Valmieras Ziņas

Vidzemes Uzņēmēju dienās sevi prezentēs arī novadi un izglītības iestādes

Lasīšanas laiks: 3 min

16. un 17.maijā Valmierā notiks Vidzemē lielākā izstāde-gadatirgus “Vidzemes Uzņēmēju dienas 2014”, kurā savu produkciju un pakalpojumus prezentēs aptuveni 200 dalībnieki no visas Latvijas, kā arī kaimiņvalstīm – Igaunijas un Lietuvas. Pasākumā viesosies uzņēmumu delegācijas no Krievijas un Baltkrievijas.

Šogad izstādē īpaši akcentētas divas jomas – pašvaldības un izglītība.

Tēmas “Vidzemes novadi – Latvijā un pasaulē” ietvaros ar atsevišķiem stendiem piedalīsies Cēsu, Jaunpiebalgas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Raunas, Apes, Alūksnes un citu novadu uzņēmēji, amatnieki un mazie ražotāji.

Izstādē piedalīsies arī vairāku Vidzemes profesionālo vidusskolu pārstāvji, kas prezentēs plašās izglītības iespējas un priekšrocības, izvēloties apgūt profesiju līdztekus vidējās izglītības iegūšanai.

Šogad pirmo reizi izstādē piedalīsies ārzemju izglītības iestāde – Valgas arodskola no Igaunijas, kas piedāvā apgūt vairākas programmas latviešu valodā.

Savukārt topošie studenti Vidzemes Augstskolas stendā varēs iepazīties ar plašo studiju programmu klāstu, kā arī saņemt informāciju par studiju procesu, budžeta vietām, starptautiskās apmaiņas programmām un studentu dzīvi Valmierā. Studiju programmas prezentēs arī Baltijas Starptautiskās akadēmija un Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmija Rekrutēšanas un Jaunsardzes centrs.

Izstādes apmeklētāji varēs iegādāties dažādu amatnieku un mājražotāju produkciju, kā arī iepazīties ar jaunākajiem un populārākajiem auto modeļiem. Veselīga dzīvesveida piekritējus noteikti ieinteresēs dabīgās kosmētikas zīmola “Attirance” plašais stends. Plašus piedāvājumus demonstrēs arī dzeramā ūdens ražotājs SIA “Venden”.

Līdztekus gadatirgum notiks arī semināri, konkursi, izlozes un citas aktivitātes.

Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi, atzīmējot Starptautisko Ģimenes dienu, aicinās vecākus un bērnus piedalīties dažādās rotaļās un vides apziņu veicinošās aktivitātēs, kā arī iesaistīties īpašas spēles par dabu Valmierā veidošanā. Pirmo reizi ar atsevišķu stendu izstādē piedalīsies Vidzemes Olimpiskā centra Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parks, kas apmeklētājiem piedāvās izbaudīt miniatūro sajūtu taku.

“Ar katru gadu lielāku popularitāti iegūst novadu un to teritorijā esošo uzņēmumu dalība, kas apliecina Vidzemes reģiona iespējas un pašvaldību sadarbību ar uzņēmējiem. Izstādi ik gadu apmeklē aptuveni 5000 līdz 6000 cilvēku.

“Vidzemes Uzņēmēju dienas” sniedz lielisku iespēju uzņēmumiem, kas jau sekmīgi darbojas, prezentēt ar savu produkciju, īpaši jaunumus, savukārt jaunajiem uzņēmumiem – iepazīstināt ar sevi, nodibināt nozīmīgus biznesa kontaktus un iegūt jaunus klientus. Savukārt izstādes apmeklētāji var atrast savām vēlmēm un vajadzībām piemērotas preces un pakalpojumus. Ieguvēji ir visi,”

atzīst Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes reģiona nodaļas vadītājs Juris Sleņģis.

Uzņēmēji pieteikties dalībai izstādē “Vidzemes Uzņēmēju dienas 2014” var līdz 2014.gada 30.aprīlim, aizpildot pieteikuma veidlapu, kas pieejama mājaslapā www.vidzemesizstade.lv. Plašāku informāciju par izstādi-gadatirgu “Vidzemes Uzņēmēju dienas 2014” var iegūt, zvanot pa tālruni 27766877 vai 64235320, kā arī rakstot uz e-pastu: valmiera@chamber.lv.

Izstādi organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un Latvijas attīstības finanšu institūciju “Altum”. Informatīvie atbalstītāji: laikraksts “Liesma”, Vidzemes TV, Latvijas Reģionu Televīzija “Re:TV” un interneta portāls www.valmieraszinas.lv.

 

Aktuālais jautājums

Vai 2024. gads Jums būs veiksmīgāks par 2023. gadu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Ja esi precīzs un saimniecisks, mīli kārtību un spēsi veikt sadzīvisku remontu, transportlīdzekļu apkopi, tad iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandā  Valsts vides dienesta (Nr. 90000017078)Administratīvā departamenta Saimniecības vadītāja amatā (viena darbinieka amata vieta uz nenoteiktu laiku)  Mēs piedāvājam:  interesantu un radošu darbu; vērtīgu pieredzi un profesionālās izaugsmes iespējas ; mēnešalgu no 932 līdz 1398 EUR pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši zināšanām un pieredzei; veselības apdrošināšanu, atvaļinājuma pabalstu, papildatvaļinājumu līdz 10 darba dienām, kā arī citus valsts pārvaldē paredzētus ar papildu atlīdzību saistītus pasākumus; darba vietu kādā no mūsu birojiem - Valmierā vai Madonā.   Uzticēsim Tev:   pārzināt un pārvaldīt Dienesta nekustamos īpašumus; rūpēties un materiāli tehniski nodrošināt Valmieras un Madonas biroju; sniegt atbalstu kolēģiem transporta jautājumos; veikt transportlīdzekļu, tai skaitā ūdens transportlīdzekļu lietošanas, remontu, nobraukumu un degvielas izlietojumu uzraudzību; uzraudzīt un rūpēties par iekārtām un biroja tehniku; organizēt darba aizsardzības un ugunsdrošības prasību ievērošanu.   Sagaidām, lai Tev ir:  profesionālā pieredze līdzīgā amatā, vēlams valsts pārvaldes iestādē; zināšanas un prasmes ēku un teritoriju apsaimniekošanā un autoparka uzturēšanā, tehniskās zināšanas par ēkās iebūvēto sistēmu darbību un pamatprasmes ēku remontdarbos; vēlama augstākā izglītība; labas iemaņas darbā ar standarta datorprogrammām un biroja tehniku; spēja precīzi un operatīvi izpildīt uzdevumus, darbu plānošanas prasmes, augsta atbildības sajūta, noturība stresa situācijās; B kategorijas autovadītāja apliecība; elektroniskais paraksts. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) Valsts vides dienestam uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – Saimniecības vadītājs”) Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045. Profesija: SAIMNIECĪBAS VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-07 Kontaktpersona: Dokumentus sūtīt uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 1.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Ja vēlies iegūt profesionālo pieredzi administratīvajās tiesībās, Tev rūp vides aizsardzība un Tevi interesē darbs ar normatīvo aktu piemērošanu,iespējams, tieši Tevi gaidām mūsu komandāValsts vides dienesta Juridiskā departamenta Administratīvo sodu piemērošanas daļas vecākā inspektora (jurista) amatā (viena ierēdņa amata vieta uz nenoteiktu laiku) Piedāvājam: vērtīgu profesionālo pieredzi valsts pārvaldē administratīvā pārkāpuma procesa jomā; darbu komandā kopā ar profesionāliem un atsaucīgiem darba kolēģiem; mēnešalgu no 1008 līdz 1512 euro pirms nodokļu nomaksas, atbilstoši kvalifikācijai un prasmēm; darba vietu kādā no mūsu birojiem Valmierā vai Madonā, ar iespēju strādāt daļēji attālināti. Uzticēsim Tev: izskatīt administratīvo pārkāpumu lietas un pieņemt lēmumus par administratīviem pārkāpumiem vides piesārņošanas, atkritumu apsaimniekošanas, zvejas un dabas resursu izmantošanas jomā; sekot līdzi piemēroto administratīvo sodu samaksai. Sagaidām, lai Tev ir: atbilstība Valsts civildienesta likuma 7.panta prasībām; otrā līmeņa augstākā izglītība tiesību zinātnēs; vēlama pieredze dokumentu sagatavošanā un tiesību normu piemērošanā; vēlamas zināšanas par vides aizsardzības normatīvajiem aktiem un administratīvā pārkāpuma procesu; spēja analizēt informāciju un pieņemt lēmumu, labas plānošanas un organizēšanas prasmes, un komunikācijas prasmes. Gaidīsim Tavu pieteikuma vēstuli, dzīves un iepriekšējās darba pieredzes aprakstu (CV) uz e-pasta adresi: CV@vvd.gov.lv (ar norādi „Konkursam – ASPD_jurists”)  Tālrunis uzziņām: 67084203 Vairāk par iestādi: http://www.vvd.gov.lv/ Informējam, ka Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi. Personas datu pārzinis: Valsts vides dienests, reģistrācijas numurs 90000017078, adrese: Rūpniecības iela 23, Rīga, LV 1045.  Profesija: JURISTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Leona Paegles iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Ierēdņa amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-03-06 Kontaktpersona: E-pasts: CV@vvd.gov.lv Izglītības līmenis: 2.līmeņa profesionālā augstākā izglītība

Mūsu partneri