Valmieras Ziņas

Vidzemes Uzņēmēju dienās sevi prezentēs arī novadi un izglītības iestādes

16. un 17.maijā Valmierā notiks Vidzemē lielākā izstāde-gadatirgus “Vidzemes Uzņēmēju dienas 2014”, kurā savu produkciju un pakalpojumus prezentēs aptuveni 200 dalībnieki no visas Latvijas, kā arī kaimiņvalstīm – Igaunijas un Lietuvas. Pasākumā viesosies uzņēmumu delegācijas no Krievijas un Baltkrievijas.

Šogad izstādē īpaši akcentētas divas jomas – pašvaldības un izglītība.

Tēmas “Vidzemes novadi – Latvijā un pasaulē” ietvaros ar atsevišķiem stendiem piedalīsies Cēsu, Jaunpiebalgas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Raunas, Apes, Alūksnes un citu novadu uzņēmēji, amatnieki un mazie ražotāji.

Izstādē piedalīsies arī vairāku Vidzemes profesionālo vidusskolu pārstāvji, kas prezentēs plašās izglītības iespējas un priekšrocības, izvēloties apgūt profesiju līdztekus vidējās izglītības iegūšanai.

Šogad pirmo reizi izstādē piedalīsies ārzemju izglītības iestāde – Valgas arodskola no Igaunijas, kas piedāvā apgūt vairākas programmas latviešu valodā.

Savukārt topošie studenti Vidzemes Augstskolas stendā varēs iepazīties ar plašo studiju programmu klāstu, kā arī saņemt informāciju par studiju procesu, budžeta vietām, starptautiskās apmaiņas programmām un studentu dzīvi Valmierā. Studiju programmas prezentēs arī Baltijas Starptautiskās akadēmija un Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmija Rekrutēšanas un Jaunsardzes centrs.

Izstādes apmeklētāji varēs iegādāties dažādu amatnieku un mājražotāju produkciju, kā arī iepazīties ar jaunākajiem un populārākajiem auto modeļiem. Veselīga dzīvesveida piekritējus noteikti ieinteresēs dabīgās kosmētikas zīmola “Attirance” plašais stends. Plašus piedāvājumus demonstrēs arī dzeramā ūdens ražotājs SIA “Venden”.

Līdztekus gadatirgum notiks arī semināri, konkursi, izlozes un citas aktivitātes.

Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi, atzīmējot Starptautisko Ģimenes dienu, aicinās vecākus un bērnus piedalīties dažādās rotaļās un vides apziņu veicinošās aktivitātēs, kā arī iesaistīties īpašas spēles par dabu Valmierā veidošanā. Pirmo reizi ar atsevišķu stendu izstādē piedalīsies Vidzemes Olimpiskā centra Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parks, kas apmeklētājiem piedāvās izbaudīt miniatūro sajūtu taku.

“Ar katru gadu lielāku popularitāti iegūst novadu un to teritorijā esošo uzņēmumu dalība, kas apliecina Vidzemes reģiona iespējas un pašvaldību sadarbību ar uzņēmējiem. Izstādi ik gadu apmeklē aptuveni 5000 līdz 6000 cilvēku.

“Vidzemes Uzņēmēju dienas” sniedz lielisku iespēju uzņēmumiem, kas jau sekmīgi darbojas, prezentēt ar savu produkciju, īpaši jaunumus, savukārt jaunajiem uzņēmumiem – iepazīstināt ar sevi, nodibināt nozīmīgus biznesa kontaktus un iegūt jaunus klientus. Savukārt izstādes apmeklētāji var atrast savām vēlmēm un vajadzībām piemērotas preces un pakalpojumus. Ieguvēji ir visi,”

atzīst Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes reģiona nodaļas vadītājs Juris Sleņģis.

Uzņēmēji pieteikties dalībai izstādē “Vidzemes Uzņēmēju dienas 2014” var līdz 2014.gada 30.aprīlim, aizpildot pieteikuma veidlapu, kas pieejama mājaslapā www.vidzemesizstade.lv. Plašāku informāciju par izstādi-gadatirgu “Vidzemes Uzņēmēju dienas 2014” var iegūt, zvanot pa tālruni 27766877 vai 64235320, kā arī rakstot uz e-pastu: valmiera@chamber.lv.

Izstādi organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un Latvijas attīstības finanšu institūciju “Altum”. Informatīvie atbalstītāji: laikraksts “Liesma”, Vidzemes TV, Latvijas Reģionu Televīzija “Re:TV” un interneta portāls www.valmieraszinas.lv.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Jāņa Daliņa stadions aicina komandā uzkopšanas dienesta darbinieku/-ci CV gaidīsim e-pastā: vakances@voc.lv līdz 08.10.2021. Tavi pienākumi: Nodrošināt tīrību un kārtību stadiona viesnīcas numuros, manēžā un koplietošanas telpās; Sagatavot stadiona viesnīcas numurus viesu uzņemšanai un uzkopt telpas pēc viesu aizbraukšanas; Veikt citus pienākumus saskaņā ar darba pienākumu aprakstu. Mēs sagaidām: Vidējo izglītību; Labas latviešu valodas zināšanas; Krievu un angļu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī; Izpratni par tīru un sakoptu apkārtējo vidi, darba kultūru, kā arī sportisku un veselīgu dzīvesveidu; Teicamu saskarsmes kultūru un pozitīvu attieksmi pret veicamajiem darba pienākumiem. Mēs piedāvājam: Atalgojumu 4,00 EUR pirms nodokļu nomaksas (pārbaudes laikā 3,75 EUR), summēto darba laiku, maiņu darbu; Teicamus darba apstākļus mūsdienīgā darba vidē; Zinošu un atsaucīgu darba kolēģu komandu; Dinamisku darba vidi; Dažāda veida bonusus pēc pārbaudes laika. Pievienojies iespēju vietai, kur savas uzvaras piedzīvot atkal un atkal! Informējam, ka pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti šī atlases konkursa ietvaros. Datu pārzinis SIA “Valmieras Olimpiskais centrs”, Čempionu iela 2, Valmiera, LV-4201 Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Jāņa Daliņa iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-10-08 Kontaktpersona: Sūtīt CV uz e-pasta adresi: vakances@voc.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

SIA "Valmieras Olimpiskais centrs", Čempionu iela 2, LV-4201, Valmiera, Valmieras novads Valmieras peldbaseins piedāvā darbu apkopējām. Prasības: veikt telpu tīrīšanu un uzkopšanu saskaņā ar objekta uzkopšanas programmu; sagatavot un uzturēt kārtībā nepieciešamo inventāru; pieteikt nepieciešamo uzkopšanas līdzekļu un inventāra pasūtīšanu; augsta atbildības sajūta un akurātums; pozitīva un godīga attieksme pret darbu un kolēģiem; vēlamā izglītība – ne zemāka par vidējo; latviešu valodas zināšanas; Mēs piedāvājam: Atalgojumu 4,00 EUR stundā (3,75 EUR - pārbaudes laikā) bruto, summēto darba laiku, maiņu darbu (arī nakts stundās, ar Darba likumā paredzēto piemaksu); Teicamus darba apstākļus mūsdienīgā darba vidē; sociālās garantijas  darba apģērbu; apmācības darbu uzsākot; Dažāda veida “bonusus” pēc pārbaudes laika; Darba vieta: Valmieras Olimpiskais centrs, Peldbaseinu kompleksā, Čempionu iela 2 Pieteikšanās līdz 31.10.2021 : Inga Amerika, inga.amerika@voc.lv, +371 28640939. Profesija: APKOPĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Čempionu iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-10-31 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu inga.amerika@voc.lv

Mūsu partneri