Valmieras Ziņas

VNF piešķir 1900 eiro Kauguru pamatskolas jauniešu idejām

Lasīšanas laiks: 2 min

Šogad Valmieras novada fonda (VNF) un Valmieras Gaujas Krasta vidusskolas – attīstības centra kopīgi izsludinātajā konkursā “Jaunieši dod iespēju jauniešiem 2023” jauniešu grupas varēja iesniegt savas lieliskās idejas! Kauguru pamatskolas jaunieši un to pārstāvji šogad bija visčaklākie – visas trīs iesniegtās kauguriešu idejas ir guvušas atbalstu no fonda 1900 eiro apmērā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valmieras novada fonda Projektu koordinatore Gundega Siliņa. 

Lai skolas iekštelpās rudens un ziemas laiks tiktu pavadīts jēgpilni un mērķtiecīgi, projektā “Ārtelpa!” jaunieši kopā ar skolotāju Mārīti Bisnieci un vecākiem darinās mēbeles no koka paletēm. Lai aktīvāka sēdēšana uz tām, Kauguru pamatskolēni gatavos arī dažādas āra spēles. Savukārt pavasarī notiks darināto mēbeļu un spēļu atklāšana ar āra telti, kas turpinās pulcēt jauniešus un skolotājus arī citos pasākumos.

Viena no spēlēm, ko jaunieši paši veidos, ir kornhols. Projektā “DEMOKRĀTISKĀKĀ SPĒLE – KORNHOLS! Spēlē visi!” jaunieši izveidos sešus kornhola galdus un sašūs arī spēles ekipējumu, iesaistot vecākus un citus domubiedrus. Idejas iesniedzējs Kristians Daniels Brusovs uzsver, ka šī ir lieliska iespēja kopīgai laika pavadīšanai gan ar draugiem, gan ģimeni, kurai nav vajadzīgs iepriekš sagatavoties – šo spēli var spēlēt gan vecmāmiņa labākajos gados, gan četrgadīgs mazdēliņš!

Taču tas nav viss! Kopā ar skolotāju Lindu Saktiņu – Plūmi jaunieši skolas pagalmā zīmēs arī paliekošas spēles uz asfalta projektā “Nāc, uzspēlēt!”, lai mudinātu jauniešus iespējami vairāk pavadīt starpbrīžus un brīvo laiku svaigā gaisā. Asfalta spēles palīdzēs bērniem un jauniešiem apgūt arī skaitļus, alfabētu, kā arī trenēt roku un kāju veiklību.

Ja arī Tev, lasot šīs Kauguru pagastā plānotās idejas, ir radušās savas, kas ir vērstas uz sabiedrisko labumu, rada jaunas iespējas vai risina aktuālu problēmu un veicina iedzīvotāju līdzdalību un līdzatbildību, droši tās iesniedz fonda aktuālajā konkursā “Sev, tev, novadam” līdz pat š.g. 10. novembrim. Plašāka informācija: www.vnf.lv.

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldības (turpmāk – Pašvaldība) Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvalde (turpmāk – Pārvalde) aicina darbā  saimniecības strādnieku/-ci uz noteiktu laiku. Ja Tev ir vēlme: • veikt dažāda rakstura saimnieciskos darbus Pārvaldes Brenguļu pagasta teritorijā (infrastruktūras uzturēšanas, kopšanas, transportēšanas un citus ar amata pienākumiem saistītus darbus); • veikt pļaušanas un sniega attīrīšanas darbus; • veikt koku un krūmu zāģēšanu, zaru savākšanu gar pašvaldības autoceļiem un Pašvaldībai piederošajās teritorijās; • pēc nepieciešamības veikt remontdarbus Pašvaldībai piederošajos īpašumos; ja Tev ir: • pamata vai vidējās pakāpes profesionālā izglītība; • labas latviešu valodas zināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība; • iemaņas darbā ar traktortehniku, dārza tehniku, dažādiem mehānismiem un iekārtām; • augsta atbildības sajūta pret uzdotajiem pienākumiem un precizitāte to izpildē; mēs piedāvājam: • pamatalgu pārbaudes laikā 763 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 803 EUR pirms nodokļu nomaksas; • iespēju saņemt atvaļinājuma pabalstu darba un dzīves līdzsvaram par labu darba sniegumu; • darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu un citas sociālās garantijas atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; • profesionālās pilnveidošanās iespējas zinošu un atsaucīgu kolēģu komandā. Motivācijas vēstuli, CV, izglītības dokumenta kopiju lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu: bktapvieniba@valmierasnovads.lv, vai personīgi Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvaldē, adrese: “Kaimiņi”, Brenguļi, Brenguļu pagasts, Valmieras novads, ar norādi „Pieteikums Brenguļu, Kauguru un Trikātas apvienības pārvaldes saimniecības strādnieka/-ces amatam”, līdz 2024.gada 2.augustam. Papildu informācija, zvanot pa tālruni: 20364827 vai 25748882. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: SAIMNIECĪBAS STRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Kaimiņi, Brenguļi, Brenguļu pag., Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-08-02 Kontaktpersona: bktapvieniba@valmierasnovads.lv 25748882 Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri