Valmieras Ziņas

Vidzemes Uzņēmēju dienās sevi prezentēs arī novadi un izglītības iestādes

16. un 17.maijā Valmierā notiks Vidzemē lielākā izstāde-gadatirgus “Vidzemes Uzņēmēju dienas 2014”, kurā savu produkciju un pakalpojumus prezentēs aptuveni 200 dalībnieki no visas Latvijas, kā arī kaimiņvalstīm – Igaunijas un Lietuvas. Pasākumā viesosies uzņēmumu delegācijas no Krievijas un Baltkrievijas.

Šogad izstādē īpaši akcentētas divas jomas – pašvaldības un izglītība.

Tēmas “Vidzemes novadi – Latvijā un pasaulē” ietvaros ar atsevišķiem stendiem piedalīsies Cēsu, Jaunpiebalgas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Raunas, Apes, Alūksnes un citu novadu uzņēmēji, amatnieki un mazie ražotāji.

Izstādē piedalīsies arī vairāku Vidzemes profesionālo vidusskolu pārstāvji, kas prezentēs plašās izglītības iespējas un priekšrocības, izvēloties apgūt profesiju līdztekus vidējās izglītības iegūšanai.

Šogad pirmo reizi izstādē piedalīsies ārzemju izglītības iestāde – Valgas arodskola no Igaunijas, kas piedāvā apgūt vairākas programmas latviešu valodā.

Savukārt topošie studenti Vidzemes Augstskolas stendā varēs iepazīties ar plašo studiju programmu klāstu, kā arī saņemt informāciju par studiju procesu, budžeta vietām, starptautiskās apmaiņas programmām un studentu dzīvi Valmierā. Studiju programmas prezentēs arī Baltijas Starptautiskās akadēmija un Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmija Rekrutēšanas un Jaunsardzes centrs.

Izstādes apmeklētāji varēs iegādāties dažādu amatnieku un mājražotāju produkciju, kā arī iepazīties ar jaunākajiem un populārākajiem auto modeļiem. Veselīga dzīvesveida piekritējus noteikti ieinteresēs dabīgās kosmētikas zīmola “Attirance” plašais stends. Plašus piedāvājumus demonstrēs arī dzeramā ūdens ražotājs SIA “Venden”.

Līdztekus gadatirgum notiks arī semināri, konkursi, izlozes un citas aktivitātes.

Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi, atzīmējot Starptautisko Ģimenes dienu, aicinās vecākus un bērnus piedalīties dažādās rotaļās un vides apziņu veicinošās aktivitātēs, kā arī iesaistīties īpašas spēles par dabu Valmierā veidošanā. Pirmo reizi ar atsevišķu stendu izstādē piedalīsies Vidzemes Olimpiskā centra Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parks, kas apmeklētājiem piedāvās izbaudīt miniatūro sajūtu taku.

“Ar katru gadu lielāku popularitāti iegūst novadu un to teritorijā esošo uzņēmumu dalība, kas apliecina Vidzemes reģiona iespējas un pašvaldību sadarbību ar uzņēmējiem. Izstādi ik gadu apmeklē aptuveni 5000 līdz 6000 cilvēku.

“Vidzemes Uzņēmēju dienas” sniedz lielisku iespēju uzņēmumiem, kas jau sekmīgi darbojas, prezentēt ar savu produkciju, īpaši jaunumus, savukārt jaunajiem uzņēmumiem – iepazīstināt ar sevi, nodibināt nozīmīgus biznesa kontaktus un iegūt jaunus klientus. Savukārt izstādes apmeklētāji var atrast savām vēlmēm un vajadzībām piemērotas preces un pakalpojumus. Ieguvēji ir visi,”

atzīst Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes reģiona nodaļas vadītājs Juris Sleņģis.

Uzņēmēji pieteikties dalībai izstādē “Vidzemes Uzņēmēju dienas 2014” var līdz 2014.gada 30.aprīlim, aizpildot pieteikuma veidlapu, kas pieejama mājaslapā www.vidzemesizstade.lv. Plašāku informāciju par izstādi-gadatirgu “Vidzemes Uzņēmēju dienas 2014” var iegūt, zvanot pa tālruni 27766877 vai 64235320, kā arī rakstot uz e-pastu: valmiera@chamber.lv.

Izstādi organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un Latvijas attīstības finanšu institūciju “Altum”. Informatīvie atbalstītāji: laikraksts “Liesma”, Vidzemes TV, Latvijas Reģionu Televīzija “Re:TV” un interneta portāls www.valmieraszinas.lv.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA “Plainstream” ir Latvijas uzņēmums, kas sniedz zvanu centra pakalpojumus Latvijā pazīstamākajiem zīmoliem, veicinot to biznesa attīstību. Tomēr vienkāršiem vārdiem sakot – mūsu darbs ir izcili apkalpot klientus telefoniski. Pievienojies mūsu komandai kā ZVANU CENTRA OPERATORS Mēs tev uzticēsim: Konsultēt klientus par uzņēmuma pakalpojumiem jeb ar prieku atbildēt uz klienta telefona zvaniem par tiem aktuāliem jautājumiem; Kā arī sniegt rakstiskas atbildes klientiem uz viņa iesūtītajiem jautājumiem e-pastā No Tevis sagaidām: Prieku darboties kopā ar klientiem, jo tā būs neatņemama tavas ikdienas sastāvdaļa; Spēja plūstoši runāt latviešu un krievu valodā, vēlama arī angļu valoda; Loģiskā domāšana, fleksibilitāte; Motivāciju mācīties, apgūt jaunas prasmes; Labas iemaņas darbā ar datoru. Tev piedāvāsim: Stabilu darbu profesionālā un draudzīgā kolektīvā; Apmaksātas apmācības un iespēju attīstīt savas prasmes; Maiņu darba laiku - maiņas garums 8,5 stundas (maiņas arī arpus standarta "ofisa" darba laika); Paveiktajam atbilstošu atalgojumu; un citiem labumiem (kopīgiem pasākumiem, izaugsmes iespējas, utt.). Ja esi meklētā persona, gaidīsim tavu CV ar norādi “Zvanu centra operators Valmierā” uz e-pastu cv@plainstream.lv vai vari pieteikties šeit: https://www.plainstream.lv/pieteikties/ Tomēr papildus jautājumos - gaidām arī tavu zvanu: 20114066. Profesija: Zvanu centru OPERATORS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 32, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-05-31 Kontaktpersona: CV ar norādi “Zvanu centra operators Valmierā” sūtīt uz cv@plainstream.lv, 20114066 Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Galvenie amata pamatpienākumi:  Rūpēties par izglītojamo drošību; Darba organizēšana un plānošana; Bērnu veselības stāvokļa novērtēšana; Bērnu profilaktisko pasākumu organizēšana un veikšana; Higiēnas prasību izpildes kontrole; Bērnu ēdināšanas uzraudzība sadarbībā ar ēdināšanas pakalpojuma sniedzēju; Infekcijas kontroles nodrošināšana; Profilaktiski izglītojošais darbs; Darba dokumentēšana; Uzņemties atbildību par sava darba kvalitāti; Profesionālās kvalifikācijas uzturēšana. Amata veikšanai nepieciešamā izglītība, kompetences un prasmes: Augstākā izglītība atbilstoši amata pienākumiem, papildus reģistrētas ārstniecības personas statuss. Darba pieredze ne mazāk kā 3 gadi, kā arī profesionālā pilnveide atbilstoši normatīvajiem aktiem par profesionālo pilnveidi; Spēja strādāt droši, akurāti un efektīvi; Spēja strādāt paaugstinātas spriedzes apstākļos; Spēja novērst problēmas un nodrošināt drošību; Valsts valodas prasme normatīvajos aktos noteiktajā līmenī. Motivētu pieteikuma vēstuli, izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un CV jāiesniedz līdz 29.05.2020. Mazsalacas pilsētas Pirmsskolas izglītības iestādē (Parka iela 14, Mazsalacā, Mazsalacas novadā, LV-4215) vai elektroniski pirmsskola@mazsalaca.edu.lv . Papildus informācija: tālr. 27871920 (pirmsskolas vadītāja Saiva Liepa). Profesija: BĒRNU MĀSA Darba vietas adrese: LATVIJA, Parka iela 14, Mazsalaca, Mazsalacas nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2020-05-29 Kontaktpersona: Piet.vēst., izgl.apliec.dok.kopijas un CV sūtīt uz pirmsskola@mazsalaca.edu.lv, t. 27871920.

Mūsu partneri