Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīcas paliatīvās aprūpes nodaļa saņēmusi dāvinājumu no labdariem Zviedrijā

Lasīšanas laiks: 3 min

SIA “Vidzemes slimnīca” no organizācijas “Baltikhjalpen” dāvinājumā šopavasar saņēmusi deviņus sēdpodus, trīs sēdratus, paredzētus bērnu pārvadāšanai un četrus – pieaugušo pārvadāšanai, 15 funkcionālās gultas un vairākus pacientu aprūpes materiālus, kas turpmāk tiks izmantoti slimnīcas Paliatīvās un īslaicīgās sociālās aprūpes nodaļas pacientu aprūpei, slimnīcā noskaidroja portāls “Valmieras Ziņas”.

Šis bijis jau otrais dāvinājums, ko organizācija pasniegusi Vidzemes slimnīcai. Pērn rudenī slimnīca dāvinājumā saņēmusi pārsienamos materiālus izgulējumu ārstēšanai, sēdpodus, rolotorus jeb palīgierīci staigāšanai, autiņbiksītes, dažādas higēnas preces, ķirurģiskos vienreizējos halātus un vel daudz ko citu, kas nepieciešamas ikdienas pacientu aprūpē.

Ceturtdien, 8.maijā Vidzemes slimnīcā viesojās organizācijas “Baltikhjalpen” pārstāvji un pastāstīja, ka iekārtas, tostarp

gultas un krēslus slimnīcās un aprūpes iestādēs Zviedrijā nereti maina uz jaunākām un vecās, kaut ļoti labā stāvoklī, nonāk noliktavās un netiek lietotas.

Savukārt organizācijā “Baltikhjalpen” brīvprātīgā darbā apvienojušies cilvēki no vairākām kristīgo konfesiju draudzēm Zviedrijā, lai palīdzētu šīm lietām būt noderīgām un nokļūt tur, kur tās ir visvairāk nepieciešamas.

Patlaban organizācija līdzīgi palīdzot arī citām slimnīcām un aprūpes iestādēm citur Latvijā un Igaunijā.

Organizācijas vadītājs Arne Monsons (Arne Mansson) portālam “Valmieras Ziņas” atzina, ka bijis pārsteigts par to, cik daudz vajadzību ir Vidzemes slimnīcā, tādēļ bijis jo priecīgāks, ka kopā ar domubiedriem varējis vismaz kādā mērā palīdzēt.

“Mūsu pašu lielākais ieguvums no šīs palīdzības sniegšanas, pirmkārt, ir tie cilvēki, kurus mēs sastopam

un, otrkārt, protams, tā ir arī apziņa, ka darbs, ko mēs ieguldām, ir novērtēts un nepieciešams,” sacīja A.Monsons.

Pēc viņa teiktā, iestāžu Baltijā vajadzības organizācijai palīdz noskaidrot vietējie cilvēki. Valmierā tie ir Valmieras Sv.Sīmaņa draudzenes mācītājs Magnus Olssons un viņa sieva Lāsma Olssona. “Kamēr ir vajadzības, tikmēr pamazām atradīsim arī iespējas tās īstenot,” vēlmi palīdzēt apliecina A.Monsons.

Tikšanās laikā ar zviedru labdariem SIA “Vidzemes slimnīca” valdes locekle Guna Poikāne atzina, ka visas dāvinātās lietas slimnīcai un tieši paliatīvās aprūpes nodaļai ir ārkārtīgi nepieciešamas. “Tā ir naudā nenovērtējama dāvana, ko viesi mums ir uzdāvinājuši.

Ne tik liela ir nozīme 15 funkcionālajām gultām, kā dāvinātāju sirds siltumam,”

viņa sacīja norādot, ka ikviens uzlabojums šajā nodaļā ir ļoti būtisks un padara daudz patīkamākas citādi smagās pacientu stundas nodaļā.

Savukārt slimnīcas galvenā māsa Antra Kupriša viesiem pateicās aprūpes personāla vārdā. “Dāvinājums ir būtisks pacientiem, bet tas noteikti atvieglo arī personāla darbu un par to, īpašs paldies.”

Sadarbības organizatore – paliatīvās un īslaicīgās sociālās aprūpes nodaļas virsmāsa Inta Sīka pastāstīja, ka jaunās dāvinājuma iekārtas jau patlaban tiekot pielietotas un pacienti jau izjutuši daudz lielāku komfortu nekā tas bijis līdz šim. “Kad pārvietojām pacientus, arī stāstījām, ka

tie ir draugi no Zviedrijas ar ļoti lielu sirdi, kas viņiem šo komfortu ir nodrošinājuši.

Ļoti augsti Jūsu labdarības darbu novērtējuši arī pacientu piederīgie,” sacīja I.Sīka.

Paliatīvās un īslaicīgās sociālās aprūpes nodaļa Valmierā, Vidzemes slimnīcā darbojas kopš 2013.gada marta vidus.

Tiešās pārdošanas konsultants/-e sadarbībā ar “TET” Mēs BSS, oficiālais Tet sadarbības partneris, aicinām komandā enerģiskus un ambiciozus cilvēkus, kuri vēlas kopā attīstīties, augt un sasniegt savus un uzņēmuma mērķus. Šī ir Tava iespēja sākt karjeru uzņēmumā, kas ir viens no zināmākajiem zīmoliem Latvijā! Tavs darbs būs: 🏠 Klientu apmeklēšana viņu dzīvesvietās pēc iepriekš sagatavota darba uzdevuma– gan jauni, gan esoši Tet klienti 💬 Tet produktu un pakalpojumu prezentēšana un konsultēšana klātienē (internets, TV, elektrība, viedie risinājumi) 🔍 Individuāli piemērotāko risinājumu atrašana katram klientam 🎯 Mērķu sasniegšana un kopīga komandas motivācija Ko mēs meklējam: Mēs meklējam pārdošanas talantus! Pieredze pārdošanā būs Tavs trumpis! Tu labprāt komunicē, nebaidies pieklauvēt un uzsākt sarunu Tev iekāpjot liftā ir vēlme sasveicināties ar līdzbraucējiem, nevis nodurt skatienu grīdā Esi pozitīvs, enerģisks un gatavs mācīties Vēlies strādāt dinamiskā vidē un redzēt savu darba rezultātu augam Ko mēs piedāvājam: 🎓 Pilnībā apmaksātas apmācības un profesionāļu atbalstu ik uz soļa  🏆 Darbu ar atpazīstamu un uzticamu zīmolu — Tet  💬 Iespēju attīstīt pārliecību, komunikācijas un pārdošanas prasmes, kas noderēs visur 🤝 Draudzīgu un enerģisku kolektīvu 📈 Ātras izaugsmes iespējas — gan profesionālās, gan finansiālās 👥 Iespēju būt līderim un veidot savu komandu 🗺 Darba iespējas visā Latvijā – strādā savā pilsētā vai tās tuvumā 🚗 Iespēju strādāt kustībā, ārpus biroja, bez rutīnas un garlaicības 💸Stabilus, taču neierobežotus ienākumus: fiksēta mēnešalga 780(bruto) + bonusi no pārdotā. Šī ir Tava iespēja sākt karjeru uzņēmumā, kas ir viens no zināmākajiem zīmoliem Latvijā! Sūti savu pieteikumu ar norādi "Valmiera" uz: cv@balticsalessolutions.lv  Profesija: KONSULTANTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Informācijas tehnoloģijas / Telekomunikācijas Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2026-02-28 Kontaktpersona: Sūti savu CV uz cv@balticsalessolutions.lv Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri