Valmieras Ziņas

Vidzemes Uzņēmēju dienās sevi prezentēs arī novadi un izglītības iestādes

16. un 17.maijā Valmierā notiks Vidzemē lielākā izstāde-gadatirgus “Vidzemes Uzņēmēju dienas 2014”, kurā savu produkciju un pakalpojumus prezentēs aptuveni 200 dalībnieki no visas Latvijas, kā arī kaimiņvalstīm – Igaunijas un Lietuvas. Pasākumā viesosies uzņēmumu delegācijas no Krievijas un Baltkrievijas.

Šogad izstādē īpaši akcentētas divas jomas – pašvaldības un izglītība.

Tēmas “Vidzemes novadi – Latvijā un pasaulē” ietvaros ar atsevišķiem stendiem piedalīsies Cēsu, Jaunpiebalgas, Burtnieku, Kocēnu, Mazsalacas, Raunas, Apes, Alūksnes un citu novadu uzņēmēji, amatnieki un mazie ražotāji.

Izstādē piedalīsies arī vairāku Vidzemes profesionālo vidusskolu pārstāvji, kas prezentēs plašās izglītības iespējas un priekšrocības, izvēloties apgūt profesiju līdztekus vidējās izglītības iegūšanai.

Šogad pirmo reizi izstādē piedalīsies ārzemju izglītības iestāde – Valgas arodskola no Igaunijas, kas piedāvā apgūt vairākas programmas latviešu valodā.

Savukārt topošie studenti Vidzemes Augstskolas stendā varēs iepazīties ar plašo studiju programmu klāstu, kā arī saņemt informāciju par studiju procesu, budžeta vietām, starptautiskās apmaiņas programmām un studentu dzīvi Valmierā. Studiju programmas prezentēs arī Baltijas Starptautiskās akadēmija un Latvijas Nacionālās aizsardzības akadēmija Rekrutēšanas un Jaunsardzes centrs.

Izstādes apmeklētāji varēs iegādāties dažādu amatnieku un mājražotāju produkciju, kā arī iepazīties ar jaunākajiem un populārākajiem auto modeļiem. Veselīga dzīvesveida piekritējus noteikti ieinteresēs dabīgās kosmētikas zīmola “Attirance” plašais stends. Plašus piedāvājumus demonstrēs arī dzeramā ūdens ražotājs SIA “Venden”.

Līdztekus gadatirgum notiks arī semināri, konkursi, izlozes un citas aktivitātes.

Valmieras pilsētas pašvaldība sadarbībā ar Dabas aizsardzības pārvaldi, atzīmējot Starptautisko Ģimenes dienu, aicinās vecākus un bērnus piedalīties dažādās rotaļās un vides apziņu veicinošās aktivitātēs, kā arī iesaistīties īpašas spēles par dabu Valmierā veidošanā. Pirmo reizi ar atsevišķu stendu izstādē piedalīsies Vidzemes Olimpiskā centra Gaujas Stāvo krastu Sajūtu parks, kas apmeklētājiem piedāvās izbaudīt miniatūro sajūtu taku.

“Ar katru gadu lielāku popularitāti iegūst novadu un to teritorijā esošo uzņēmumu dalība, kas apliecina Vidzemes reģiona iespējas un pašvaldību sadarbību ar uzņēmējiem. Izstādi ik gadu apmeklē aptuveni 5000 līdz 6000 cilvēku.

“Vidzemes Uzņēmēju dienas” sniedz lielisku iespēju uzņēmumiem, kas jau sekmīgi darbojas, prezentēt ar savu produkciju, īpaši jaunumus, savukārt jaunajiem uzņēmumiem – iepazīstināt ar sevi, nodibināt nozīmīgus biznesa kontaktus un iegūt jaunus klientus. Savukārt izstādes apmeklētāji var atrast savām vēlmēm un vajadzībām piemērotas preces un pakalpojumus. Ieguvēji ir visi,”

atzīst Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes reģiona nodaļas vadītājs Juris Sleņģis.

Uzņēmēji pieteikties dalībai izstādē “Vidzemes Uzņēmēju dienas 2014” var līdz 2014.gada 30.aprīlim, aizpildot pieteikuma veidlapu, kas pieejama mājaslapā www.vidzemesizstade.lv. Plašāku informāciju par izstādi-gadatirgu “Vidzemes Uzņēmēju dienas 2014” var iegūt, zvanot pa tālruni 27766877 vai 64235320, kā arī rakstot uz e-pastu: valmiera@chamber.lv.

Izstādi organizē Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras Vidzemes nodaļa sadarbībā ar Valmieras pilsētas pašvaldību un Latvijas attīstības finanšu institūciju “Altum”. Informatīvie atbalstītāji: laikraksts “Liesma”, Vidzemes TV, Latvijas Reģionu Televīzija “Re:TV” un interneta portāls www.valmieraszinas.lv.

 

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri