Valmieras Ziņas

VPČ: 35+ Līgā noslēdzas regulārais turnīrs, 1.Līgas finālā Valmiera Glass pret Trimpus

Ar spēlēm marta mēnesī Valmieras Pilsētas čempionāts basketbolā iesoļojis savā noslēdzošajā fāzē. 35+ Līgā aizvadītas pēdējās spēles un noskaidrots vietu sadalījums un izspēles pāri pirms gaidāmajām izslēgšanas spēlēm, bet 1.Līgā turnīrs nonācis līdz galvenajam – finālam, kurā pirmo reizi cīnīsies Trimpus komanda, kas tiksies ar aizvadītā gada čempioniem Valmiera Glass. 1.Līgas fināls norisināsies 17.martā Valmieras 5.vidusskolas atjaunotajā sporta zālē, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras Pilsētas čempionāta organizatoru komanda.

1.Līgā pēc aizvadītām ceturtdaļfināla un pusfināla spēlēm noskaidrojās, ka par šī gada čempiona titulu 1.Līgas ietvaros cīnīsies pagājušā gada čempioni Valmiera Glass un Trimpus. Abas komandas arī regulārajā turnīrā bija starp abām labākajām un savstarpējā spēle regulārajā turnīrā liek domāt, ka fināls neplānojas garlaicīgs. Spēli par trešo vietu aizvadīs komandas Rūjiena un Kocēni, kam pusfināla abās spēlēs līdz divām uzvarām nācās piekāpties finālistēm.

Fināls 1.Līgas ietvaros norisināsies 17.martā Valmieras 5. vidusskolā, kur ar spēli 13:30 sāksies spēle par trešo vietu, bet cīņa par zeltu paredzēta 15:30. Starp spēlēm paredzēts arī spēlētāju 3 punktu konkurs, kurā tiks noskaidrots precīzākais turnīra trīspunktu metējs.

Ne mazāk svarīgi ir arī notikumi 35+ Līgā, kur noslēdzies regulārais turnīrs, kuru kā pirmie noslēdza viesi no Limbažiem (Old Crabs/Limbaži), bet otrie ierindojās komanda Oši. Abas komandas izslēgšanas spēlēs garantēja vietu pusfinālā, kamēr pārējās komandas aizvadīs cīņas ceturtdaļfinālā. Trešajā vietā turnīru noslēgušie Veikals Pus12 basketbolisti ceturtdaļfinālā tiksies ar komandu Banāni, bet pagājušā gada čempioni Smiltene ieņemot ceturto vietu tiksies ar ViA35+ komandu, kas pamatturnīru noslēdza piektajā vietā. Pirmās cīņas plānotas 24. martā Valmieras 5.vidusskolā sākot no pulksten 11:30.

Turnīru jau tradicionāli organizē Valmiera Glass/Vidzmes Augstskola basketbola komanda sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību, Valmieras Sākumskolu, Valmieras 5. vidusskolu, Vidzemes Olimpisko centru. Paldies par atbalstu Grasbergs saimniecībai, Vaidavas Keramikai un citiem atbalstītājiem. Informācijai par aktualitātēm iespējams sekot līdzi turnīra sadaļā mājaslapā www.basket.lv sadaļā Turnīri.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

AS „Valmieras piens” aicina pievienoties komandai CEHA STRĀDNIEKUS/(-CES) ražošanas cehā.  GALVENIE DARBA PIENĀKUMI: • Ražot piena produktus atbilstoši tehnoloģiskām instrukcijām; • Pārbaudīt iepakojamā materiāla, piena produktu un ražošanas iekārtu stāvokli; • Veikt pasūtījuma komplektēšanu, sagatavošanu, iekraušanu; • Veikt darba telpu, iekārtu un inventāra mazgāšanu un dezinfekciju. PRASĪBAS KANDIDĀTAM: • Vidējā vai vidējā profesionālā izglītību (vēlams pārtikas rūpniecībā); • Darba pieredze pārtikas rūpniecībā (vēlams); • Iespēja strādāt fizisku darbu un summēto darba laiku; • Augsta atbildības sajūta. DARBA LAIKA VEIDS UN REŽĪMS: summētais darba laiks pēc grafika maiņās. Jāstrādā 4-5 darba dienas nedēļā, arī sestdienās un svētdienās, ja sanāk pēc grafika. Iespējamie maiņu darba laiki 6:30-18:00, 8:00-20:00, 10:00-22:oo un maiņas mainīsies pēc grafika, visu laiku nebūs darbs tikai vienā maiņā. MĒS PIEDĀVĀJAM: • Iespēju strādāt un pilnveidoties lielā un starptautiskā uzņēmumā; • Dinamisku darba vidi; • Apmācību, uzsākot darbu; • Atalgojumu sākot no 611 EUR pirms nodokļu nomaksas; • Bezmaksas uzņēmuma produkciju un citus labumus. Ja vēlies kandidēt uz šo amatu, CV ar norādi "Ceha strādnieks" sūti uz e-pasta adresi sannija.novika@foodunion.com Tālrunis informācijai: 27883303. Sazināsimies tikai ar tiem, kandidātiem, kurus aicināsim uz pārrunām. Profesija: CEHA STRĀDNIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 93, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 3 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-03-19 Kontaktpersona: CV ar norādi “Ceha strādnieks” sūtīt uz sannija.novika@foodunion.lv, t. 27883303. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri