Valmieras Ziņas

“Vidzemes Uzņēmēju dienās” kopā ar uzņēmējiem arī Vidzemes Augstskola

18. un 19. maijā Valmieras Kultūras centrā jau 21.reizi Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera rīko “Vidzemes Uzņēmēju dienas”, kas pulcēs vairāk nekā 250 uzņēmumus, izglītības iestādes un pašvaldības. Kā ik gadu, ar šoreiz izstādē piedalīsies Vidzemes Augstskola. 

“Mēs sevi nemaldīgi uztveram kā daļu no Vidzemes, un šis ir viens no vērienīgākajiem reģionālajiem pasākumiem, kas notiek gada griezumā. Uzņēmējdarbības stiprināšana Vidzemē ir arī viens no mūsu augstskolas uzdevumiem, tāpēc izmantojam katru iespēju būt kopā ar uzņēmējiem,”

stāsta Vidzemes Augstskolas rektors, vēsturnieks Gatis Krūmiņš.

Vidzemes Augstskola ir valsts reģionālā augstskola, kas Valmierā pastāv jau 21 gadu, piedāvājot kas piedāvā 17 studiju programmas Sabiedrības zinātņu un Inženierzinātņu fakultātēs. ViA misija ir veicināt zināšanu sabiedrības ilgtspējīgu attīstību reģionālā un nacionālā līmenī, nodrošinot privāto un publisko sektoru ar augsta līmeņa profesionāļiem, kā arī veicot pētniecību sabiedriski aktuālu problēmu risināšanai.

“Mēs nebaidāmies no pārmaiņām. Mēs nevis baidāmies no jaunām lietām, bet mēs paši tās rosinām. Mēs nebaidāmies domāt un runāt savādāk, kļūdīties un riskēt, jo tādi mēs gluži vienkārši esam. Mēs – Vidzemes Augstskola – mūsu studenti un darbinieki,”

atzīst Gatis Krūmiņš.

Vidzemes Augstskolā ar katru gadu aizvien vairāk tiek attīstīta pētniecība un pilnveidotas un no jauna radītas studiju programmas. Izstādes apmeklētājiem būs iespēja uzzināt par jaunākajām maģistra studiju programmām MEDIJU UN INFORMĀCIJAS PRATĪBA, STRATĒĢISKĀ KOMUNIKĀCIJA UN PĀRVALDĪBA, KIBERDROŠĪBAS INŽENIERIJA un VIRTUĀLĀ REALITĀTE UN MOBILĀS TEHNOLOĢIJAS, kā arī uzzināt par studiju piedāvājumu vidusskolu absolventiem, tādos studiju virzienos kā Biznesa vadība Informācijas tehnoloģijas, Komunikācija, mediji un pārvaldība, Mehatronika, Tūrisms un atpūta, Būvniecība.

“Vidzemes Uzņēmēju dienās” apmeklētāji varēs vairāk uzzināt par to, kas ir “Atvērtā Universitātē”. Tā ikvienam interesentam piedāvā iespēju pieteikties kādam no Vidzemes Augstskolas (ViA) studiju kursiem. Apmeklējot “Atvērto Universitāti”, ir iespēja, atbilstoši iepriekš iegūtai izglītībai, apgūt zināšanas un prasmes kopā ar ViA pasniedzējiem.

Apmeklētājiem būs iespēja izspēlēt “ViAktorīnu” uzzinot vairāk par augstskolu un Zināšanu un tehnoloģiju centru, kā arī piedalīties dažādos konkursos un iegūt veicinošās balvas.

“Lai arī cik globāli mēs nedomātu un ar kādiem eksporta tirgiem nestrādātu, novēlu visiem atcerēties, ka mūsu mājas ir tā vieta, kur mūs vienmēr mīlēs un gaidīs visvairāk. Un visu mūsu mājas ir Latvija, neaizmirsīsim par to!,” 

Latvijas simtgadē novēl ViA rektors.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu bistro pakalpojuma darbiniekam (-cei) ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”, Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze apkalpošanas jomā; prasme sadarboties ar klientiem; godīgums un atbildības sajūta; pozitīva attieksme pret darbu; spēja strādāt komandā un maiņu darbā; Valsts valodas zināšanas, vēlams krievu un angļu valodas zināšanas sarunu valodas līmenī. Galvenie darba pienākumi: ēdienu un dzērienu pasniegšana; raksturot ēdienus un dzērienus ēdienkartē, ieinteresēt klientus, sniedzot informāciju par produkciju; pircēju apkalpošana pie kases; strādāt ar tehnoloģisko aprīkojumu (kafijas automāts u.c.); sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Darba alga no EUR 750-850 (bruto) Sīkāka informācija pa telefonu 26167218. CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi – BISTRO PAKALPOJUMA DARBINIEKS VALMIERĀ. Profesija: BISTRO PAKALPOJUMU DARBINIEKS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-06-28 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

SIA „FIRMA MADARA 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas, pārtikas mazumtirdzniecībā piedāvā darbu Remontstrādnieks ar atrašanās vietu Valmierā. Galvenie darba pienākumi: veikt visa veida saimnieciskos darbus veikalos, īpašumos un teritorijās: inženierkomunikāciju apsaimniekošana; ēku un konstruktīvo elementu uzturēšana; tttelpu, to aprīkojuma, mēbeļu u.c. sīkie remontdarbi; teritoriju uzkopšanas darbus – zāles pļaušanu ar dārza traktoru, zāles pļāvēju, trimeri; citus darbus, pēc vadītāja rīkojuma. Prasības kandidātiem: pieredze saimniecisko darbu veikšanā; zināšanas par darbā lietojamo instrumentu darbības principiem, lietošanas noteikumiem; spēja strādāt patstāvīgi un komandā. “B” kategorijas autovadītāja apliecība; precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: interesantu darbu stabilā uzņēmumā; mūsdienīgu darba vidi; darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga pārbaude laikā (3 mēn.) 5,50 EUR/h (bruto). Pēc pārbaudes laika 6,00EUR/h (bruto). CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi – REMONTSRĀDNIEKS Valmierā. Profesija: REMONTSTRĀDNIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-06-28 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri