latvijas vicečempionu.

Vienlaikus tika izcīnīti arī tituli veterānu konkurencē. Par Latvijas čempionu K1 laivu klasē vīriešiem, kā iepriekšējās reizēs kopš sasniedzis šo vecuma kategoriju, kļuva Kaspars Pakers, bet vēl nebijis 2.vietas panākums C1 laivu klasē vīriešiem Guntaram Strazdītim.

Mūsu valsts galvenajās sacensībās ar ierastajiem konkurentiem vienaudžiem, kurš pārsteidzoši uzslavējami, kurš aplam negaidīti taisot cirku, sacentās arī VSA-Valmiera mazuļu flotes kapteiņi Emīls Varslavāns, Mārtiņš Plaudis un Matīss Sils. Jaunie ūdens un dažkārt akmeņu racēji varēja aptvert, cik pagaidām vēl nesasniedzams vai tomēr ne tik tāls viņiem ir Baltijas mēroga lielo maču pusfināls.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Rīgas ielā 64, Valmierā. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 470-700 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-04-14 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: vakances@madara89.lv ar amata un vietas norādi.

Mūsu partneri