Valmieras Ziņas

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem 20 izsaukumi

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no 9. decembra plkst. 6.30 līdz 12. decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona pārvalde saņēma 20 izsaukumus – deviņus uz ugunsgrēku dzēšanu, deviņus uz glābšanas darbiem, bet vēl divi bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.

Vakar plkst. 4.10 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Limbažu novada Skultes pagastu, kur dega divstāvu māja 120m2 platībā. Plkst. 7.57 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 4.43 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Limbažu novada Umurgas pagastu, kur dega divstāvu dzīvojamās mājas starpstāvu pārsegums, jumts un starpsiena 50m2 platībā. Plkst. 9.49 darbi notikuma vietā noslēdzās.

Svētdien plkst. 7.20 VUGD saņēma izsaukumu uz Valmieras novada Ramatas pagastu, kur dega šķūnis un dzīvojamā vagoniņa ārsiena 66m2 platībā. Plkst. 9.28 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 23.30 VUGD saņēma izsaukumu uz Matīšu ielu Valmierā, kur dega divstāvu saimniecības ēka un tajā esošā automašīna 46m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās viens cilvēks. Plkst. 3.20 ugunsgrēks tika likvidēts.

Naktī uz sestdienu VUGD palīdzība bija nepieciešama Rīgas ielā Cēsīs, kur trīsstāvu sabiedriskā ēkā dega sadzīves mantas 1m2 platībā (pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās četri cilvēki), savukārt sestdienas rītā tika saņemts izsaukums uz Cēsu novada Stalbes pagastu, kur dega vienstāva dzīvojamā vagoniņa starpsiena un griesti 8m2 platībā.

Vakar vakarā ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Alūksnes novada Jaunalūksnes pagastā, kur divstāvu dzīvojamā mājā gruzdēja starpsienu siltinājums 1m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas evakuējās divi cilvēki. Vēl viens izsaukums vakar pusdienlaikā tika saņemts uz Parka ielu Mazsalacā, kur nepareizas apkures sistēmas ekspluatācijas dēļ pagrabā bija izveidojies tvaiks, līdzīgs izsaukums vakar tika saņemts arī uz Dārzniecības ielu Cēsīs.

Vēl divi izsaukumi vakar tika saņemti, kur nolūzis koks iekāries elektrības vados (Valmieras novada Kocēnu pagastā), kā arī koks uzkritis uz ceļa braucamās daļas (Valmieras novada Kocēnu pagastā).

Latvijā kopumā aizvadītajās diennaktīs tika saņemti 127 izsaukumi – 33 uz ugunsgrēku dzēšanu, 65 uz glābšanas darbiem, bet 29 izsaukumi bija maldinājumi.

Promo Cash & Carry  Ed. Lācera iela 4, Valmierā  aicina savai komandai pievienoties  tirdzniecības zāles darbinieku/-ci "Frozen" (-18 grādi) nodaļā.Darba apraksts:- Izvietot preci saldētavās un tirdzniecības zāles plauktos;- Sekot līdzi preču apritei un derīguma termiņiem;- Uzturēt kārtību ledusskapī un tirdzniecības zālē;- Atbilstoši prasībām, izvietot cenu zīmes un reklāmas materiālus.Prasības:- Spēja veikt fizisku darbu;- Vēlama iepriekšējā pieredze tirdzniecībā;- Augsta precizitāte un atbildības sajūta.Uzņēmums piedāvā:- Atalgojumu 650.00 - 675.00EUR uz rokas;- Apmācības darba vietā;- Bezmaksas tēju un kafiju;- Veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika;- Apmaksātu obligāto veselības pārbaudi;- Redzes korekcijas līdzekļu kompensāciju;- Draudzīgas cenas PROMO Cash&Carry produktiem;- Labus piedāvājumus pie sadarbības partneriem (piemēram mobilo sakaru pakalpojumiem).Lūgums sūtīt pieteikumu un sazināsimies ar tiem kandidātiem, kuri tiks aicināti uz darba pārrunām. Sazināsimies ar kandidātiem, kas tiks aicināti uz nākamo atlases kārtu - darba pārrunām.Jūsu personas dati, kas ietverti CV un citos dokumentos, kas pievienoti klāt darba pieteikumam, tiks apkopoti, apstrādāti un uzglabāti saskaņā ar ES Vispārīgo datu aizsardzības regulu, kā arī SIA “Sanitex” Privātuma politiku. Profesija: TIRDZNIECĪBAS ZĀLES DARBINIEKS Darba vietas adrese: LATVIJA, Eduarda Lācera iela 4, Valmiera, Valmieras nov. Darba laika veids: Normālais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Slodze: Viena vesela slodze Darbības joma: Tirdzniecība / Mārketings Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2024-04-26 Darba sākšanas datums: 2024-04-19 Kontaktpersona: Tālrunis: 22309306 E-pasts: ieva.sp@sanitex.eu

Mūsu partneri