Valmieras Ziņas

VOC ledus halle dīkstāves laikā iegūst jaunu izskatu

Marta vidū, kad valstī tika izsludināta ārkārtējā situācija, Vidzemes Olimpiskais centrs, tajā skaitā arī ledus halle, tika slēgts. Ledus hallē dīkstāves laiks tika izmantots lietderīgi, pārceļot plānoto ikgadējo apkopi un veicot vairākus gan vizuālus, gan funkcionālus uzlabojumus.

Ik gadu aptuveni maijā ledus hallē tiek mainīts ledus, veikta pilnvērtīga apkope ledus saldēšanas iekārtām un pašam laukumam, lai jau ar jūniju hokejisti un daiļslidotāji varētu turpināt treniņus uz kvalitatīva ledus. Šogad apkopei paredzētais laiks izvērties ilgāks, tādēļ ledus hallē papildus ierastajai, pilnajai apkopei veikti vairāki vizuāli un funkcionāli uzlabojumi.

Vidzemes Olimpiskā centra ledus hallē atjaunots sienu segums, atjaunota spēlētāju zona un grīdas segums tajā, kā arī jaunajiem hokejistiem izveidota speciāla metienu un dribla zona pilnvērtīgākiem treniņiem. Ledus liešana sāksies jūnija beigās, lai no 2. jūlija ledus hallē varētu atsākties treniņu procesi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Galvenie darba pienākumi: Vadīt un apkalpot traktora tehniku; Uzturēt traktoru un iekārtas tehniskajā kārtībā; Veikt teritorijas uzkopšanas un labiekārtošanas darbus. Koku izzāģēšana , celmu frēzēšana Zāles pļaušana ar rokas un mehanizētiem instrumentiem. Prasības: Atbilstoša vidējā profesionālā izglītība; Pieredze traktora tehnikas vadīšanā un tehniskajā apkalpošanā; Traktora tehnikas vadītāja apliecība. Fiziskā izturība un spēja strādāt komandā. Piedāvājam: Darbu stabilā uzņēmumā veselības apdrošināšanu Sociālās garantijas atalgojums-pastāvīgā stundas tarifa likme no EUR 4,75 un darba algas mainīgās daļas apmērs līdz 30% Pieteikties līdz 2020.gada 7.oktobrim, sūtot CV elektroniski uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, Valmierā. Sazināsimies tikai ar tiem pretendentiem, kuri tiks uzaicināti uz pārrunām. Tālrunis informācijai: 28663305. Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šīs atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis ir SIA “Valmieras Namsaimnieks”, Semināra iela 2a, Valmiera, LV-4201. Profesija: TRAKTORTEHNIKAS VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Semināra iela 2A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-10-07 Kontaktpersona: CV sūtīt uz namsaimnieks@v-nami.lv vai iesniegt personīgi Semināra ielā 2a, t. 26568960.

Mūsu partneri