Valmieras Ziņas

VSA-VALMIERA airēšanas slalomistiem godalgots Baltijas čempionāts

Aizvadītajā sestdienā, 14.aprīlī, Iecavā “Vidzemes sporta asociācija – Valmiera” airēšanas slalomisti Ritvars Celmiņš, Ralfs Jurjānis, Ralfs Baldiņš, Evita Savickaite un Kaspars Pakers triumfējuši Baltijas čempionātā un komandas sportistiem neiztrūka arī izcīnītu vicečempionu titulu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VSA-VALMIERA pārstāvis Kaspars Pakers.

Ar vienu Baltijas čempionāta dubultuzvaru iepriecināja VSA-VALMIERA vadošie kajakisti Ritvars Celmiņš un Toms Karlivāns, izcīnot attiecīgi zeltu un sudrabu K1 laivu klasē vīriešiem. Savukārt ar Ralfu Jurjāni un Ralfu Baldiņu lepojamies par otras dubultuzvaras sarūpēšanu, – viņiem 1. un 2.vieta K1 laivu klasē vīriešiem U14 vecuma grupā, turklāt Ralfs Jurjānis iekļuva trijniekā absolūtajā junioru konkurencē. K1 laivu klasē vīriešiem U14 vecuma grupā 4.vieta Pēterim Dambekalnam, bet Krišam Meļņikonim 7.vieta K1 laivu klasē vīriešiem OPEN grupā.

C1 laivu klasē vīriešiem U18 vecuma grupā 2.vieta Emīlam Putniņam, kuram, jāsecina, šī pozīcija šoreiz neveiksmīgi kritusi, lai redzētu kāpumu sezonas turpinājumā. Bet VSA-VALMIERA nepalika bez uzvaras kanoe kategorijā, – Baltijas čempiona gods C1 laivu klasē vīriešiem U16 vecuma grupā Ralfam Baldiņam.

Gandarījums arī par kluba VSA-VALMIERA veterāniem (35+ vecuma grupa). K1 laivu klasē sievietēm 1.vieta Evitai Savickaitei, bet Kaspars Pakers nepārspēts K1 laivu klasē vīriešiem.

Airēšanas slaloma Baltijas pavasara sacensību sezona komandai “Vidzemes sporta asociācija – Valmiera” iesākusies spīdoši un kluba sportisti ir gatavi pilsētai sagādāt uzvaras un augstas vietas arī nākamajās cīņās ūdens trasēs.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat Saeimas vēlēšanu rezultātus?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes štābs VALMIERĀ piedāvā darbu SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTAM Darba pienākumi: · Nodrošināt sabiedrības informēšanu par Zemessardzes 2.Vidzemes brigādes darbību; · Veikt sadarbība ar plašsaziņas līdzekļiem, sagatavot un nosūtīt preses paziņojumus; · Veikt preses monitoringu; · Organizēt reprezentatīvos pasākumus;  · Nodrošināt mājas lapas un sociālo tīklu lapu satura papildināšanu; · Veikt pasākumu fotografēšanu, foto un video arhīva uzturēšanu. Pamatprasības: · 1. līmeņa augstākā vai augstākā izglītība sociālajās zinībās (sabiedriskajās attiecībās, žurnālistikā, politoloģijā, stratēģiskajā komunikācijā, psiholoģijā u.c.), var būt pēdējo kursu students (pieredze līdzīgā darbā tiks uzskatītas par priekšrocību); · Teicamas latviešu un angļu valodas zināšanas; · Labas organizatoriskās, saskarsmes un prezentēšanas prasmes; · Profesionālas prasmes darbā ar MS Office programmām un sociālajos tīklos; · Augsta atbildības izjūta, spēja strādāt individuāli un komandā; · Psiholoģiskā noturība; · Spēja un motivācija pilnveidot savas zināšanas un iemaņas; · Spēja uzņemties atbildību par savas profesionālās darbības rezultātiem. Piedāvājam: · Interesantu, dinamisku un daudzveidīgu darbu; · Labus darba apstākļus; · Veselības apdrošināšanu; · Bruto atalgojums, sākot no 675 eiro līdz 1190 eiro (7. vai 9. mēnešalgu grupa, atkarībā no izglītības un darba pieredzes), un sociālās garantijas atbilstoši valsts pārvaldē noteiktajam; · Par priekšrocību tiks izvirzīti kandidāti, kuri jau ir zemessargi vai ir gatavi iestāties Zemessardzē. Darba vieta Valmierā. Lai pieteiktos, sūti CV uz e-pastu aija.bumane@mil.lv līdz 25.10.2018. Tālrunis informācijai 27327669 Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46 EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk – VDAR) 13.pantu un Fizisko personu datu aizsardzības likumu informējam, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir ZS 2.Vidzemes brigādes Personālsastāva un administrēšanas daļa. Profesija: SABIEDRISKO ATTIECĪBU SPECIĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Drošība / Glābšanas dienesti / Aizsardzība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-10-25 Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri