Valmieras Ziņas

Vidzemē ugunsdzēsējiem 18 izsaukumi uz dzēšanas un glābšanas darbiem

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 10.janvāra plkst. 6.30 līdz 13.janvāra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 18 izsaukumus – piecus uz ugunsgrēku dzēšanu, 11 uz glābšanas darbiem, bet vēl divi bija maldinājumi, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa.

Piektdien plkst. 22.58 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Alūksnes novada Alsviķu pagastu, kur ar atklātu liesmu dega vienstāva koka neapsaimniekota ēka 20m2 platībā. Plkst. 1.13 ugunsgrēks tika likvidēts.

Sestdien plkst. 18.02 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz izsaukumu Limbažu novada Viļķenes pagastā, kur saskaņā ar sākotnējo informāciju dzīvojamā mājā dega gulta. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka deg vienstāva guļbaļķu mājas pirmais stāvs, starpstāvu un jumta pārsegums 110m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas bija evakuējušies trīs cilvēki. Notikuma vietā strādāja Limbažu, Salacgrīvas un Alojas ugunsdzēsēji glābēji, kā arī Viļķenes brīvprātīgie ugunsdzēsēji. Plkst. 21.19 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Svētdien plkst. 00.25 tika saņemts izsaukums Salacgrīvā, kur ugunsgrēks bija izcēlies dzīvojamā mājā. Ierodoties notikuma vietā, tika konstatēts, ka deg vienstāva dzīvojamās mājas mansarda stāvs un metāla jumts pilnā 110m2 platībā. Mājā bija nostrādājis dūmu detektors un tās iemītnieki bija evakuējušies pirms VUGD ierašanās. Notikuma vietā strādāja Limbažu, Salacgrīvas, Alojas un Saulkrastu ugunsdzēsēji glābēji. Dzēšanas darbos piedalījās arī Ainažu brīvprātīgie ugunsdzēsēji. Plkst. 4.45 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

Vakar plkst. 22.47 tika saņemts izsaukums uz Pārgaujas novada Raiskuma pagastu, kur dega skaidu kalte, ciklons un skaidu konteiners 44 m2 platībā. Plkst. 1.16 ugunsgrēks tika likvidēts.

Plkst. 2.23 ugunsdzēsēji glābēji steidzās uz Limbažu novada Limbažu pagastu, kur dega malkas šķūnis 10m2 platībā. Plkst. 4.17 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajās diennaktīs ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Kocēnu novadā un Madonā, kur māju dūmvados dega sodrēji, gan arī trīs vietās Vidzemē, kur uz ceļa braucamajām daļām bija uzkrituši koki. Šādi izsaukumi tika saņemti uz Strenču novada Plāņu un Jērcēnu pagastiem, kā arī Cesvaines novada Cesvaines pagastu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amatu VETERINĀRĀRSTS ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)  JA TEV IR: • augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma pārejas noteikumu 2.punktu vidējā speciālā izglītība, kas iegūta līdz 1992.gadam, vai pielīdzināma izglītība, kas iegūta citā akreditētā augstskolā; • vēlama pieredze gaļas veterinārās ekspertīzes veikšanā; • labas datorlietotāja prasmes (MS Office); • svešvalodu (krievu, angļu valodas) pamatzināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; • vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; • prasme pieņemt atbildīgus lēmumus. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ, VEICOT: • dzīvnieku pirmskaušanas izmeklēšanu kautuvē; • pastāvīgu veterināro un higiēnas uzraudzību kautuvē; • pēckaušanas veterināro ekspertīzi kautuvē. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: • neatsveramu profesionālu pieredzi; • mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; • summēto darba laiku un atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, no 5,63 EUR/stundā līdz 7,71 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas; • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; • nepilna noslogojuma gadījumā, amatu savienošanas kārtībā, veikt blakusdarbu (piem. privātprakse); • veselības apdrošināšanas polisi, pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārārsts. Pieteikumus gadīsim līdz 2020.gada 16.februārim. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests, kontaktinformācija: Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Profesija: VETERINĀRĀRSTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-16 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri