Valmieras Ziņas

Vidzemes Augstskolā ievēlēts Satversmes sapulces un Senāta priekšsēdētājs

Trešdien, 20. februārī, Vidzemes Augstskolā (ViA) notika Satversmes sapulce. Par Satversmes sapulces priekšsēdētāju tika ievēlēts Dr.phys., pētnieks Ojārs Balcers, par Satversmes sapulces priekšsēdētāja vietnieku – Dr.sc.comm., asoc.prof. Jānis Buholcs. Savukārt 27. februārī notika pirmā jaunā sasaukuma Senāta sēde, kuras laikā senatori vienbalsīgi par Senāta priekšsēdētāju apstiprināja Dr.phil. (PhD), docenti, pētnieci Agnesi Dāvidsoni, par Senāta priekšsēdētāja vietnieci – Dr.oec., profesori, pētnieci Mairu Leščevicu, portālam “Valmieras Ziņas” pavēstīja Vidzemes Augstskolas sabiedrisko attiecību speciāliste Vera Grāvīte.

Satversmes sapulces laikā tās dalībnieki iepazinās ar vadības ziņojumu par 2018.gadu, kā arī ar Revīzijas komisijas ziņojumu. Satversmes sapulces laikā notika arī Akadēmiskās šķīrējtiesas vēlēšanas.

ViA Revīzijas komisijas sastāvā tika apstiprināta:

  • sc.soc., lekt. Liene Ločmele,
  • philol., lekt. Selga Goldmane,
  • Inženierzinātņu fakultātes students Deniss Golubevs.

ViA Akadēmiskā šķīrējtiesa ievēlēta šādā sastāvā:

  • geogr., lektore Iveta Druva Druvaskalne,
  • paed., lektore Vija Melbārde.

Satversmes sapulces laikā ievēlēts arī ViA Senāts, kas pienākumus pildīs turpmākos divus gadus.

Savukārt Senāta sēdes laikā par Senāta Studiju un zinātņu komisijas vadītāju tika ievēlēts Mg.geogr., lektors Ilgvars Ābols, par Senāta Finanšu, budžeta un stratēģijas komisijas vadītāju – Mg.oec., lektors, zinātniskais asistents Jānis Bikše.

Šajā Senāta sēdē senatori apstiprināja ViA no valsts budžeta līdzekļiem finansējamo studiju vietu skaita sadalījumu pilna laika koledžas, bakalaura, maģistra studiju programmās un doktorantūrā 2019./2020.akadēmiskajā gadā uzņemamajās studiju programmās, kā arī 2019.gada ViA budžeta plānu. ViA rektors, Dr.hist.Gatis Krūmiņš sēdes laikā informēja senatorus, ka viens no svarīgākajiem uzdevumiem senatoriem būs ViA 2021.-2027.gada stratēģijas izveide un apstiprināšana.

Vidzemes Augstskola ir valsts augstskola, kas dibinātā 1996.gadā un piedāvā 16 studiju programmas Sabiedrības zinātņu un Inženierzinātņu fakultātēs ne tikai koledžas un bakalaura, bet arī maģistrantūras un doktorantūras studiju līmeņos.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

"Valmieras ziņas" jautā

Vai Valmierā ir nepieciešama diennakts aptieka?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Galvenie darba pienākumi: • Pārtikas un nepārtikas preču tirdzniecība. • Pircēju apkalpošana pie kases. • Preču pieņemšana, pasūtīšana, uzskaite, izvietošana tirdzniecības zālē. • Preču realizācijas termiņu, marķējuma, kvalitātes, uzglabāšanas apstākļu un atbilstošas temperatūras kontrole. Prasības kandidātiem: • Vēlama vidējā vai vidējā speciālā izglītība; • Vēlama pieredze pārtikas tirdzniecībā; • Precizitāte, augsta atbildības sajūta. Piedāvājam: • Interesantu darbu stabilā uzņēmumā; • Mūsdienīgu darba vidi; • Darbam atbilstošu atalgojumu un sociālās garantijas; • Profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas. Darba vietas: K.Baumaņa 3 un Stacijas 44, Valmiera. CV ar norādi "Pārdevējs" lūdzam sūtīt uz e-pastu austris_ag@inbox.lv  vai pieteikties personīgi SIA "Austris AG" birojā Tērbatas ielā 43, Valmierā, 2 stāvā, vai zvanīt uz tālruni 29154756. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks aicināti uz pārrunām. Profesija: MAZUMTIRDZNIECĪBAS VEIKALA PĀRDEVĒJS Algas izmaksas veids: Laika darba alga Darba vietas adrese: LATVIJA, Tērbatas iela 43, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 2 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2019-07-15 Darba sākšanas datums: 2019-07-15 Kontaktpersona: Dace Amona Izglītības līmenis: Vispārējā vidējā izglītība

Mūsu partneri