Valmieras Ziņas

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem astoņi izsaukumi

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 13. oktobra plkst. 6.30 līdz 14. oktobra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona brigāde saņēma astoņus izsaukumus –četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, trīs uz glābšanas darbiem, bet vēl viens bija maldinājums, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 14.47 VUGD saņēma izsaukumu uz Limbažu novadfa Salacgrīvas pagastu, kur dega meža zemsedze 30m2 platībā. Plkst. 17.21 darbi notikuma vietā noslēdzās. Notikuma vietā strādāja arī Ainažu brīvprātīgie ugunsdzēsēji.

Plkst. 16.44 tika saņemts izsaukums uz Cēsu novada Skujenes pagastu, kur divstāvu dzīvojamā mājā dega matracis 0,5m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās iedzīvotāji matraci bija izmetuši pa logu laukā. Ugunsdzēsēji glābēji nodzēsa gruzdošo matraci. Plkst. 18.15 darbi notikuma vietā noslēdzās.

Vakar plkst. 20.27 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Lucas ielu Valmierā, kur dega riepa 1m2 platībā. Plkst. 20.44 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 23.51 tika saņemts izsaukums uz Madonas novada Kalsnavas pagastu, kur dega koka šķūnis, vieglā automašīna un malka 186m2 platībā. Plkst. 4.20 ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakar tika saņemts izsaukums arī uz Valmieras novada Jeru pagastu, kur vienstāva mājas dūmvadā dega sodrēji 1m2 platībā.

Maldīgs ir iedzīvotāju priekšstats, ka sodrēju degšana attīra skursteni un nav bīstama. Laika gaitā dūmvados veidojas mikroplaisas. Degot sodrējiem, karstums un dzirksteles pa šīm plaisām nokļūst dūmvada ārpusē un aizdedzina bēniņos esošās sadzīves mantas un ēkas jumta konstrukcijas, radot plašus un postošus zaudējumus. Lai novērstu ugunsnelaimi, VUGD aicina iedzīvotājus regulāri veikt dūmvadu tīrīšanu!

Ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Limbažu novada Limbažu pagastā, kur pēc ceļu satiksmes negadījuma tika sakārtota ceļa braucamā daļa.

Aizvadītajā diennaktī VUGD kopumā saņēma 49 izsaukumus – 15 uz ugunsgrēku dzēšanu, 24 uz glābšanas darbiem, bet desmit izsaukumi bija maldinājumi.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri