Valmieras Ziņas

Vīrietis, jumta labošanas laikā, kritis un guvis ievainojumus

Vakar Vidzemē cieta 32 gadus vecs vīrietis, kurš jumta labošanas laikā nokrita no apmēram četru metru augstuma. Vīrietis guva vairāku ķermeņa daļu ievainojumus, tostarp galvas, rokas un kājas traumas, aģentūru LETA informēja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Ilze Bukša.

Kā arī, vakar Vidzemē no apmēram 2,5 metru augstuma nokrita 15 gadus veca meitene, kura bija uzkāpusi uz šķūņa jumta. Pusaudze guva krūškurvja traumu ar iespējamiem ribu lūzumiem, kā arī vēdera traumu.

Savukārt Kurzemē 50 gadus vecs vīrietis nira dīķi, un, atduroties pret grunti, guva galvas un kakla skriemeļu traumas.

Vienlaikus vakar Latgalē cieta 34 gadus vecs vīrietis, kurš gatavoja ūdeni vannai. Vīrietis atvēra kannu ar karstu ūdeni, ar tvaikiem gūstot plašus sejas, rokas un krūškurvja apdegumus.

Visi cietušie tika nogādāti slimnīcās tālākas palīdzības saņemšanai.

Jau ziņots, ka kopumā aizvadītajā diennaktī NMPD saņemti 1077 izsaukumi, tostarp 241 bija saistīti ar traumām un negadījumiem.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Ugunsdzēsības aparātu korpusu un metāla kannu ražošanas uzņēmums SIA „VALPRO” aicina darbā: VIRPOTĀJU Prasības: Vēlama profesionālā izglītība atbilstošā amatā Iepriekšēja darba pieredze atbilstoša profila darbā Pieredze darbā ar universāliem virpošanas darbgaldiem Pieredze CNC darbagaldu iestatīšanā un apkalpošanā tiks uzskatīta par priekšrocību Spēja intensīvi strādāt, vēlme mācīties Atbildības sajūta, godprātīga un pozitīva attieksme pret darbu Piedāvājam: Darbu stabilā, uz attīstību orientētā uzņēmumā Regulāri izmaksātu, stabilu ikmēneša atalgojumu un sociālās garantijas Nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanu Sakārtotu darba vidi Apmācības iespējas Iespējama transporta izdevumu segšana Ja atbilstat minētajām prasībām, sūtiet pieteikumu uz: E-pasts: darbs@valpro.lv Tālrunis informācijai: 642 07235; 29413500 Adrese: SIA “VALPRO”, L.Laicena iela 2, Valmiera, LV-4201 Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz pārrunām! VALPRO ir viens no lielākajiem metāla apstrādes uzņēmumiem Latvijā. Jau vairāk kā 50 gadus piedāvājam augstākās kvalitātes metāla produktus un metāla apstrādes pakalpojumus klientiem visā pasaulē. Uzņēmuma produkti ir iemantojuši atpazīstamību un lietotāju atzinību civilajā un militārajā sektorā ne vien Eiropā, bet arī Austrālijā, Ziemeļamerikā, Āzijā un Āfrikā. Profesija: VIRPOTĀJS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba veids: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darba līgums uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2018-11-28 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv , tālr. 64207235, 29413500

Mūsu partneri