Valmieras Ziņas

“Vidzemes Uzņēmēju dienās” kopā ar uzņēmējiem arī Vidzemes Augstskola

Lasīšanas laiks: 2 min

18. un 19. maijā Valmieras Kultūras centrā jau 21.reizi Latvijas lielākā uzņēmēju biedrība Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera rīko “Vidzemes Uzņēmēju dienas”, kas pulcēs vairāk nekā 250 uzņēmumus, izglītības iestādes un pašvaldības. Kā ik gadu, ar šoreiz izstādē piedalīsies Vidzemes Augstskola. 

“Mēs sevi nemaldīgi uztveram kā daļu no Vidzemes, un šis ir viens no vērienīgākajiem reģionālajiem pasākumiem, kas notiek gada griezumā. Uzņēmējdarbības stiprināšana Vidzemē ir arī viens no mūsu augstskolas uzdevumiem, tāpēc izmantojam katru iespēju būt kopā ar uzņēmējiem,”

stāsta Vidzemes Augstskolas rektors, vēsturnieks Gatis Krūmiņš.

Vidzemes Augstskola ir valsts reģionālā augstskola, kas Valmierā pastāv jau 21 gadu, piedāvājot kas piedāvā 17 studiju programmas Sabiedrības zinātņu un Inženierzinātņu fakultātēs. ViA misija ir veicināt zināšanu sabiedrības ilgtspējīgu attīstību reģionālā un nacionālā līmenī, nodrošinot privāto un publisko sektoru ar augsta līmeņa profesionāļiem, kā arī veicot pētniecību sabiedriski aktuālu problēmu risināšanai.

“Mēs nebaidāmies no pārmaiņām. Mēs nevis baidāmies no jaunām lietām, bet mēs paši tās rosinām. Mēs nebaidāmies domāt un runāt savādāk, kļūdīties un riskēt, jo tādi mēs gluži vienkārši esam. Mēs – Vidzemes Augstskola – mūsu studenti un darbinieki,”

atzīst Gatis Krūmiņš.

Vidzemes Augstskolā ar katru gadu aizvien vairāk tiek attīstīta pētniecība un pilnveidotas un no jauna radītas studiju programmas. Izstādes apmeklētājiem būs iespēja uzzināt par jaunākajām maģistra studiju programmām MEDIJU UN INFORMĀCIJAS PRATĪBA, STRATĒĢISKĀ KOMUNIKĀCIJA UN PĀRVALDĪBA, KIBERDROŠĪBAS INŽENIERIJA un VIRTUĀLĀ REALITĀTE UN MOBILĀS TEHNOLOĢIJAS, kā arī uzzināt par studiju piedāvājumu vidusskolu absolventiem, tādos studiju virzienos kā Biznesa vadība Informācijas tehnoloģijas, Komunikācija, mediji un pārvaldība, Mehatronika, Tūrisms un atpūta, Būvniecība.

“Vidzemes Uzņēmēju dienās” apmeklētāji varēs vairāk uzzināt par to, kas ir “Atvērtā Universitātē”. Tā ikvienam interesentam piedāvā iespēju pieteikties kādam no Vidzemes Augstskolas (ViA) studiju kursiem. Apmeklējot “Atvērto Universitāti”, ir iespēja, atbilstoši iepriekš iegūtai izglītībai, apgūt zināšanas un prasmes kopā ar ViA pasniedzējiem.

Apmeklētājiem būs iespēja izspēlēt “ViAktorīnu” uzzinot vairāk par augstskolu un Zināšanu un tehnoloģiju centru, kā arī piedalīties dažādos konkursos un iegūt veicinošās balvas.

“Lai arī cik globāli mēs nedomātu un ar kādiem eksporta tirgiem nestrādātu, novēlu visiem atcerēties, ka mūsu mājas ir tā vieta, kur mūs vienmēr mīlēs un gaidīs visvairāk. Un visu mūsu mājas ir Latvija, neaizmirsīsim par to!,” 

Latvijas simtgadē novēl ViA rektors.

Aktuālais jautājums

Vai 2026. gada ziema un aukstums tev sagādāja kādas problēmas ar apkuri vai ūdensapgādes pakalpojumiem?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA "RG meistars" aicina darbā Būvdarbu vadītāja palīgu(-dzi) Galvenie pienākumi: Darba vietas organizēšana atbilstoši darba drošības noteikumiem un ergonomikas prasībām, būvdarbu veikšanas projektam; Ikdienas darbu plānošana un organizēšana; Kontrolēt darba laika grafiku ievērošanu; Organizēt būvlaukumu un sekot līdzi procesiem; Sagatavot un kārtot dokumentāciju; Sadarboties ar piegādātājiem un apakšuzņēmējiem; Darbu veikšana atbilstoši būvprojektam un izpildīto darbu kvalitātes kontrole. Prasības: Labas prasmes darbā ar datoru (MS Office); Spēja veikt darbu patstāvīgi un uzņemties atbildību par sava darba rezultātu; Spēja pieņemt pārmaiņas, rīkoties nestandarta situācijās, adaptēties, mācīties; B kategorijas autovadītāja apliecība. Mēs piedāvājam: Stabilu un draudzīgu darba vidi, kurā novērtēs Tavu ieguldījumu Darboties profesionālā, zinošā, atbalstošā komandā Darbam nepieciešamo aprīkojumu un inventāru. CV sūtīt raivogailis@gmail.com Zvanīt 28314175 Profesija: BŪVDARBU VADĪTĀJA PALĪGS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Beātes iela 30A, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Būvniecība / Nekustamais īpašums Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-05-17 Kontaktpersona: Raivo Gailis Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Viens no vadošajiem metālapstrādes uzņēmumiem Latvijā aicina komandā metinātāju! SAGAIDĀM KANDIDĀTU AR: Pieredzi metinātāja (MAG) darbā Spēju intensīvi strādāt, vēlmi mācīties Profesionālo vidējo / arodizglītību metinātāja specialitātē Pieredze citos metināšanas veidos (TIG/OAW) tiks uzskatīta par priekšrocību PIEDĀVĀJAM: Stabilu darbu uz attīstību orientētā un ilgtspējīgā ražošanas uzņēmumā Regulāri izmaksātu, prasmēm un ieguldījumam atbilstošu ikmēneša atalgojumu 1300-1800 EUR bruto mēnesī Nepieciešamās apmācības Veselības un nelaimes gadījumu apdrošināšanu Papildu labumus un bonusus darbinieku motivācijai un labsajūtai Sakārtotu darba vidi, darba apģērbu un nepieciešamo aprīkojumu Summēto darba laiku grafikos: 6:00-14:30 / 14:30-23:00. Bez nakts darba un vienmēr ar brīvām svētdienām un svētku dienām Atbalstu transporta izdevumu segšanā Palīdzību dzīvesvietas atrašanai Valmierā Pieteikumus sūtīt uz e-pastu: darbs@valpro.lv  +371 64207235 | www.valpro.lv | Valmiera Pateicamies par atsaucību un informējam, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Nosūtot pieteikumu, Jūs piekrītat, ka personas datupārzinis SIA VALPRO (Reģ. nr. 40003058280) iekļauj Jūsu personas datus savādatubāzē un uzglabā 1 gadu no pieteikuma saņemšanas brīža. Piekrišanu Jums irtiesības atsaukt, rakstot uz norādīto e-pasta adresi. Profesija: LOKMETINĀTĀJS METINĀŠANĀ AR MEHANIZĒTO IEKĀRTU AKTĪVĀS GĀZES VIDĒ (MAG) Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Linarda Laicena iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-05-18 Kontaktpersona: E-pasts: darbs@valpro.lv; Tālr.: 64207235, 29413500; Adrese: L.Laicena iela 2, Valmiera.

Mūsu partneri