Valmieras Ziņas

Visas ģimenes ārstu prakses ir iesaistījušās vakcinācijas pret Covid-19 procesā

Lasīšanas laiks: < 1 min

Patlaban visi ģimenes ārsti ir iesaistījušies vakcinācijas pret Covid-19 procesā, vai nu vakcinējot savās praksēs, vai nosūtot vakcinēties uz vakcinācijas kabinetiem ārstniecības iestādēs, ar kurām konkrētā ģimenes ārsta prakse sadarbojas, aģentūru LETA informēja Nacionālā veselības dienesta (NVD) Vakcinācijas projekta nodaļā.

Tādējādi, pēc nodaļas datiem, no 1242 ģimenes ārstu praksēm 776 veiks vakcināciju savās praksēs, savukārt 466 nodrošinās saviem pacientiem iespēju veikt vakcināciju pret Covid-19 citās ārstniecības iestādēs.

Ja iedzīvotāji tomēr saskaras ar apgrūtinātu vakcinācijas pieejamību konkrētā ģimenes ārsta praksē, Vakcinācijas nodaļa aicina informēt NVD teritoriālās nodaļas, rakstot e-pastu uz “nvd@vmnvd.gov.lv” vai zvanot uz kādu no reģionālajiem tālruņiem. Rīgā un Pierīgā ar teritoriālo nodaļu var sazināties zvanot uz 67201282, Zemgalē – 63027249, Kurzemē – 63323471, Vidzemē – 64772301 un Latgalē – 65422236.

Latvijā iedzīvotājiem ir pieejamas visas Eiropas Zāļu aģentūrā apstiprinātās vakcīnas pret Covid-19, vakcinācijas pakalpojumu var saņemt pie ģimenes ārstiem, ārstniecības iestādēs, vakcinācijas punktos tirdzniecības centros un izbraukuma vakcinācijā. Savukārt iedzīvotājiem vecumā no 80 gadiem tiek piedāvāta iespēja saņemt vakcīnu mājās.

Vakcinācijas punktu tirdzniecības centros, to darbības dienu grafiks, kā arī vakcīnu saraksts, kas tajos pieejams, atrodams NVD mājaslapā.

Jau ziņots, ka no šodienas, 1.oktobra, visām ģimenes ārstu praksēm bija jābūt iesaistītām vakcinācijas pret Covid-19 procesā.

Aktuālais jautājums

Kā, jūsuprāt, jaunais luksofors Valmierā, Cēsu ielā ietekmē pilsētas satiksmi?     

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri