Valmieras Ziņas

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem četri izsaukumi

Lasīšanas laiks: < 1 min

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 21. novembra plkst. 6.30 līdz 22. novembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona pārvalde saņēma četrus izsaukumus – visus uz ugunsgrēku dzēšanu, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 6.40 VUGD saņēma izsaukumu uz Cēsu novada Drabešu pagastu, kur dega kravas automašīnas piekabe un riepa 1m2 platībā. Plkst. 7.48 darbs notikuma vietā noslēdzies.

Plkst. 10.55 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Valmieras novada Matīšu pagastu, kur graudu kaltes žāvēšanas kamerā dega graudi 30m2 platībā, bet gruzdēšana notika 160m2 lielā platībā. Graudi tika pārkrauti. Plkst. 14.20 darbs notikuma vietā noslēdzās.

Plkst. 16.57 VUGD saņēma izsaukumu uz Valmieras novada Brenguļu pagastu, kur atklātā teritorijā dega atkritumi 80m2 platībā. Plkst. 19.37 ugunsgrēks nodzēsts.

Plkst. 18.44 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Brenguļu ielu Valmierā, kur dega atkritumi 10m2 platībā. Plkst. 20.42 ugunsgrēks likvidēts.

Aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 34 izsaukumus – 15 uz ugunsgrēku dzēšanu, 17 uz glābšanas darbiem, bet divi izsaukumi bija maldinājumi.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri