Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīcā būs iespējams saņemt bezmaksas nefrologa konsultāciju

Lasīšanas laiks: 2 min

Līdz 31. maijam visā Latvijā norisinās Nieru veselības nedēļa, kas šogad akcentēs problēmas un risinājumus, kas saistīti ar hronisku nieru slimībām. Nieru veselības nedēļā piedalās arī Vidzemes slimnīca, un tās ietvaros būs iespēja saņemt bezmaksas nefrologa konsultāciju 5. jūnijā, portālu “Valmieras Ziņas” informēja “Vidzemes slimnīca” Sabiedrisko attiecību un mārketinga speciāliste Agnija Upīte.

Nieru veselības nedēļas mērķis ir savlaicīgas nieru slimību diagnostikas uzlabošana, jo vairums nieru problēmu sākas nemanāmi, bet pietiekami ātri veiktas pārbaudes spēj novērst daudzas problēmas, kuras var saīsināt mūžu. Pasākuma un konsultāciju viens no mērķiem ir arī informēt cilvēkus par hroniskām nieru slimībām, jo tās parasti ir grūti ārstējamas. Svarīgi ir atcerēties, ka nieru veselības problēmas noved pie citām slimībām vai saasina esošās.

Vidzemes slimnīcas nefroloģe dr. Ilze Pilsnibure: “Nieru funkciju darbības mehānismi ir komplicēti, tāpēc to diagnostika un ārstēšana prasa rūpīgu iedziļināšanos. Noteikti regulāri ir jānodod analīzes, lai sekotu līdzi savam veselības stāvoklim. Svarīgi ir būt arī izglītotam un laikus pamanīt dažādas izmaiņas savā ķermenī, tāpēc arī aizdomu gadījumā aicinām cilvēkus izmantot iespēju un apmeklēt šo bezmaksas konsultāciju, kas notiks 5. jūnijā.”

Šā gada Nieru veselības nedēļas ietvaros būs iespēja pierakstīties bezmaksas konsultācijām pie nefrologa dr. Ilzes Pilsnibures 5. jūnijā Vidzemes slimnīcā Valmierā, Jumaras ielā 195. Pieteikšanās iepriekš, zvanot pa tālruni 64202601 vai 64202603. Vietu skaits bezmaksas konsultācijām ir ierobežots. Konsultācijai ir vairāk izglītojošs un informējošs raksturs, nav nepieciešams ģimenes ārsta nosūtījums, tās laikā medikamenti, analīžu un izmeklējumu nosūtījumi netiks izsniegti.

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri