Valmieras Ziņas

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem 25 izsaukumi

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajās četrās diennaktīs, laika posmā no šī gada 21. jūnija plkst. 6.30 līdz 25. jūnija plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona pārvalde saņēma 25 izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, 14 uz glābšanas darbiem, kā arī vēl seši bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.

Piektdien ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Cēsu novada Kaives pagastā, kur cilvēkam mežā bija radušās veselības problēmas. Ugunsdzēsēji glābēji, izmantojot imobilizācijas dēli, cilvēku nogādāja līdz Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta automašīnai.

Sestdien VUGD palīdzība bija nepieciešama Madonas novada Dzelzavas pagastā, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums. Cilvēki no automašīnas bija izkļuvuši pirms VUGD ierašanās. Ugunsdzēsēji glābēji atvienoja automašīnas akumulatoru, kā arī atgāza to atpakaļ uz riteņiem.

Sestdienas rītā ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama arī divās vietās Valmierā, kur uz ceļa braucamām daļām bija uzkrituši koki. Ugunsdzēsēji glābēji kokus sazāģēja un ceļa braucamās daļas atbrīvoja.

Svētdien rīta pusē ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Gulbenes novada Stradu pagastu, kur dega elektrolīnijas balsts 0,1m2 platībā.

Naktī uz pirmdienu plkst. 00.12 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu Limbažu novada Skultes pagastā, kur vienstāvu dzīvojamai mājai dega jumts 30 m2, piebūve 36 m2 ,šķūnis 36 m2 un siltumnīca 20 m2. Ugunsgrēka dzēšanas darbos piedalījās arī Tūjas brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība. Plkst. 5.06 darbs notikuma vietā noslēdzās.

Pirmdienas rītā izsaukums tika saņemts uz Valkas novada Ērģemes pagastu, kur dega vieglā automašīna 8m2 platībā.

Pirmdien saņemti divi izsaukumi, kur Valmieras novada Plāņu pagastā un Madonas novada Liezēres pagastā uz ceļa braucamām daļām uzkrituši koki. Ugunsdzēsēji glābēji kokus sazāģēja un ceļa braucamās daļas atbrīvoja.

Aizvadītajās diennaktīs VUGD kopumā saņēma  240 izsaukumus – 76 uz ugunsgrēku dzēšanu, tai skaitā vienu uz meža ugunsgrēka dzēšanu, 86 uz glābšanas darbiem, bet 78 izsaukumi bija maldinājumi.

 

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri