Valmieras Ziņas

Vidzemes Augstskolā studijas uzsāk vēl 13 ārvalstu studenti

Sākoties pavasara studiju semestrim, Vidzemes Augstskolā (ViA) studijas uzsāk 13 apmaiņas studenti no 5 dažādām valstīm: Vācijas, Nīderlandes, Turcijas, Indijas un Ukrainas, portālu “Valmieras Ziņas” informēja Vidzemes Augstskolas sabiedrisko attiecību speciāliste Dārta Rasa Ozola.

13 apmaiņas studenti studijas ViA uzsāk Erasmus+ programmas ietvaros, pievienojoties vēl pieciem ārvalstu studentiem no Francijas un Spānijas, kuri Valmierā ieradās un studijas augstskolā uzsāka akadēmiskā gada sākumā – septembrī. Jaunieši pārstāv dažādās bakalaura un maģistra līmeņa studiju programmas un ViA studēs starptautiskā studiju moduļa ietvaros, iepazīs Latviju, latviešu valodu un kultūru. Laikā no 28. janvāra līdz 1. februārim ViA norisinās iepazīšanās nedēļa, kuras ietvaros apmaiņas studenti satiek savus mentorus – ViA studentus, kuri palīdz iejusties augstskolā un izzināt studiju procesu. Jaunieši nedēļas garumā iepazīsies ar augstskolu un tās tuvāko apkārtni, dosies ekskursijā pa Valmieru, piedalīsies lekcijās un studentu rīkotos pasākumos: orientēšanās, sporta un improvizācijas teātra „ViAGars” aktivitātēs. Ārvalstu studenti gūs atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem par studiju procesu un dzīvi Valmierā „Jautājumu – atbilžu” vakarā.

Vidzemes Augstskolas Starptautisko projektu vadītāja Tatjana Mažāne ir priecīga, ka Vidzemes Augstskolu kā savu apmaiņu studiju galamērķi izvēlējušies 13 studenti no dažādām pasaules valstīm. Tāpat viņa secina: “Esam priecīgi, ka iespēju turpināt studijas Vidzemes Augstskolā arī otrajā studiju gada semestrī izmantojuši pieci ārvalstu studenti, kuri Valmierā ieradās pirms pusgada. Tas nozīmē, ka jaunieši novērtē ViA sniegtās studiju iespējas un ir gandarīti par šeit iegūto pieredzi.”

Dažādu projektu un programmu ietvaros ViA sadarbojas ar vairāk nekā 110 augstskolām 45 dažādās valstīs, un sadarbības tīkls ik gadu kļūst arvien plašāks.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Kā Covid-19 ietekmējis jūsu darbu?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Pastnieks/-ce automobiļa vadītājs (slodze 0.7)  Darbavieta: Piegādes punkts Valmiera 1, Brēžas iela 3, Valmiera, LV-4201 Darba pienākumi: • kvalitatīva preses izdevumu un sūtījumu piegāde klientiem; • preses izdevumu abonementu un dažādu maksājumu noformēšana; • pensiju piegāde; • sadarbības partneru preču tirdzniecība; • klientu informēšana par "Latvijas Pasta" pakalpojumiem. Prasības kandidātiem: • valsts valodas zināšanas atbilstoši vidējā līmeņa B (1) pakāpei; • vēlme un spēja veidot pozitīvu komunikāciju ar klientiem; • atbildības sajūta un nopietna attieksme pret darba pienākumu izpildi; • laba teritorijas pārziņa; • B kategorijas autovadītāja apliecība un personīgais auto.  Piedāvājam: • stabilu atalgojumu no 304.50 EUR (Bruto); • papildus mainīgo algas daļu; • degvielas kompensāciju; • auto amortizācijas kompensāciju; • pieredzējušu kolēģu un vadības atbalstu; • veselības apdrošināšanas polisi. Darba laiks no 6:00-12:00. Papildu informācija:  CV ar norādi Pastnieks automobiļa vadītājs/- a PP Valmiera 1 sūtīt AS "Latvijas Pasta" Personāla vadības departamentam pa pastu vai e-pastu. Adrese: Ziemeļu iela 10, Lidosta Rīga, Mārupes novads, LV-1000; e-pasts: cv@pasts.lv; tālrunis informācijai: 22039501, 67608493 Profesija: AUTOMOBIĻA VADĪTĀJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Brēžas iela 3, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Nepilna slodze Darbības joma: Pakalpojumi Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-07-20 Kontaktpersona: Nadežda Volosanova Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri