Valmieras Ziņas

Vidzemes pārtikas klastera dalībnieku projekts uzvar “DEMOLA Latvia” rudens sezonā

Ceturtdien, 29.janvārī, Rīgas Ekonomikas augstskolā norisinājās starptautiskās inovāciju un studentu-uzņēmēju sadarbības platformas DEMOLA Latvia 2014. gada rudens sezonas izlaidums, kurā pēc žūrijas vērtējuma uzvarēja komanda “Bakery Watchdog”, kas izstrādāja IT risinājumu resursu plūsmas pārraudzībai “Vidzemes augstvērtīgas un veselīgas pārtikas klastera” dalībniekam ZS “Ķelmēni”, portālam “Valmieras Ziņas” pavēstīja Vidzemes plānošanas reģiona (VPR) sabiedrisko attiecību speciāliste Rūta Vasermane.

Izlaiduma pasākuma laikā sešas rudens iesaukuma studentu komandas prezentēja savas izstrādātās idejas, kuras vērtēja eksperti – uzņēmēji, uzņēmējdarbības konsultanti un mentori, kā arī DEMOLA Vilnius vadītājs. Studenti bija izstrādājuši gan IT risinājumus, gan uzņēmumu programmu lietojamības uzlabojumus, gan jaunus mārketinga risinājumus un produktu idejas. Kā jau minēts, žūrijas vērtējumā par uzvarētājiem tika atzīta komanda “Bakery watchdog”, kuru piedāvātais risinājums ievērojami varētu atvieglot darbu gan uzņēmuma ZS “Ķelmēni” vadībai, gan darbiniekiem, jo izstrādātais IT risinājums ieviestu vienotu elektronisku sistēmu, kas ļautu aizvietot ierastās dokumentu kaudzes.

Uzvarētāju komanda ieguva iespēju šo ideju attīstīt tālāk ar nozares profesionāļu palīdzību un atbalstu, kas ļaus nākotnē šo izstrādāto risinājumu pielāgot arī citu uzņēmumu vajadzībām un specifikai.

Tāpat arī pasākumā uzstājās DEMOLA Vilnius rudens sezonas uzvarētāji, kas prezentēja izstrādāto bezvadu strāvas mērītāju. Iedvesmot jaunām idejām un izaicinājumiem palīdzēja uzņēmuma “ZEFĪRS” īpašnieka Osvalda Trofimova prezentācija, kurā viņš dalījās savā pieredzē jauna uzņēmuma izveidošanā, ražojot dizaina priekšmetus no betona.

Drīzumā tiks uzsākta DEMOLA Latvia pavasara sezona. Vēl joprojām uzņēmējiem ir iespēja pieteikt savu problēmjautājumu, kas saistīts ar produktu vai pakalpojumu attīstību. Plašāk par to var uzzināt VPR mājaslapā.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai jūs apmierina Valmieras novada pašvaldības vēlēšanu rezultāts?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pievienojies mūsu komandai! Valmieras novada pašvaldība (turpmāk – Pašvaldība) aicina darbā uz nenoteiktu laiku Valmieras novada Izglītības pārvaldes METODISKĀ DIENESTA VADĪTĀJU! Ja Tev ir vēlme:   nodrošināt Metodiskā dienesta darbu: konsultēt, informēt un sniegt metodisko atbalstu Valmieras novada izglītības iestāžu pedagogiem, skolu vadības komandām, jomu koordinatoriem, mācīšanās konsultantiem; plānot un organizēt pētījumus, datu ievākšanu un analīzi par mācīšanas darba kvalitāti un tās uzlabošanas iespējām Pašvaldības izglītības iestādēs; · apkopot un publiskot metodiskos materiālus un labās prakses piemērus izglītības procesa kvalitātes pilnveidei, veicināt zināšanu pārnesi; · rosināt metodisko materiālu izstrādi un savstarpējo mācīšanos; · piedalīties ar izglītību saistītu inovāciju un investīciju projektu izstrādāšanā un ieviešanā; · veidot aptaujas par izglītības jautājumiem, analizēt aptauju rezultātus un sniegt priekšlikumus izglītības kvalitātes celšanai;  un ja Tev ir: · otrā līmeņa augstākā izglītība pedagoģijā vai izglītības vadībā; · darba pieredze pedagoģijā, metodiskajā darbā vai izglītības vadībā ne mazāk kā 3 gadi; · valsts valodas prasme augstākajā līmenī un vismaz vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas prasmes profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā; · zināšanas jomu reglamentējošo normatīvo aktu normu piemērošanā; · labas prasmes darbā ar informācijas un komunikācijas tehnoloģijām; · kompetences: labas komunikācijas, prezentācijas un saskarsmes prasmes; prasme analizēt situācijas, atrast piemērotākos risinājumus; spēja analizēt liela apjoma datus; precizitāte un augsta atbildības sajūta; vēlme strādāt komandā; izvirzīt un sasniegt mērķus; mēs piedāvājam: labus darba apstākļus sakārtotā darba vidē; stabilu atalgojumu (atbilstoši 12.mēnešalgu grupai no 1195 EUR līdz 1400 EUR, atbilstoši darbinieka individuālajam novērtējumam); profesionālās pilnveidošanās iespējas; sociālās garantijas atbilstoši normatīvajos aktos noteiktajam. Motivācijas vēstuli, CV, augstākās izglītības dokumenta kopiju, kā arī redzējumu par Metodiskā dienesta darbības principiem un attīstības vīziju līdz divām A4 lapām datorrakstā, lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz personals@valmierasnovads.lv, vai personīgi Valmieras novada pašvaldības Dokumentu pārvaldības un klientu apkalpošanas centrā, adrese: Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras novads ar norādi „Metodiskā centra vadītāja/-as amatam”, līdz 2021.gada 4.oktobrim plkst.12:00. Tālrunis papildu informācijai: 64207148, 26121155. Informējam, ka pieteikuma dokumentā norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi atbilstoši fizisko personu datu aizsardzības regulējuma prasībām. Profesija: GALVENAIS SPECIĀLISTS METODIĶIS Darba vietas adrese: LATVIJA, Lāčplēša iela 2, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-10-04

Sociālās korekcijas izglītības iestāde „Naukšēni” (reģ.nr.4418000073), sākot ar 2021./2022. mācību gadu piedāvā darbu IZGLĪTĪBAS PSIHOLOGAM Darba slodze: 15 stundas nedēļā. Mēnešalga 540,00 EUR. Pretendentiem izvirzītās prasības: Izglītības atbilstība MK noteikumiem Nr.569 ,,Noteikumi par pedagogiem nepieciešamo izglītību un profesionālo kvalifikāciju un pedagogu profesionālās kompetences pilnveides kārtību” Galvenie amata pienākumi: Veikt psiholoģisko izpēti un sniegt atbalstu izglītojamajiem Veikt izglītojamo audzināšanas apstākļu izpēti un piedalīties konfliktsituāciju risināšanā Analizēt ar izglītojamo izglītošanu, attīstību saistītās problēmas, piedāvāt risinājumus Darba vietas adrese: Sociālās korekcijas izglītības iestādē „Naukšēni”, „Naukšēnu muiža”, Naukšēnu pagasts, Valmieras novads. Pieteikumu un CV uz sūtīt uz e-pastu info@skiinaukseni.lv vai pieteikties personīgi pie direktora (tālrunis 29293630) līdz 2021.gada 15.oktobrim Profesija: Izglītības un skolu PSIHOLOGS Algas izmaksas veids: Akordalga Darba vietas adrese: LATVIJA, Naukšēnu muiža, Naukšēni, Naukšēnu pag., Valmieras nov. Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2021-10-15 Kontaktpersona: Pieteikumu un CV sūtīt uz info@skiinaukseni.lv vai iesniegt personīgi, t. 29293630 (direktors). Izglītības līmenis: Augstākā izglītība (bakalaura grāds)

Mūsu partneri