Valmieras Ziņas

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem trīs izsaukumi

Aizvadītajā diennaktī laika posmā no 21.jūlija plkst. 6.30 līdz 22.jūlija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma trīs izsaukumus – visus uz ugunsgrēku dzēšanu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 10.43 tika saņemts izsaukums uz Varakļāniem, kur dega vieglās automašīnas motortelpa 1m2 platībā. Plkst. 11.21 darbi notikuma vietā tika pabeigti.

Plkst. 11.26 tika saņemt izsaukums uz Zemgales ielu Valkā, kur dega sausā zāle 100m2 platībā. Plkst. 11.39 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 15.03 tika saņemts izsaukums uz Valkas novada Kārķu pagastu, kur dega labības rugāji 25m2 platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts pirms VUGD ierašanās.

Degoši labības un rugāju lauki ir tikpat bīstami kā kūlas ugunsgrēki, jo tajos var ciest un iet bojā cilvēki, kā arī liesmas var pārmesties uz automašīnām un ēkām, tāpēc ir svarīgi ievērot piesardzību, lai novērstu šādu ugunsgrēku izcelšanos.

Visā Latvijā aizvadītajā diennaktī VUGD saņēma 58 izsaukumus – 27 uz ugunsgrēku dzēšanu, no kuriem viens bija meža ugunsgrēks, 24 uz glābšanas darbiem, bet septiņi izsaukumi bija maldinājumi.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri