Valmieras Ziņas

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem 33 izsaukumi

Lasīšanas laiks: 3 min

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 3. maija plkst. 6.30 līdz 8. maija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona pārvalde saņēma 33 izsaukumu – 14 uz ugunsgrēku dzēšanu, 12 uz glābšanas darbiem, bet vēl septiņi bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.

4.maijā plkst. 23.10 ugunsdzēsēji glābēji devās uz Vekteru ielu Valmierā, kur dega vienstāva saimniecības ēkas bēniņi un ēkai piebūvēts šķūnis kopumā 80 m2 platībā. Pirms ugunsdzēsēju glābēju ierašanās no ēkas evakuējās viens cilvēks. Dzēšanas darbi noslēdzās neilgi pirms trijiem naktī. 

6.maijā plkst. 11.57 VUGD saņēma izsaukumu uz Smilteni, kur kādā privātmājā virtuvē uz plīts piededzis ēdiens un mājoklī izveidojies stiprs piedūmojums. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji piedegušo katliņu iznesa laukā un telpas izvēdināja. Īsi pirms plkst. 13.00 darbs notikuma vietā noslēdzās. 

6.maijā plkst. 13.44 VUGD saņēma izsaukumu uz Cēsu novada Stalbes pagastu, kur dega atkritumi 60m2 platībā. Plkst. 15.02 ugunsgrēks likvidēts. 

Plkst. 22.02 izsaukums tika saņemts uz Cēsu novada Raiskuma pagastu, kut dega atkritumi 15m2 platībā. Plkst. 23.20 ugunsgrēks likvidēts. 

Vakar plkst. 13.02 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Valmieras novada Trikātas pagastu, kur atklātā teritorijā dega siena ruļļi, mēslu kaudze un kūla 250m2 platībā. Plkst. 15.01 ugunsgrēks likvidēts.  

Plkst. 15.11 VUGD saņēma izsaukumu uz Cēsu novada Dzērbenes pagastu, kur dega vienstāva neapsaimniekotas ēkas jumta konstrukcijas 200m2 platībā. Plkst. 19.05 ugunsgrēks likvidēts. 

VUGD palīdzība trešdienas vakarā bija nepieciešama arī Raiņa ielā Cēsīs, kur vienstāva neapsaimniekotā ēkā dega atkritumi 6m2 platībā, naktī uz ceturtdienu Gulbenes novada Rankas pagastā, kur dega zaru kaudzes 12m2 platībā, piektdienas vakarā Valmieras novada Valmieras pagastā, kur dega atkritumi 5m2 platībā. 

Piektdien un svētdien Vidzemē dzēsti divi kūlas ugunsgrēki. Piektdien kūla 32m2 platībā dega Dārzniecības ielā Cēsīs bet svētdien 5m2 platībā Pils ielā Cesvainē. Abos gadījumos ugunsgrēki nodzēsti pirms VUGD ierašanās. 

Aizvadītajās brīvdienās Vidzemē dzēsti trīs meža ugunsgrēki – piektdienas vakarā Gulbenes novada Stradu pagastā (dega meža zemsedze, egles un kūla 150m2 platībā), sestdien pusdienlaikā Valmieras novadā (dega atkritumi un koka saknes 3m2 platībā), bet svētdienas pēcpusdienā Limbažu novada Viļķenes pagastā (dega jaunaudzes meža zemsedze 2600m2 platībā). 

Piektdien Gulbenes novada Litenes pagastā no dīķa ugunsdzēsēji glābēji izcēla bojāgājušo un nodeva Valsts policijas darbiniekiem. Savukārt svētdienas vakarā no Alauksta ezera tika izcelts bojāgājis cilvēks, kurš tika nogādāts krastā un nodots Valsts policijas darbiniekiem. 

Trešdienas vakarā ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī Palejas ielā Valmierā, kur divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji. Līdzīgs izsaukums tika saņemts 4.maija pusdienlaikā uz Gulbenes novada Rankas pagastu, kur arī divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji, kā arī tās pašas dienas vakarā uz Cēsu novada Priekuļu pagastu, kur arī dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji. Vēl izsaukums, kur mājas dūmvadā deg sodrēji, tika saņemts sestdienas vakarā uz Alūksnes novada Jaunalūksnes pagastu. 

Sestdienas vakarā ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu arī uz Limbažu novada Salacgrīvu, kur uz autoceļa Rīga – Igaunijas robeža bija noticis ceļu satiksmes negadījums. Notikuma vietā tika sakārtota ceļa braucamā daļa vairāk nekā 100 metru garumā. 

Aizvadītajās piecās diennaktīs  VUGD saņēma 312 izsaukumus – 176  uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā 45 uz kūlas ugunsgrēku dzēšanu un 16 uz meža ugunsgrēku dzēšanu, 80 uz glābšanas darbiem, bet 56 izsaukumi bija maldinājumi. 

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri