Valmieras Ziņas

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem deviņi izsaukumi

vugd

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no šī gada 23. maija plkst. 6.30 līdz 24. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona pārvalde saņēma deviņus izsaukumus – piecus uz ugunsgrēku dzēšanu un četrus uz glābšanas darbiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Anete Strazdiņa.

Vakar plkst. 15.03 VUGD saņēma izsaukumu uz Miera ielu Alūksnē, kur dega lapu kaudze 50 m2 platībā. Plkst. 16.27 darbs notikuma vietā noslēdzās.

Plkst. 15.29 saņemts izsaukums uz Cēsu novada Drabešu pagastu, kur dega koka šķūņa siena 1 m2 platībā un kūla 300 m2 platībā. Plkst. 16.13 ugunsgrēks likvidēts.

Plkst. 21.10 saņemts izsaukums uz Valmieras novada Valmieras pagastu, kur ražošanas ēkā izcēlies ugunsgrēks. Ugunsdzēsēji glābēji notikuma vietā konstatēja, ka angāra tipa cehā dega transportiera lenta 30 m2 un starpsiena 50 m2 platībā. Ugunsgrēka dzēšanas darbos piedalījās arī Rencēnu, Matīšu un Burtnieku brīvprātīgie ugunsdzēsēji. Neilgi pēc pulksten trijiem naktī darbs notikuma vietā noslēdzās.

Šonakt plkst. 03.34 tika saņemts izsaukums uz Valmieras novada Kauguru pagastu, kur, kā liecināja saņemtā informācija, deg kūts. Notikuma vietā konstatēts, ka deg divas ēkas – kūts un klēts kopumā 360 m2 platībā un koks 5 m2 platībā.  Plkst. 07.23 darbs notikuma vietā noslēdzās.

Šorīt plkst. 05.20 saņemts izsaukums uz Smiltenes novada Bilskas pagastu, kur dega kravas automašīnas piekabe un kokmateriāli kopumā 40 m2 platībā. Plkst. 07.38 darbs notikuma vietā noslēdzās.

Aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 57 izsaukumus – 24 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā trīs uz kūlas ugunsgrēku  dzēšanu, 25 uz glābšanas darbiem, bet astoņi izsaukumi bija maldinājumi.

SIA „Firma Madara 89” viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu bistro pakalpojuma darbiniekam (-cei) ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca” Rīgas ielā 64, Valmierā Prasības kandidātiem: vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze apkalpošanas jomā; prasme sadarboties ar klientiem; godīgums un atbildības sajūta; pozitīva attieksme pret darbu; spēja strādāt komandā un maiņu darbā; Galvenie darba pienākumi: ēdienu un dzērienu pasniegšana; raksturot ēdienus un dzērienus ēdienkartē, ieinteresēt klientus, sniedzot informāciju par produkciju; pircēju apkalpošana pie kases; strādāt ar tehnoloģisko aprīkojumu (kafijas automāts u.c.); sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Piedāvājam: veselības apdrošināšanu; mūsdienīgu darba vidi; papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; svētku dāvanas; atmaksātus papildatvaļinājumus; profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; darba alga no EUR 1000 – 1050 (bruto) / 6.00 – 6.50 EUR/h (bruto). CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv, ar norādi – Bistro pakalpojumu darbinieks VALMIERĀ ,vai pieteikties personīgi WhatsApp vai zvanot pa mob.tel.nr. +371 26167218. Profesija: BISTRO PAKALPOJUMU DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-04 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Vai pieteikties WhatsApp: +371 26167218

SIA „Firma Madara 89” - viens no lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem, kas veiksmīgi darbojas pārtikas mazumtirdzniecībā un ēdināšanā, piedāvā darbu  PAVĀRAM (-EI) (maiņas vadītājam/-ai) ēdināšanas uzņēmumā “Pasēdnīca”,Rīgas ielā 64, Valmierā. Prasības kandidātiem: • vēlama atbilstoša izglītība vai darba pieredze pavāra amatā; • godīgums un augsta atbildības sajūta; • pozitīva attieksme pret darbu; • spēja strādāt komandā un maiņu darbā. Galvenie darba pienākumi: • garšīga un kvalitatīva ēdiena gatavošana saskaņā ar kalkulācijām; • tehnoloģisko procesu pārzināšana un ievērošana; • sekot produkcijas kvalitātei, produktu glabāšanas un gatavās produkcijas realizācijas termiņiem. Piedāvājam: • veselības apdrošināšanu; • mūsdienīgu darba vidi; • papildus sociālās garantijas pēc nostrādāta gada; • atmaksātus papildatvaļinājumus; • svētku dāvanas; • profesionālās un personīgās izaugsmes iespējas; • darba alga no EUR 1080 – 1130 (bruto),plus piemaksas . CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv ar norādi - Pavārs Valmierā,vai pieteikties personīgi WhatsApp vai zvanot pa mob.tel.nr. +371 26167218. Profesija: PAVĀRS Darba vietas adrese: LATVIJA, Rīgas iela 64, Valmiera, Valmieras nov. Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Ēdināšana / Pārtikas rūpniecība Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-07-04 Kontaktpersona: CV lūdzam sūtīt uz e-pastu: cv@madara89.lv Vai pieteikties WhatsApp: +371 26167218

Mūsu partneri