Valmieras Ziņas

Vidzemē reģistrēti septiņi ceļu satiksmes negadījumi, cietušo nav

Aizvadītajā diennaktī Vidzemes reģiona pārvaldes teritorijā reģistrēti septiņi ceļu satiksmes negadījumi, kuros cietušo nav. Pie transportlīdzekļu stūres, alkoholisko dzērienu iespaidā, sēdušies divi automašīnu vadītāji. Noformēti 75 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 37 bija par atļautā ātruma pārsniegšanu, portālu “Valmieras ZIņas” informēja Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilze Mote.

Aizvadītajā diennaktī saņemta informācija par 68 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Reģistrēti seši nodarījumi pret personas dzīvību un veselību, 14 nodarījumi pret sabiedrisko kārtību un 18 nodarījumi pret īpašumu.

Laika posmā no 10.oktobra līdz 11.oktobrim Priekuļu novadā kāda īpašuma teritorijā tika atlauztas klēts durvis un nozagti saimniecībā nepieciešamie instrumenti – divi motorzāģi un divi krūmzāģi. Notiek zaudējumu un apstākļu skaidrošana. Uzsākts kriminālprocess.

12.oktobrī Raunas novadā brīvi tika piekļūts kāda uzņēmuma teritorijas noliktavai, no kuras tika nozagta transporta piekabe. Materiālie zaudējumi vērtējami 5000 eiro apmērā. Policija skaidro notikušo.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Mūsu partneri