Valmieras Ziņas

Vidzemes reģionā Līgo svētki pagājuši bez nopietniem starpgadījumiem

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajās dienās Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes apkalpojamā teritorijā saņemta informācija par 423 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti 29 ceļu satiksmes negadījumi, kur vienā gadījumā viena cietusi persona. Ceļu satiksmes jomā pieņemts 397 administratīvā pārkāpuma lēmums, tajā skaitā 223 par ātruma pārsniegšanu, kā arī 11 gadījumos automašīnas vadītājs pie stūres sēdies būdams alkohola reibumā, savukārt viens lēmums par agresīvu braukšanu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Valsts policijas Sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Zane Vaskāne.

AUTOMAŠĪNAS ZĀDZĪBA

23. jūnijā Limbažu novadā, Vidrižu pagastā, konstatēts, ka laika posmā no 22.jūnija līdz 23.jūnijam nozagta automašīna “Toyota Hilux”, ar nereģistrētu piekabi oranžā krāsā. Par notikušo policijā sākts kriminālprocess, tiek skaidroti notikušā apstākļi.

 (CSNG AR CIETUŠAJIEM UN BOJĀ GĀJUŠAJIEM)

22. jūnijā pulksten 12.40 Smiltenes novadā, Raunas pagastā notika divu vieglo automašīnu sadursme. Sākotnējā informācija liecina, ka sieviete, vadot automašīnu “Volvo”, nepalaida pa galveno cēlu braucošo automašīnu “BMW”, kā rezultātā notika sadursme. Ceļu satiksmes negadījuma rezultātā cieta viena persona, kura nogādāta medicīnas iestādē. Policijā sākts administratīvais process, tiek skaidroti negadījuma apstākļi.

NODARĪJUMI PRET SATIKSMES DROŠĪBU / T/L VADĪŠANA ALK DZĒRIENU U.C. IESPAIDĀ

Vidzemes reģionā Līgo svētki pagājuši bez nopietniem starpgadījumiem un uz ceļiem satiksmes negadījumos smagas traumas nav guvis neviens cilvēks. Par spīti intensīvajai satiksmei gan uz lielajiem ceļiem, gan arī lauku apvidos, negadījumu skaits nav pārsniedzis ikdienas rādītājus. Laika posmā no 21. jūnija līdz 24. jūnijam kopumā Vidzemē fiksēti 29 transportlīdzekļu vadītāji reibumā, no tiem 14 mehānisko transportlīdzekļu vadītāji (tajā skaitā 2 motocikla vadītāji, 1 mopēda vadītājs, 11 automašīnu vadītāji) un 14 velosipēda, kā arī viens elektroskrejriteņa vadītājs.

21. jūnijā Limbažu novadā, Pāles pagastā uz autoceļa Ungurpils – Pāle vīrietis vadīja motociklu, būdams 3.35 promiļu reibumā. Par notikušo sākts kriminālprocess. Stalbes pagastā pa autoceļu Inčukalns – Valmiera – Igaunijas robeža vīrietis vadīja transportlīdzekli “Mercedes Benz”, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē. Minimālā alkohola koncentrācija izelpā 1.77 promiles. Tāpat Vecpiebalgas pagastā pa autoceļu Lembis – Drusti – Vecpiebalga vīrietis vadīja transportlīdzekli “Audi” alkoholisko dzērienu ietekmē, proti, izelpā 1.80 promiles. Abos minētājos gadījumos policijā sākts kriminālprocess.

Kopumā brīvdienās Vidzemē reģistrēti 31 nodarījums pret personas dzīvību un veselību. Pieņemti 397 administratīvā pārkāpuma lēmumi par ātruma pārsniegšanu, kā arī vienā gadījumā personai piemērots sods par agresīvu braukšanu.

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri