Valmieras Ziņas

VJC “Vinda” un Jauniešu mājā “Ceplis” norisināsies dažādi pasākumi

Šajā nedēļas izskaņā, piektdien, Jauniešu mājā “Ceplis” būs iespējams apgūt foto mākslu un uzzināt Eiropas brīvprātīgās jaunietes Andreas ceļojumu stāstus pa Eiropu, Āfriku un Indiju, bet sestdien Jaunatnes centrā “Vinda” būs iespēja piešķirt otro dzīvi nevajadzīgiem priekšmetiem.

Piektdien, 23. martā, Jauniešu mājā “Ceplis”, Garā ielā 10:

  • 15.00–17.00 Fotografēšanas meistarklase. Foto māksla neslēpjas tikai Instagram sirsniņu skaitā, bet tā ir spēja noķert mirkli, smaidu, sauli vai patiesu emociju. Aicina uzzināt no pieredzējušiem Eiropas brīvprātīgajiem Andreas un Maksa, kur un kā noķert mirkli un zemes skaistumu, ko tikai tu redzi. Jāņem līdzi savu fotokameru vai viedtelefonu.
  • 18.00–20.00 Ceļojumu stāsti. Mums ir vesela pasaule, kuru izzināt un iepazīt. Andrea to aktīvi dara un ir gatava stāstīt, kā ceļot ne tikai Eiropā, bet Indijā un Āfrikā ar pēc iespējas mazākiem izdevumiem un videi draudzīgā veidā. Varēs dzirdēt gan praktiskus padomus, gan aizraujošus un amizantus atgadījumus.

Sestdien, 24. martā, Jaunatnes centrā “Vinda”, Rīgas ielā 42:

  • 13.00–17.00 Upcycling nodarbība. Skaidrs, ka atkritumu šķirošana nav vienīgais videi draudzīgais risinājums – vēl labāk, ja vari lietām piešķirt otru dzīvi, ļaujot vaļu radošai domāšanai. Izaicini sevi un Andreu – zaļās domāšanas entuziasti, kura no piena pakām pagatavojusi naudas maku, lai kopīgi rastu vēl aizraujošus veidus, kā lietas izmantot otrreiz! Darbošanās būs praktiska – visi vajadzīgie materiāli būs uz vietas.

Nodarbības ir bez maksas un bez vecuma ierobežojuma. Interesentus aicina pieteikties, rakstot ceplis@vnf.lv

Nodarbības vadīs brīvprātīgie: Andrea no Čehijas un Makss no Vācijas, pateicoties Eiropas Savienības programmas “Erasmus+” un Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūras atbalstam.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā samazināt kopējo atkritumu apjomu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri