Valmieras Ziņas

Vidzemes slimnīcā 30 mediķi šodien nestrādā, pievienojoties kolēģu protesta akcijai

Šodien, 7.novembrī, visā Latvijā norisinās medicīnas darbinieku protesta akcija pret plānoto veselības aprūpes finansējuma apmēru tuvākajiem gadiem. Jau no paša rīta pie Saeimas pulcējies prāvs pulks medicīnas darbinieku, liecina plašsaziņas līdzekļos un sociālajos medijos publicētā informācija.

Kā portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes slimnīcas sabiedrisko attiecību speciāliste Benita Brila, Vidzemes slimnīcā mediķu protesta akcijas dēļ nestrādā Rehabilitācijas centrs un Konsultatīvais kabinets Bastiona ielā 24. Trīs traumatologi bija iecerējuši doties uz Rīgu, lai piketētu pie Saeimas, bet kopumā bezalgas atvaļinājumā šodien devušies 30 medicīnas darbinieki. Šī iemesla dēļ ir pārceltas plānveida operācijas dienas stacionārā, kā arī nestrādā septiņi ārsti poliklīnikā. Slimnīcas reģistratūras speciālisti jau ir sazinājušies ar katru no pacientiem, kuriem bija paraksts uz šo dienu, lai vienotos par citu pieņemšanas laiku.

Protesta akcijas laikā Vidzemes slimnīcā tiks nodrošināta neatliekamā medicīniskā palīdzība un dzemdību palīdzība ierastajā kārtībā.

Jau ziņots, ka Vidzemes slimnīcas vadība atbalsta mediķu protesta akcijas prasību, lai pilnībā tiktu pildīti politiķu solījumi un likumā noteiktais par veselības aprūpes jomas darbinieku algu celšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri