Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīcā jauna programma endoprotezēšanas un lielo kaulu operācijām

Lai padarītu endoprotezēšanas un lielo stobrkaulu operācijas drošākas un efektīvākas, Vidzemes slimnīcā uzstādīta programmatūra mediCAD, kas  ārstiem palīdz precīzi saplānot operācijas gaitu un tai  nepieciešamos materiālus. 

Kā skaidro Traumatoloģijas nodaļas virsārsts Aivars Baurovskis, jaunā programma ļauj labāk un ātrāk sagatavoties operācijai. “Ievadot pacienta datus, operējamās locītavas vai kaula lūzuma rentgena attēlus,” skaidro dr. A. Baurovskis, “varam izveidot gan optimālo operācijas plānu, gan atlasīt materiālus – stieņus, skrūves un citus – pacientam piemērotākajos izmēros, gan iegūt precīzus leņķus, kādos jāveic urbumi kaulā. Zinot, kāda izmēra materiāli būs nepieciešami, personāls var ātrāk un efektīvāk visu sagatavot konkrētajai operācijai.” 

Papildu ieguvums – parādot uz ekrāna uzmodelēto operāciju, ārstam ir vieglāk izskaidrot pacientam, kā viņa locītava izskatīsies pēc operācijas, kā arī salīdzināt programmas izstrādāto modeli jau ar pēcoperācijas attēlu. Tas kalpo arī kā pakalpojuma kvalitātes kontroles rīks, nodrošinot papildu drošību pacientam, gan ārstam, jo viss ir parādāms un pierādāms.

“Veiksmīgas operācijas svarīgs priekšnoteikums”, papildus uzsver dr. A. Baurovskis, “ir precīzi veikti izmeklējumi. Jaunā programmatūra nodrošina ērtu datu pārnesi no sistēmas, kurā atrodas slimnīcā veiktie radioloģiskie izmeklējumi. Lai jaunā sistēma strādātu efektīvi, svarīgi, ka visus pirmsoperācijas izmeklējumus pacients veic vienuviet slimnīcā. Tad to apstrāde, izmantošana operācijas modelēšanai un gatavo datu uzglabāšana patiešām nodrošina cerēto rezultātu. Operēt, izmantojot jauno programmu, nozīmē jau šodien strādāt atbilstoši nākotnes standartiem”.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Galvenie darba pienākumi: • Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība. • Pircēju apkalpošana pie kases. • Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē. • Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: • Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; • Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; • Mūsdienīgu darba vidi; • Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba vietas: Tērbatas 43,Valmiera un Stacijas 44, Valmiera. CV ar norādi "Pārdevējs" lūdzam sūtīt uz e-pastu austris_ag@inbox.lv  vai pieteikties personīgi SIA "Austris AG" birojā Tērbatas ielā 43, Valmierā, 2 stāvā, vai zvanīt uz tālruni 29154756. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 43, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-10-31 Darba sākšanas datums: 2019-10-21 Kontaktpersona: CV ar norādi "Pārdevējs" sūtīt uz austris_ag@inbox.lv vai zvanīt uz t.29154756. Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

4* viesnīca “Wolmar” Valmierā godam nes pilsētas vēsturisko nosaukumu no 2000. gada.  Pateicoties labai komandai un viesmīlīgai attieksmei, esam viena no iecienītākām viesnīcām Valmierā. Lai turpinātu priecēt viesus, aicinām komandai pievienoties brokastu un banketu VIESMĪLI. Darba pienākumu apraksts: · apkalpot viesus brokastīs un banketos · uzturēt viesmīlības atmosfēru restorānā  Prasmes un īpašības: · ievērot viesmīlības standartus viesu apkalpošanā un galdu klāšanā · prasme organizēt komandas darbu · pacietība, stila izjūta, spēja ievērot uzvedības, kultūras un pieklājības normas · apkalpot viesus, sazinoties latviešu un angļu valodā  Izglītības prasības un iemaņas: · Profesionālā izglītība un darba pieredze viesmīlības sfērā  Piedāvājam: · maiņu darbu · nepilnu darba slodzi /darbu iespējams apvienot ar studijām/ vai pilnu darba slodzi · iegūt labu darba pieredzi · apmaksātus ēdināšanas pakalpojumus · sociālās garantijas Ja gribi pieteikties, sūti CV uz e-pasta adresi liana@wolmar.lv . Tālrunis informācijai: 29469709. Profesija: VIESMĪLIS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 16A, Valmiera Darba laika veids: Maiņu darbs Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-11-30 Darba sākšanas datums: 2019-10-21 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu liana@wolmar.lv, tālrunis informācijai 29469709. Izglītības līmenis: Profesionālā vidējā izglītība

Mūsu partneri