Valmieras Ziņas

VJC “Vinda” un Jauniešu mājā “Ceplis” norisināsies dažādi pasākumi

Šajā nedēļas izskaņā, piektdien, Jauniešu mājā “Ceplis” būs iespējams apgūt foto mākslu un uzzināt Eiropas brīvprātīgās jaunietes Andreas ceļojumu stāstus pa Eiropu, Āfriku un Indiju, bet sestdien Jaunatnes centrā “Vinda” būs iespēja piešķirt otro dzīvi nevajadzīgiem priekšmetiem.

Piektdien, 23. martā, Jauniešu mājā “Ceplis”, Garā ielā 10:

  • 15.00–17.00 Fotografēšanas meistarklase. Foto māksla neslēpjas tikai Instagram sirsniņu skaitā, bet tā ir spēja noķert mirkli, smaidu, sauli vai patiesu emociju. Aicina uzzināt no pieredzējušiem Eiropas brīvprātīgajiem Andreas un Maksa, kur un kā noķert mirkli un zemes skaistumu, ko tikai tu redzi. Jāņem līdzi savu fotokameru vai viedtelefonu.
  • 18.00–20.00 Ceļojumu stāsti. Mums ir vesela pasaule, kuru izzināt un iepazīt. Andrea to aktīvi dara un ir gatava stāstīt, kā ceļot ne tikai Eiropā, bet Indijā un Āfrikā ar pēc iespējas mazākiem izdevumiem un videi draudzīgā veidā. Varēs dzirdēt gan praktiskus padomus, gan aizraujošus un amizantus atgadījumus.

Sestdien, 24. martā, Jaunatnes centrā “Vinda”, Rīgas ielā 42:

  • 13.00–17.00 Upcycling nodarbība. Skaidrs, ka atkritumu šķirošana nav vienīgais videi draudzīgais risinājums – vēl labāk, ja vari lietām piešķirt otru dzīvi, ļaujot vaļu radošai domāšanai. Izaicini sevi un Andreu – zaļās domāšanas entuziasti, kura no piena pakām pagatavojusi naudas maku, lai kopīgi rastu vēl aizraujošus veidus, kā lietas izmantot otrreiz! Darbošanās būs praktiska – visi vajadzīgie materiāli būs uz vietas.

Nodarbības ir bez maksas un bez vecuma ierobežojuma. Interesentus aicina pieteikties, rakstot ceplis@vnf.lv

Nodarbības vadīs brīvprātīgie: Andrea no Čehijas un Makss no Vācijas, pateicoties Eiropas Savienības programmas “Erasmus+” un Jaunatnes Starptautisko programmu aģentūras atbalstam.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

AS ”VIADA Baltija” (reģ. Nr. 40103867145) ir viens no vadošajiem uzņēmumiem Latvijas naftas produktu mazumtirdzniecības tirgū, kā arī jauns un strauji augošs degvielas mazumtirdzniecības veikalu tīkla operators. Uzņēmums aicina darbā OPERATORU-PĀRDEVĒJU (uz pilnu vai nepilnu darba laiku). Ko sagaidām no kandidāta: Degvielas, preču un pakalpojumu pārdošana; Preču pieņemšana un izvietošana plauktos un to derīguma termiņa kontrole; Uzturēt tīras un kārtīgas DUS telpas, preces un preču plauktus; Pārzināt DUS veikala preču sortimentu un nepieciešamības gadījumā klientiem sniegt konsultāciju; Brīvi sarunāties latviešu un krievu valodā; Izglītība (vidējā, vidējā speciālā); Labas komunikācijas spējas, godīgums un augsta atbildības sajūta. Ko mēs piedāvājam: Apmācības pirms pastāvīga darba uzsākšanas; Dinamisku darbu augošā un stabilā uzņēmumā; Darba laiku saskaņā ar darba grafiku; Stabilu atalgojumu, ikmēneša piemaksas; Sociālās garantijas, pēc 1 nostrādāta gada veselības apdrošināšana. Savu kandidatūru vari pieteikt: sūtot CV ar norādi „„Operators - pārdevējs DUS" Valmiera 2" uz e-pastu personals@viadabaltija.lv Degvielas uzpildes stacijā - Brīvnieki, Kauguru pagasts, Beverīnas novads Telefons informācijai: 67301555. DUS darba režīms: maiņas bez nakts stundām (darbs saskaņā ar grafiku). Darba samaksa pirms nodokļu nomaksas: 3,30 EUR/h – dienas maiņā, 6,60 EUR/h – svētku dienās, Pārdošanas piemaksas. Profesija: DEGVIELAS UZPILDES STACIJAS PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Brīvnieki, Kauguru pag., Beverīnas nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-13 Kontaktpersona: CV ar nor.„„Operators-pārdevējs DUS" Valmiera 2” sūtīt uz personals@viadabaltija.lv, t. 67301555.

Mūsu partneri