Valmieras Ziņas

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem trīs izsaukumi

Lasīšanas laiks: < 1 min

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 3. augusta plkst. 6.30 līdz 4. augusta plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona pārvalde saņēma trīs izsaukumus – vienu uz ugunsgrēku dzēšanu un divus uz glābšanas darbiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.

Šorīt plkst. 04.06 VUGD saņēma izsaukumu uz Cēsu novada Drabešu pagastu, kur dega kravas automašīnas piekabes riepa un baļķi 1m2 platībā Plkst. 05.08 ugunsgrēks likvidēts.

Vakar VUGD palīdzība bija nepieciešama arī Cēsu novada Raiskuma pagastā, kur uz ceļa braucamās daļas bija uzkrituši pārrauti elektrības vadi un balsti. Notikuma vietā bija lūzis koks, kas iekrita elektrības vados un elektrības balsti un vadi uzkrita uz ceļa braucamās daļas. Ugunsdzēsēji glābēji ierobežoja notikuma vietu, kā arī uz laiku apturēja satiksmi, līdz tika atslēgta elektrība vados.

Vakar rīta pusē ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Cēsu novada Stalbes pagastu, kur trīs metrus dziļā vircas bedrē bija iekritusi telīte. Ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot hidromanipulatoru un kravu celšanas siksnas, dzīvnieku no bedres izcēla un nodeva saimniekam.

Aizvadītajā diennaktī  VUGD kopumā saņēma 65 izsaukumus – 14 uz ugunsgrēku dzēšanu, 38 uz glābšanas darbiem, bet vēl 13 izsaukumi bija maldinājumi.

Mūsu partneri