Valmieras Ziņas

Vidzemē ugunsdzēsējiem glābējiem 11 izsaukumi

Lasīšanas laiks: 2 min

Aizvadītajā diennaktī, laika posmā no 20. decembra plkst. 6.30 līdz 21. decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Vidzemes reģiona pārvalde saņēma 11 izsaukumus – trīs uz ugunsgrēku dzēšanu, bet astoņus uz glābšanas darbiem, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā inspektore Sandra Vējiņa.

Plkst. 17.21 ugunsdzēsēji glābēji saņēma izsaukumu uz Cēsu novada Priekuļu pagastu, kur trīsstāvu dzīvojamā mājā dega dīvāns 0,2m2 platībā. Ugunsgrēks tika likvidēts pirms VUGD ierašanās. Ugunsgrēku laicīgi izdevās pamanīt un nodzēst kaimiņiem, jo nostrādāja dūmu detektors, kas brīdināja par piedūmojumu mājoklī. 

Vakar plkst. 19.54 VUGD saņēma izsaukumu uz Limbažu novada Skultes pagastu, kur ar atklātu liesmu dega vienstāva dzīvojamā māja 50m2 platībā. Notikuma vietā strādāja 13 Saulkrastu, Limbažu un Ādažu ugunsdzēsēji glābēji, bija piesaistītas četras autocisternas, kā arī septiņi Tūjasmuižas brīvprātīgie ugunsdzēsēji. Plkst. 1.15 ugunsgrēks tika likvidēts. 

Vakar rīta pusē tika saņemts izsaukums uz Cēsu novada Vaives pagastu, kur dega kravas automašīnas riepa 0,5m2 platībā, kā arī uz Limbažu novada Ainažiem, kur pēc ceļu satiksmes negadījuma tika sakārtota ceļa braucamā daļa – izmantojot absorbentu savākta uz ceļa braucamās daļas izlijusī degviela ~600l apjomā. 

Plkst. 17.41 VUGD saņēma informāciju, ka Smiltenes novada Virešu pagastā uz autoceļa Rīga-Sigulda-Igaunija garākā ceļa posmā noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā iesaistīti vairāki transportlīdzekļi. Tā rezultātā no kravas automašīnas bākas noplūda apmēram 300 litri degvielas. Ugunsdzēsēji glābēji atvienoja bojāto degvielas tvertni, lai apturētu noplūdi. Izmantojot absorbentu, uz brauktuves izlijusī degviela savākta. Ugunsdzēsēji glābēji pārbaudīja, vai pārējās iesaistītajās automašīnās cilvēkiem nav nepieciešama palīdzība, kā arī to, vai nenotiek degvielas noplūdes. Plkst. 22.12 VUGD darbu notikuma vietā pabeidza.

Plkst. 20.56 tika saņemts izsaukums uz Smiltenes novada Apes pagastu, kur uz autoceļa Rīga – Sigulda – Igaunijas robeža noticis vēl viens ceļu satiksmes negadījums – avarējusi kravas automašīna. Cilvēks no tās izkļuva pirms VUGD ierašanās. Ugunsdzēsēji glābēji notikuma vietā novērsa degvielas noplūdi, izmantojot absorbentu savāca ~50l izlijušās degvielas, kā arī sakārtoja ceļa braucamo daļu. Plkst. 22.59 darbs notikuma vietā noslēdzās. 

Īsi pēc pusnakts tika saņemts izsaukums arī uz Smiltenes novada Virešu pagastu, kur ugunsdzēsēji glābēji pēc vēl viena notikuša ceļu satiksmes negadījuma sakārtoja ceļa braucamo daļu. 

VUGD aizvadītajā diennaktī kopumā saņēma 44 izsaukumu – 12 uz ugunsgrēku dzēšanu, 23 uz glābšanas darbiem, bet vēl deviņi izsaukumi bija maldinājumi. 

Aktuālais jautājums

Kas, jūsuprāt, ir Valmieras sports nr.1?

Paldies par balsojumu
Jūs jau esat nobalsojis!
Lūdzu izvēlieties variantu!

Piedalies satura veidošanā

Tavā apkārtnē ir noticis kas interesants? Vēlies, lai mēs par to uzrakstām?

Iesūti, un mēs to publicēsim!

iesūtīt rakstu

Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU Pievienojies mūsu komandai! Valmieras pirmsskolas izglītības iestāde “Pienenīte” ar 2024.gada 2.septembri aicina darbā SKOLOTĀJA PALĪGU (darba vietas adrese: Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras novads) uz nenoteiktu laiku 40 stundas nedēļā (likme – 1,0). Ja Tev ir vēlme: · palīdzēt pirmsskolas izglītības skolotājai organizēt bērnu ikdienas gaitas; · uzkopt pirmsskolas grupu telpas, saskaņā ar telpu un aprīkojuma uzkopšanas un dezinfekcijas grafiku un sanitāri higiēnisko normu prasību ievērošanu; un ja Tev ir: · vismaz vispārējā vidējā izglītība; · valsts valodas prasmes atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām; · kompetences: prasme plānot, organizēt un kvalitatīvi veikt savu darbu, disciplinētība; pozitīva, radoša un atbildīga attieksme pret darbu; psiholoģiskā noturība un augsta saskarsmes kultūra; mēs piedāvājam: · darba samaksu pārbaudes laikā 702 EUR pirms nodokļu nomaksas, pēc pārbaudes laika 731,00 EUR pirms nodokļu nomaksas; · darba devēja līdzfinansētu veselības apdrošināšanu pēc pārbaudes laika beigām, kā arī citas sociālās garantijas/labumus atbilstoši darba rezultātiem un normatīvajos aktos noteiktajam; · drošu, estētisku un sakārtotu darba vidi. Pieteikuma vēstuli, profesionālās darbības aprakstu (CV), lūdzam iesniegt elektroniski, nosūtot uz e-pastu pienenite@valmiera.edu.lv  ar norādi “Skolotāja palīga vakancei” līdz 2024.gada 09.augustam plkst.16.00. Tālrunis informācijai: 64231693 Profesija: SKOLOTĀJA PALĪGS Darba vietas adrese: LATVIJA, Georga Apiņa iela 5, Valmiera, Valmieras nov. Darbības joma: Izglītība / Zinātne Pieteikto vietu skaits: 1 Aktuāla līdz: 2024-08-09 Kontaktpersona: pienenite@valmiera.edu.lv 64231693

Mūsu partneri