Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīca būtiski ierobežo ambulatoro pakalpojumu sniegšanu (2)

Lai ierobežotu Covid-19 slimības izplatību un pastiprinātu drošības pasākumus mediķu, pacientu un viņu tuvinieku pasargāšanai no inficēšanās riska, no 23. marta Vidzemes slimnīcā tiek ierobežota ambulatoro pakalpojumu pieejamība, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila.

Valmierā tiek atceltas:

 • lielākā daļa ambulatorās konsultācijas (poliklīnikā) pie ārstiem, t.sk. maksas vizītes;
 • podologa (pēdu speciālista) maksas pakalpojumi;

Tiek slēgts Vidzemes slimnīcas Konsultatīvais kabinets Bastiona ielā 24.

Valkā tiek atceltas:

 • lielākā daļa ambulatorās konsultācijas (poliklīnikā) pie ārstiem, t.sk. maksas vizītes

Vidzemes slimnīcā konsultācijas joprojām varēs saņemt:

 • “Zaļā koridora” pacienti;
 • pacienti ar lipīgām ādas saslimšanām;
 • tuberkulozes pacienti;
 • pacienti pēc traumām dinamiskai novērošanai;
 • onkoloģiskie pacienti;
 • grūtnieces.

Speciālistu konsultācijas pacientiem ar hroniskām saslimšanām tiks nodrošinātas attālināti.

Ambulatorie konsiliji tiks organizēti bez pacienta līdzdalības. Ja konsilijs nevarēs pieņemt lēmumu bez pacienta līdzdalības un būs nepieciešama pacienta klātbūtne, tiks nodrošināts viss nepieciešamais, lai šī konsultācija notiktu drošā vidē un neradītu pacienta veselības apdraudējumu.

Diagnostiskās radioloģijas, endoskopiju un funkcionālās diagnostikas nodaļā būtiski tiks ierobežoti plānveida izmeklējumi.

Svarīgi – reģistratūras darbinieki personīgi sazināsies ar personām, kurām ir veikts pieraksts, lai vienotos par pierakstu pārcelšanu vai informēs par tā atcelšanu uz pagaidām nenoteiktu laiku.

Nākot uz ambulatoro pieņemšanu vai izmeklējumu, pie ieejas Vidzemes slimnīcā tiek veikta pacientu/klientu aptauja par veselības stāvokli un ārzemju ceļojumiem, un/vai persona ir bijusi kontaktā ar Covid-19 slimniekiem. Nepieciešamības gadījumā tiek veikta temperatūras mērīšana. Un, ņemot vērā infekcijas izplatības riskus, plānveida ambulatorie pakalpojumi netiek sniegti pacientiem ar elpceļu slimību simptomiem un cilvēkiem, kuri neievēro 14 dienu pašizolācijas noteikumus.

Sīkāka informācija par pārceltajiem un atceltajiem pakalpojumiem – tālr. 64202601; 64202603.

Lūdzu sekojiet līdzi aktuālajai informācijai www.vidzemesslimnica.lv!

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

  zanda - 20.03.2020 Atbildēt

  Labdien. Man ir jautajums 14 aprili man jabut pie zvaigznes. Vai tad ciet bus? Kad bus nakama vizite.

   Redaktors - 20.03.2020 Atbildēt

   Sīkāka informācija par pārceltajiem un atceltajiem pakalpojumiem – tālr. 64202601; 64202603.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

SIA „Firma Madara’89”- viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā, piedāvā darbu pārdevējam (-ai) veikalā “top!” Ausekļa ielā 29, Valmierā. Uz atvaļinājumu laiku. Galvenie darba pienākumi: Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība; Pircēju apkalpošana pie kases; Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē; Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; Mūsdienīgu darba vidi; Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba alga no EUR 500-650 (bruto) Darba laiks maiņās no plkst. 8.00-22.00 CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – pārdevējs VALMIERĀ, Ausekļa ielā. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Ausekļa iela 29, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz noteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-07-21 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv

Mūsu partneri