Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīca pateicas donoriem

Ziemassvētku laiks mūs uzrunā – labiem darbiem, jauniem izaicinājumiem, labestībai. Tādi ir mūsu donori, kuri visa gada garumā izvēlas palīdzēt līdzcilvēkiem ar dāsnāko un vērtīgāko ziedojumu veselībai un dzīvībai. Tas ir ziedojums bez akcijām – no sirds! Tā ir viņu iekšējā pārliecība, dzīvesveids un atbildība.

“Palīdzēt citiem! Prieks izdarīt labu darbu! Jūtos iekšēji gandarīts, ja zinu, ka varu palīdzēt!” – tādi gaiši vārdi no donoru atbildēm uz jautājumu, kas  motivē donācijai.

Asinīm nav cenas, tām ir vērtība. Medicīna ir attīstījusies un turpina šo progresa ceļu, bet asinis joprojām ir neaizstājamas. Un tās cilvēkam var dāvāt vienīgi cits cilvēks.

Pateicoties donoru atsaucībai, šajā gadā esam sagatavojuši plānotās asins komponentu devas, varam pilnībā nodrošināt mūsu slimnīcas nepieciešamību pēc asins komponentiem, kā arī piedalīties kopējā Valsts Asinskrājuma papildināšanā. Īpaši uzsverot šī ziedojuma vērtību, aicinu cilvēku saudzēt savu veselību, nodrošinot asins kvalitāti, drošību, ilglaicīgumu.

Ziemassvētkiem tuvojoties, tradicionāli sveicām savus donorus, kuri pirmssvētku laikā ieradās nodot asinis. Bija prieks un gandarījums uzklausīt donoru paldiesvārdus par mūsu nodaļas darbu: “Te ir vieta, kur jūties gaidīts un vajadzīgs!”, “Nāku regulāri un ar prieku palīdzēt citiem, jo ir laipna sagaidīšana un attieksme pret donoriem. Paldies!”, “Donoru centrs strādā līmenī! Laipns personāls. Regulāri tieku informēts par savu asins nodošanas kārtu”, “Apkalpojošais personāls ir ļoti atsaucīgs, tā turpiniet. Esmu ar visu apmierināta”, “Esiet tikpat atsaucīgi kā līdz šim. Tas iedvesmo pie jums atgriezties un palīdzēt citiem. Paldies par jūsu darbu!”

Gaiši Ziemassvētku sveicieni visiem mūsu donoriem un arī tiem visiem labas gribas cilvēkiem, kuri atbalsta un popularizē donoru kustību!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā vērtējat Valmieras ielu un ietvju uzturēšanu ziemā?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Mūsu partneri