Valmieras Ziņas

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem seši izsaukumi

VUGD telefona numurs uz auto durvīm

Lasīšanas laiks: < 1 min

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 7. decembra plkst. 6.30 līdz 8. decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona pārvalde saņēma sešus izsaukumus – divus uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem, bet vēl viens bija maldinājums, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 16.35 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Cēsu novada Priekuļu pagastu, kur ugunsgrēks izcēlies dzīvojamā mājā. Notikuma vietā konstatēts, ka pilnā platībā deg dzīvojamais vagons, kas pārbūvēts par dzīvojamo māju, un tā piebūve 120m2 platībā. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 18.55.

Plkst. 18.44 VUGD palīdzība bija nepieciešama Saules ielā Cēsīs, kur četrstāvu dzīvojamā mājā dzīvoklī dega elektrības rozete. Ugunsgrēks tika likvidēts pirms VUGD ierašanās. 

Vakar plkst. 7.28 tika saņemts izsaukums uz Stacijas ielu Valmierā, kur bija notikusi vieglās automašīnas un autobusa sadursme. No vieglās automašīnas ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot hidrauliskos instrumentus, atbrīvoja vienu cilvēku. Pēc pusstundas darbs notikuma vietā pabeigts. 

Šorīt VUGD palīdzība bija nepieciešama Valmierā, V. Baloža un Jumaras ielu krustojumā, kur uz ceļa braucamās daļas bija uzkritis koks. Ugunsdzēsēji glābēji koku sazāģēja un ceļa braucamo daļu sakārtoja. 

Latvijā kopumā aizvadītajā diennaktī tika saņemti 48 izsaukumi – 10 uz ugunsgrēku dzēšanu, 27 uz glābšanas darbiem, bet 11 izsaukumi bija maldinājumi.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri