Valmieras Ziņas

Vidzemes uzņēmēji aicināti apgūt procesu optimizēšanas pieeju LEAN

Lasīšanas laiks: 2 min

Vidzemes plānošanas reģions (VPR) organizē apmācību ciklu, kurā uzņēmējiem būs iespēja apgūt LEAN pieeju procesu optimizēšanai ar mērķi veicināt uzņēmumu konkurētspēju un produktivitāti. Apmācību programma ietverta divās nodarbību dienās klātienē 2024. gada 17. un 24. janvārī.  Pasākuma norises vieta Vidzemē tiks izvēlēta atbilstoši tam, no kurienes būs pieteikušies visvairāk interesenti, portālu “Valmieras Ziņas ” informēja Vidzemes plānošanas reģiona uzņēmējdarbības eksperte Sabīne Mieze.

Apmācības vadīs Kaspars Savickis, SIA “Komunikāciju darbnīca” idejas autors, dibinātājs un vadītājs. Kasparam ir 14 gadu pieredze semināru, treniņu izstrādē un vadībā. Nodarbību laikā paredzēts:   

  • apgūt LEAN pieejas pamatus;
  • definēt katram uzņēmumam nepieciešamos uzlabojumus, mērķus un sasniedzamos rezultātus;
  • kā arī analizēt šķēršļus, kas traucē izaugsmei;
  • iegūtās zināšanas pielietot praktiski, līdz apmācību beigām izstrādājot skaidru uzņēmumā nepieciešamo uzlabojumu plānu un soļus tā īstenošanai.

Dalībnieku skaits ir ierobežots! Pieteikties apmācībām iespējams līdz 15. janvārim, aizpildot anketu šeit: https://forms.gle/zN3j4CWZdXuzBdy7A.

Prioritāri apmācībām tiks apstiprināti tie dalībnieki, kuru pārstāvētie uzņēmumi:

  • atrodas un darbību veic Vidzemes plānošanas reģiona teritorijā (Alūksnes, Cēsu, Gulbenes, Limbažu, Madonas, Ogres, Saulkrastu, Smiltenes, Valmieras, Valkas un Varakļānu novados);
  • ir uzņēmumu/nozares interešu (?) pārstāvošas organizācijas biedrs (asociācija, klasteris u.c.);
  • pārstāv uzņēmumu, kura virziens atbilst kādai no VPR viedās specializācijas jomām (ilgtspējīga, eksporta un tehnoloģiju ietilpīga:​ kokapstrāde, pārtika, mežsaimniecība, lauksaimniecība, atjaunojamo resursu enerģijas ražošana, veselības rehabilitācija un aprūpe, zilā bioekonomika).

No visiem grupas apmācību dalībniekiem tiks izvēlēti desmit, kuriem būs iespēja saņemt papildus piecas nodarbības uzņēmumā klātienē. To laikā paredzēts darbs ar uzņēmuma vadību un komandu, īstenojot uzņēmumam pielāgotu apmācību saturu, lai izstrādātu un ieviestu procedūras, kas nepieciešamas efektivitātes paaugstināšanai, uzlabojumu ieviešanai un iepriekš nodarbībās nodefinēto mērķu sasniegšanai.

Aicinām arī uzņēmumus/nozares pārstāvošas organizācijas deleģēt biedrus, kam aktuālas šīs apmācības procesu optimizēšanai. Ja apmācībās vēlas piedalīties uzņēmums, kas nav kādas organizācijas biedrs, tad apmācību izmaksas tiks uzskaitītas kā de minimis atbalsts. Uzņēmumam, kurš izmanto šo atbalstu uz pieteikuma iesniegšanas brīdi nedrīkst būt nodokļu parādi.

Strādājam kopā konkurētspējīgai Eiropai!

“Mācības par procesu optimizēšanas pieeju LEAN” tiek organizētas Vidzemes plānošanas reģiona projekta “Uzņēmējdarbības atbalsta pasākumi Vidzemes plānošanas reģionā” aktivitāšu ietvaros. Projekts tiek īstenots Vietējās attīstības, nabadzības mazināšanas un kultūras sadarbības programmā, ko līdzfinansē Islande, Lihtenšteina un Norvēģija, izmantojot EEZ grantus.

Aktuālais jautājums

Vai esi iepazinies ar jauno Valmieras novada teritoriālo plānojumu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

ŠĶIEDRAS CIRTĒJS / -A TAVOS IKDIENAS PIENĀKUMOS IETILPS: Atbilstošā apjomā un kvalitātē ražot cirstās šķiedras produktu; Svērt, pakot un marķēt gatavo produkciju; Savlaicīgi iekārtot darba vietu ar izejmateriāliem un palīgmateriāliem; Rūpīgi ievērot ražojamā produkta tehnoloģiskos parametrus; Kontrolēt saražotās produkcijas kvalitāti; Savlaicīgi un kvalitatīvi veikt doto ražošanas uzdevumu; Savlaicīgi veikt ciršanas iekārtu un ventilācijas sistēmas apkopi, veikt iekārtu darba detaļu nomaiņu; Sadarbība ar kolēģiem ražošanas mērķu sasniegšanai. TU BŪSI PIEMĒROTS ŠIM DARBAM, JA TEV PIEMĪT: Vēlme mācīties un prasme strādāt komandā; Ļoti labas komunikācijas prasmes; Augsta atbildības sajūta; Spēja strādāt fiziski aktīvu darbu; Apzinīgums; Spēja organizēt savu darbu; Noturīga uzmanība un precizitāte. MĒS TEV PIEDĀVĀJAM: Pieredzējušu kolēģu atbalstu; Paredzamu maiņu grafiku, kas zināms visam gadam (darbs 12 h maiņās - dienas maiņas 06.00-18.00 un naktsmaiņas 18.00-06.00); Atalgojumu vidēji no 1300 līdz 1500 EUR pirms nodokļu nomaksas; Organizētu transports uz-no darba dažādos maršrutos; Līdzmaksājumu pusdienām uzņēmuma kafejnīcā; Veselības apdrošināšanu pēc nostrādātiem 3 mēnešiem un labumu grozu atbilstoši koplīgumam. Darbavietas adrese: Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras novads. CV* ar norādi ŠĶIEDRAS CIRTĒJS / -A sūti uz e-pastu adresi darbs@valmiera-glass.com. *Piesakoties darbā, es piekrītu, ka mani personas dati tiks izmantoti darba atlases vajadzībām. Profesija: ŠĶIEDRU CIRTĒJS Algas izmaksas veids: Stundas tarifa likme Darba vietas adrese: LATVIJA, Cempu iela 13, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ražošana Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-06-20 Darba sākšanas datums: 2026-05-21 Kontaktpersona: Sūtīt CV ar amata norādi uz e-pastu darbs@valmiera-glass.com

Valmieras tehnikums aicina darbā ĒKU UN APSAIMNIEKOJAMĀS TERITORIJAS PĀRZINI (profesiju klasifikatora koda Nr. 5153 02) uz nenoteiktu laiku Piedāvājam: 1 darba slodzi 5 darba dienas nedēļā Stabilu atalgojumu (1010,00 EUR mēnesī pirms nodokļu nomaksas) Apmaksātu veselības apdrošināšanas polisi (pēc pārbaudes laika) Teicamus darba apstākļus atbalstošā kolektīvā Modernu darba vidi Galvenie darba pienākumi: Izglītības iestādes ēku un apsaimniekojamās teritorijas pārraudzīšana, iesaistīšanās tās labiekārtošanā Ēku un apsaimniekojamās teritorijas uzturēšana tehniskā kārtībā Teritorijā esošo kanalizācijas, siltā un aukstā ūdensvada, apkures sistēmas iekšējo tīklu, ventilācijas sistēmu un iekšējo elektrotīklu uzraudzība, savas kompetences ietvaros veikt remontu Veikt dažādus remonta un uzturēšanas darbus izglītības iestādē (durvju, slēdzeņu, logu, mēbeļu, sadzīves priekšmetu u.c.) Izglītības iestādes rīcībā esošo mazo mehānismu apkope un remonts Strādāt ar kravas pacelšanas un pārvietošanas mehānismiem un ierīcēm Prasības pretendentam: Vidējā vai profesionālā izglītība Vēlama pieredze līdzīgu pienākumu veikšanā Prasme veikt galdniecības, kokapstrādes, celtniecības, santehnikas darbus Autovadītāja apliecība B kategorija un pieredze auto vadīšanā Spēja operatīvi reaģēt un prioritēt darbus Labas komunikācijas un sadarbības prasmes CV, pieteikumu un izglītību apliecinošu dokumentu kopijas lūdzam sūtīt uz e-pastu personals@valmierastehnikums.lv ar norādi “Pārziņa vakancei” līdz 2026.gada 27.maijam. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām klātienē. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes Regulas (ES) 2016/679 par fizisko personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula, turpmāk - VDAR) 13. pantu, Valmieras tehnikums informē, ka: 1) Jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šīs vakances atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētās jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Valmieras tehnikums, reģistrācijas Nr. 90009612809, Vadu iela 3, Valmiera, LV-4201, skola@valmierastehnikums.lv. Profesija: ĒKU UN APSAIMNIEKOJAMĀS TERITORIJAS PĀRZINIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Vadu iela 3, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Cita Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-05-27 Kontaktpersona: Skaidrīte Čukule Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri