Valmieras Ziņas

Vieglatlēts Ralfs Ūdris: Ļoti gaidu Daliņa stadiona un vieglatlētikas manēžas atvēršanu

Lasīšanas laiks: 3 min

Valmieras Augstas klases sportistu sagatavošanas centra (AKSSC) vieglatlēts Ralfs Ūdris sportista gaitas uzsācis jau 10 gadu vecumā. Viņš ir dzimis Cēsīs, bet jau desmit gadus sevi sauc par valmierieti.

Sportā Ralfs ticis iesaistīts, pateicoties diviem klasesbiedriem, un ar vieglatlētiku sācis nodarboties Valmieras Bērnu sporta skolā pie treneres Līgas Dzenes. Šobrīd sportists ir viens no labākajiem daudzcīņniekiem Baltijā.

Pastāsti par saviem augstvērtīgākajiem sasniegumiem un iekļūšanu AKSSC!

“2020.gadā starptautiskajās sacensībās Minskā 12 valstu konkurencē guvu uzvaru septiņcīņā. Kārtslēkšanā esmu labojis Valmieras jaunatnes rekordu. Manuprāt, AKSSC iekļuvu, jo tā brīža treneris Raitis Ravinskis saskatīja manī perspektīvu. Rezultāti tajā laikā bija labi, bet ne izcili, toties ar tendenci uzlaboties. Iekļūšana AKSSC man pavēra jaunas iespējas.”

Ralfs AKSSC sastāvā ir jau četrus gadus un spēj novērtēt ikdienas pievienoto vērtību, kad daudz kas tiek nodrošināts no centra.

“Pieejamais atbalsts dod iespēju sagatavoties, lai startētu augsta līmeņa sacensībās, un sacensties augstvērtīgu sportistu konkurencē, trenēties profesionāla trenera vadībā. Ir pieeja dažādiem pakalpojumiem – medicīnas, ēdināšanas un dzīvošanas, nodrošināts inventārs, kā arī nozīmīgs ir Valmieras pilsētas pašvaldības atbalsts. Šis centrs dod man un citiem sportistiem iespēju uzlabot savus sportiskos sasniegumus.”

Kāda ir Tava ierastā ikdiena?

“Šobrīd sevi atdotu tikai sportam – cīnos par iespēju izpildīt kvalifikācijas normatīvu Eiropas U23 čempionātam desmitcīņā, kas norisināsies Norvēģijas pilsētā Bergenā.

Trenējos praktiski divreiz dienā – no rīta un vakarā, piecas dienas nedēļā. Šobrīd mans treneris ir Pēteris Karlivāns un sadarbība, manuprāt, mūsu starpā ir lieliska. Viņš ir piemērs man un citiem – prot virzīt uz priekšu, atbalstīt šaubu brīžos.

Treniņu apstākļi šobrīd ir tādi kā ir… kā zināms, notiek Daliņa stadiona pārbūve. Mēģinām piemēroties apstākļiem un meklējam citas iespējas, kur trenēties – tas ir Rencēnu stadions, Valga, Murjāņu sporta ģimnāzija, bet pārsvarā Vidzemes slimnīcas sporta zāle. Notiek arī nometnes Igaunijā, Čehijā.”

Tāpat, kā citās nozarēs, arī sportā ikdienu izmainījusi Covid19 pandēmija. Joprojām viens no smagākajiem un aktuālākajiem tematiem sporta nozarē ir valstī noteiktie ierobežojumi. Lai gan Latvijas izlašu dalībnieki drīkst trenēties arī iekštelpās, tomēr šī brīža situācija ļoti ierobežo.

Šis laiks ir būtiski ietekmējis manu virzību mērķu sasniegšanā. Pandēmijas ietekmē nevaru pilnvērtīgi strādāt ar tehnisko izpildījumu, tāpēc vairāk tiek strādāts uz fizisko sagatavotību. Viss treniņprocess ir kā izgājis no ritma. Ir vajadzīga liela pacietība un gribasspēks, lai piemērotos šiem apstākļiem.”

Kas ir tavs dzinulis un motivācija, lai sasniegtu savus mērķus?

“Kad sāku trenēties, sportoju prieka pēc ne rezultātu, netiecos uz konkrētu mērķi, bet laiks ieviesa savas korekcijas un viss sakārtojās, tā kā tam jābūt. Tikai ar laiku sapratu, ka mani rezultāti ir tīri tā neko un varu tēmēt augstāk.

Tā turpinu visu darīt nebaidoties no izgāšanās un neveiksmēm, sevišķi tas attiecas uz sacensībām. Man mērķu sasniegšana ir pašsaprotama lieta. Protams, reizēm sagurums un slinkums ņem virsroku. Manuprāt, mans treneris uzreiz to ļoti labi jūt, bet viņš ir ļoti saprotošs un neļauj man atslābt.”

Valmieras pilsēta sevi dēvē par sporta galvaspilsētu un ik gadu uzlabo un attīsta sporta infrastruktūru pilsētā – kā vērtē to no sportista perspektīvas?

Valmiera strauji virzās un attīstās. Tiek domāts tieši par profesionāliem sportistiem. Ļoti gaidu jauno Jāņa Daliņa stadiona un vieglatlētikas manēžas atvēršanu, kas dos iespēju pilnvērtīgi trenēties, infrastruktūrā, kas atbilst visām prasībām.

Tā kā Valmiera ir augoša un radoša pilsēta un ik gadu tiek domāts par tās pilnveidošanu dažādās jomās, jebkurš šeit var atrast sev ko interesējošu.

Novēlējums jaunajiem sportistiem?

Domāt pozitīvi!”

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs tumsā lietojat atstarotāju vai atstarojošu apģērbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

VIDZEMES AUGSTSKOLA (Reģ.nr. LV90001342592) izsludina konkursu uz vakanto vecākā grāmatveža amatu (uz noteiktu laiku; normālais darba laiks - 40 stundas nedēļā; darbs klātienē) Prasības pretendentam: · augstākā vai vidējā profesionālā izglītība grāmatvedības, finanšu vai ekonomikas jomā, · darba pieredze grāmatvedības darbā (vismaz 2 gadi), · teicamas prasmes darbā ar MS Office datorprogrammām, · iepriekšēja pieredze datorsistēmu Visma  HORIZON lietošanā tiks uzskatīta par priekšrocību, · prasme patstāvīgi plānot un organizēt savu darbu, · augsta atbildības sajūta, precizitāte, pienākuma apziņa, · iniciatīva, godīgums un spēja strādāt komandā, · grāmatvedības uzskaites principu un saistīto normatīvo aktu pārzināšana, · sadarbspējīgs Covid-19 sertifikāts. Galvenie pienākumi: grāmatvedības datu apstrāde, uzskaite, kontrole, sadarbība ar auditoriem nepieciešamās informācijas sniegšanā, dalība gada pārskata sagatavošanā. Mēs piedāvājam: · regulāru pamata atalgojumu (791,00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) un sociālās garantijas, · interesantu un dinamisku darbu, iespēju iesaistīties papildus projektos, · profesionālās un karjeras izaugsmes iespējas. Interesentiem līdz 2021.gada 14.decembrim sūtīt motivācijas vēstuli un CV ViA juristei-personāla speciālistei (adrese: Valmiera, Cēsu iela 4, LV-4201, kabinets Nr.C204 vai e-pasts: agrita.somase@va.lv, 26681800; 26186555) ar norādi „Vecākā grāmatveža vakancei”. Profesija: GRĀMATVEDIS (CETURTĀ LĪMEŅA KVALIFIKĀCIJA) Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cēsu iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Darbības joma: Bankas / Apdrošināšana / Finanses/Grāmatvedība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-12-14 Kontaktpersona: Agrita Šomase Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

SPOLĒŠANAS OPERATORS / -E TAVA DARBA PIEREDZE NAV IZŠĶIROŠA: Citur Latvijā līdzīgu darba pieredzi iegūt nevar, tāpēc visu nepieciešamo darbam mēs iemācīsim. TAVOS IKDIENAS PIENĀKUMOS IETILPS: · Uzraudzīt ražošanas iekārtu nepārtrauktu un kvalitatīvu darbību; · Ražot produkciju, ievērojot kvalitātes prasības; · Pareizi, korekti un precīzi marķēt, pakot un svērt produkciju; · Savlaicīgi iekārtot darba vietu ar izejmateriāliem un palīgmateriāliem; · Vizuāli novērtēt produkcijas kvalitāti, kā arī veikt attiecīgo kvalitātes rādījumu pierakstus; · Nepieļaut neatbilstoša produkta ražošanu; · Regulāri, rūpīgi un savlaicīgi veikt iekārtu plānveida tīrīšanu; · Sadarbība ar kolēģiem ražošanas mērķu sasniegšanai. TU BŪSI PIEMĒROTS ŠIM DARBAM, JA TEV PIEMĪT: · Vēlme mācīties un prasme strādāt komandā; · Augsta atbildības sajūta; · Akurātība un precizitāte; · Spēja strādāt fizisku aktīvu darbu; · Noturīga uzmanība; · Noturība saspringtos darba apstākļos. MĒS TEV PIEDĀVĀJAM: Apmaksātu profesionālo apmācību darbavietā; Paredzamu maiņu grafiku, kas zināms visam gadam (darbs 12 h maiņās - dienas maiņas 06:00-18:00 un naktsmaiņas 18:00-06:00); Atalgojumu jau apmācību laikā ap 900 EUR pirms nodokļu nomaksas; Atalgojumu pēc apmācību pabeigšanas sākot no 1200-1400 EUR pirms nodokļu nomaksas; Attīstību un karjeras izaugsmes iespējas; Organizētu transports uz-no darba 5 maršrutos; Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 6 mēnešiem un labumu grozu atbilstoši koplīgumam; Darbu stabilā ražošanas uzņēmumā ar 58 gadu pieredzi. Darbavietas adrese: Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras novads. CV* ar norādi SPOLĒŠANAS OPERATORS / -E sūti uz e-pasta adresi darbs@valmiera-glass.com. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu. *Piesakoties darbā, es piekrītu, ka mani personas dati tiks izmantoti darba atlases vajadzībām. Profesija: SPOLĒŠANAS IEKĀRTAS OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2022-01-07 Kontaktpersona: Ieva Laktiņa

Mūsu partneri