Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīcā pēc pārbūves atklāta Rehabilitācijas nodaļa (1)

Piektdien, 16.augustā, turpinot realizēt Vidzemes slimnīcas infrastruktūras sakārtošanas projektu A korpusa 1. stāvā pēc pārbūves tika atklāta Rehabilitācijas nodaļa.

Latviskajās tradīcijās svinības ieskandināja Jērcēnu folkloras kopa “Mežābele”. Pēc slimnīcas valdes priekšsēdētāja Uģa Muskova un Valmieras pašvaldības vadītāja Jāņa Baika uzrunas un tradicionālās lentas pārgriešanas, dziedot spēka dziesmas, liekot uz sliekšņa pīlādžu zaru un dāvājot namamātei, nodaļas vadītājai Ārijai Zvaigznei rupjmaizes kukuli, pirmais jaunajās nodaļas telpās tika ielaists kaķis. Viņam sekoja pārējie svinību viesi būvnieki, Veselības ministrijas un Centrālās finanšu līguma aģentūras pārstāvji, kolēģi no citām Vidzemes slimnīcas nodaļām un citām ārstniecības iestādēm.

„Šī ir ilgi gaidīta diena”, uzsver Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs ,”gan personālam, gan pacientiem. Realizējot nodaļu telpu pārbūves projektu, cenšamies veidot pēc iespējas ērtu un drošu vidi, lai maksimāli varētu attīstīt medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumus reģiona iedzīvotājiem. Esmu pārliecināts, ka jaunajās telpās pilnībā attaisnosies teiciens par to, ka pat sienas ārstē.” U. Muskovs teica lielu paldies pārbūves projekta autoriem SIA “Nams”, būvniekiem pilnsabiedrībai “Bazalsco”, būvuzraugam “Firma L4” un visiem, visiem, kas iesaistījās, lai labi iecerētais izdotos.

Kā pastāstīja Ārija Zvaigzne, lai uzlabotu medicīniskās rehabilitācijas pakalpojumu pieejamību un attīstītu šo pakalpojumu klāstu, kā arī paaugstinātu komforta līmeni pacientiem un labiekārtotu darba vidi personālam, Rehabilitācijas nodaļas stacionāra daļas atrašanās plānota  blakus Rehabilitācijas centra telpām. Nodaļā iekārtotas ērtas palātas  pacientiem un darba telpas speciālistiem – fizikālās un rehabilitācijas medicīnas ārstam, fizioterapeitiem, ergoterapeitiem, audiologopēdam. Jaunatklātajās nodaļas telpās būs 16 gultas vietas. Šeit būs laipni gaidīti visi pacienti, kam nepieciešama palīdzība, tostarp arī bērni, kuriem tiks nodrošināta īpaša rehabilitācijas programma.

Nodaļas vadītāja atzīst, ka pēc šīs pārbūves ir pāragri likt punktu attīstības plāniem, jo  ir jaunas ieceres, kā turpināt uzlabot un paplašināt Vidzemes slimnīcā piedāvātos rehabilitācijas pakalpojumus. Nodaļas personāls cer, ka drīzumā nodaļas telpas tiks paplašinātas un tiks izveidots īpašs baseins rehabilitācijas vajadzībām.

Mediķu optimismam ir pamats, jo slimnīcas vadība atbalsta viņu ieceres un pastāvīgi meklē līdzekļus, lai daudzās idejas varētu īstenot. Vidzemes slimnīcas valdes priekšsēdētājs Uģis Muskovs piekrīt, ka ne visas idejas izdevies īstenot nodaļas pārbūvē, jo tā notika esošo telpu ietvaros. Slimnīcas vadītājs atklāja, ka nākotnē plānots pārbūvēt sporta zāles vestibilu, kur varētu izveidot vingrošanas zāli. Tiek arī domāts par rehabilitācijas baseina izbūvi.

Pārbūves darbi  veikti Projekta Nr. 9.3.2.0/17/I/006  “Kvalitatīvu veselības aprūpes pakalpojumu pieejamības uzlabošana Vidzemes slimnīcā, attīstot veselības aprūpes infrastruktūru” ietvaros, kuru līdzfinansē  Eiropas Reģionālās attīstības fonds (ERAF) 85% apmērā, bet 9% ir valsts budžeta finansējums.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

    Jànis - 18.08.2019 Atbildēt

    Prieks par to

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat jauno mākslas objektu "Krodera ābele"?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

PALĪGSTRĀDNIEKS/-CE 932909, VALMIERA, RĪGAS IELA 46 NEPILNA DARBA SLODZE Darba vieta piemērota arī pensionāriem. Mēs Tev uzticēsim - gatavot produktus atbilstoši tehnoloģiskajam procesam veikala darbinieku ēdināšanai. Ko Mēs gaidām - darba pieredzi pavāra amatā, - vēlams vidējo speciālo izglītību, - latviešu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī, - vēlmi un spēju aktīvi strādāt. Ko Tu iegūsi - stabilu atalgojumu vienmēr laikā, - bezmaksas pusdienas, - apmācības veiksmīgai darba uzsākšanai, - veselības apdrošināšanu (pēc 1 nostrādāta gada), - apmaksātu pirmreizējo obligāto veselības pārbaudi. Amata darba alga bruto 2.75 - 2.90 EUR stundā Darba laika veids un režīms Normālais darba laiks, darba dienās 8:00-12:00, brīvdienas un svētku dienas brīvas. Pieteikties vari Sūtot CV ar norādi "Pavārs" uz e-pastu: direktors.r264@maxima.lv. Ja ir kādi jautājumi, zvani veikala direktorei uz tālruni 28440002. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks izvirzīti otrajai atlases kārtai. SIA Maxima Latvija, reģ.nr. LV40003520643. Profesija: PAVĀRS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 46, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-09-10 Kontaktpersona: Sūtīt CV ar amata norādi uz direktors.r264@maxima.lv, t. 28440002.

Mūsu partneri