Valmieras Ziņas

Vidzemes plānošanas reģions atbalsta slēgtās dzelzceļa līnijas Gulbene-Pitalova atjaunošanu

26.martā Pārgaujas novada Auciema muižā notikušajā Vidzemes plānošanas reģiona (VPR) Attīstības padomes sēdē padomes locekļi vienbalsīgi atbalstījuši slēgtās dzelzceļa līnijas Gulbene-Pitalova atjaunošanas ieceri, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VPR sabiedrisko attiecību speciāliste Anita Āboliņa.

Pēc viņas teiktā, padomes locekļus atbalstīt ieceri aicinājis Gulbenes novada priekšsēdētājs Nikolajs Stepanovs (“Reģionu alianse”), arī kaimiņpašvaldību, tostarp Apes, Alūksnes, Viļakas, Balvu, Madonas, Cesvaines, Smiltenes un Lubānas pašvaldību, vārdā.

Ar līdzīgu lūgumu Gulbenes novada pašvaldība vērsusies arī pie Latgales plānošanas reģiona.

Tikšanās laikā pašvaldību vadītāji diskutējuši arī par priekšnoteikumiem efektīvas mācību programmas organizēšanai bezdarbniekiem, kā arī motivācijas celšanu darba meklēšanai tiem, kuri par valsts līdzekļiem ieguvuši kvalifikāciju.

Pēc A.Āboliņas teiktā, kultūras koordinatore Olita Landsmane pašvaldību vadītājus informēja par plānotajiem pieredzes apmaiņas braucieniem starp Vidzemes plānošanas reģiona pašvaldību pārstāvjiem un Pleskavas apgabala kultūras koordinatoriem un izglītības darbiniekiem.

Tāpat sēdē spriests arī par mājražotāju un sīkražotāju dalību izstādē “Riga FOOD 2014”, dalību konkursā “Eiropas gada pašvaldība 2014” un citiem jautājumiem.

Medijos jau ziņots, ka Gulbenes un kaimiņu pašvaldību vadītāji panākuši vienošanos par kopīgiem pūliņiem dzelzceļa līnijas Gulbene-Pitalova atjaunošanā, vēršot atbildīgo iestāžu uzmanību uz dzelzceļa līnijas nepieciešamību un iespēju robežās piesaistot finansējumu idejas realizācijai.

Pēc A.Āboliņas teiktā, VPR atbalsts dzelzceļa līnijas atjaunošanai ir konceptuāls un uz to pašvaldības varēs atsaukties, jautājumu iesniedzot atbildīgajām ministrijām.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai tu vakcinēsies pret Covid-19?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

ReTV Ziņu dienests aicina darbā ŽURNĀLISTU/-I Ja esi gatavs mesties izaicinājumos un kļūt par žurnālistu vienā no straujāk augošajiem Ziņu dienestiem, pievienojies ReTV komandai! Darba pienākumi: • Raidījumu un sižetu veidošana – informācijas meklēšana un informācijas avotu pārbaude, dalība filmēšanas procesā, montāžas plāna veidošana un dalība montāžas procesā, sižeta/raidījuma iesniegšana vadītājiem; • Radošu ideju ģenerēšana un ieteikumu iesniegšana producentam; • Sekot aktualitātēm politikā, kultūrā, ekonomikā un sabiedrībā. Nepieciešams: • Izpratne par TV nozares specifiku; • Teicamas komunikācijas, analītikas un argumentācijas prasmes; • Teicamas laika plānošanas prasmes un atbildība par padarīto; • Labas latviešu valodas zināšanas. Piedāvājam: • Profesionālo un personīgo attīstību; • Iespēju patstāvīgi plānot savu darba laiku; • Draudzīgu un atsaucīgu kolektīvu; • Algu EUR 600-1200 (bruto) – atkarībā no padarītā apjoma; • Darba vietu Valmierā. Ja vēlies pievienoties ReTV Ziņu dienestam, sūti savu CV un motivētu pieteikumu līdz 20.maijam uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv ar norādi "Žurnālista vakance". Profesija: ŽURNĀLISTS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Purva iela 12A, Valmiera Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Mediji / Sabiedriskās attiecības Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2021-05-20 Kontaktpersona: CV sūtīt uz e-pastu: elina.leimane@retv.lv

Mūsu partneri