Valmieras Ziņas

Vidzemē nedēļas nogalē ugunsgrēkā viens bojāgājušais

Aizvadītajās diennaktīs, laika posmā no šī gada 6.decembra plkst. 6.30 līdz 9.decembra plkst. 6.30, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Vidzemes reģiona brigāde saņēma 12 izsaukumus – četrus uz ugunsgrēku dzēšanu, septiņus uz glābšanas darbiem, bet viens bija maldinājums, portālu “Valmieras Ziņas” informēja VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Sandra Vējiņa.

Piektdien plkst. 13.16 tika saņemts izsaukums uz Līgatnes novadu, kur dega dzīvojamā māja. Ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu dega divstāvu dzīvojamā māja 300m2 platībā un tai iebrucis jumts. Ugunsgrēkā bojā gāja cilvēks. Notikuma vietā strādāja 13 ugunsdzēsēji glābēji no Siguldas un Cēsīm. Plkst. 17.29 šis paaugstinātas bīstamības ugunsgrēks tika likvidēts.

VUGD aicina iedzīvotājus parūpēties par savu veselību un dzīvību, kā arī īpašuma drošību un savos mājokļos uzstādīt dūmu detektoru. Šī nelielā ierīce ar skaļas skaņas palīdzību brīdinās, ka telpā ir izveidojies sadūmojums – tas ļaus savlaicīgi izsaukt ugunsdzēsējus glābējus un cilvēkiem pašiem evakuēties.

Vakar plkst. 7.57 tika saņemts izsaukums uz Limbažu novada Vidrižu pagastu, kur divstāvu ēkā dega starpstāvu pārsegums un siena 15m2 platībā. Pirms VUGD ierašanās no ēkas bija evakuējušies pieci cilvēki. Plkst. 11.07 ugunsgrēks tika likvidēts.

Aizvadītajās diennaktīs ugunsdzēsēju glābēju palīdzība bija nepieciešama Meldru ielā Cēsīs, kur dega elektrības balsts 0,3m2 platībā, Pārgaujas novada Straupes pagastā, kur neapsaimniekotā ēkā dega dēļi un durvju aile 16m2 platībā, Salacgrīvas novada Salacgrīvas pagastā, kur vienstāva dzīvojamā mājā dega sodrēji 0,5m2 platībā, Tālavas ielā Valkā, kur divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji 2m2 platībā, kā arī Raiņa ielā Madonā, kur divstāvu dzīvojamās mājas dūmvadā dega sodrēji. Svētdien tika saņemts izsaukums uz Robežu ielu Gulbenē, kur nepareizas apkures sistēmas ekspluatācijas dēļ telpā bija ieveidojies piedūmojums. Ugunsdzēsēji glābēji veica telpu vēdināšanu.

Komentējot Jūs piekrītat Lietošanas noteikumiem.

Pārtikas un veterinārais dienests (reģistrācijas Nr. LV90000064301) izsludina konkursu uz vakanto darbinieka amatu VETERINĀRĀRSTS ZIEMEĻVIDZEMES PĀRVALDĒ  (1 amata vieta uz nenoteiktu laiku)  JA TEV IR: • augstākā izglītība veterinārmedicīnā vai saskaņā ar Veterinārmedicīnas likuma pārejas noteikumu 2.punktu vidējā speciālā izglītība, kas iegūta līdz 1992.gadam, vai pielīdzināma izglītība, kas iegūta citā akreditētā augstskolā; • vēlama pieredze gaļas veterinārās ekspertīzes veikšanā; • labas datorlietotāja prasmes (MS Office); • svešvalodu (krievu, angļu valodas) pamatzināšanas; • B kategorijas autovadītāja apliecība tiks uzskatīta par priekšrocību; • vēlme darboties komandā un prasme sadarboties; • prasme pieņemt atbildīgus lēmumus. JA VĒLIES IEGULDĪT SAVAS ZINĀŠANAS UN PRASMES ATBILDĪGĀ UN DINAMISKĀ DARBĀ, VEICOT: • dzīvnieku pirmskaušanas izmeklēšanu kautuvē; • pastāvīgu veterināro un higiēnas uzraudzību kautuvē; • pēckaušanas veterināro ekspertīzi kautuvē. PIEVIENOJIES MŪSU KOMANDAI UN IEGŪSI: • neatsveramu profesionālu pieredzi; • mācību iespējas profesionālajai pilnveidei; • summēto darba laiku un atalgojumu atbilstoši 10.mēnešalgu grupai, no 5,63 EUR/stundā līdz 7,71 EUR/stundā pirms nodokļu nomaksas; • normatīvajos aktos noteiktās sociālās garantijas; • nepilna noslogojuma gadījumā, amatu savienošanas kārtībā, veikt blakusdarbu (piem. privātprakse); • veselības apdrošināšanas polisi, pēc nostrādātiem 3 mēnešiem. Motivētu pieteikuma vēstuli, CV un izglītību apliecinoša dokumenta kopiju lūdzam nosūtīt vai iesniegt Pārtikas un veterinārā dienesta Personāla vadības daļai Peldu ielā 30, Rīgā, LV-1050 vai elektroniski nosūtīt uz e-pasta adresi: konkursi@pvd.gov.lv ar norādi – Ziemeļvidzemes pārvaldes veterinārārsts. Pieteikumus gadīsim līdz 2020.gada 16.februārim. Tālrunis uzziņām 67027529. Pamatojoties uz Eiropas Parlamenta un Padomes regulu Nr.2016/679, Pārtikas un veterinārais dienests informē, ka: 1) jūsu pieteikuma dokumentos norādītie personas dati tiks apstrādāti, lai nodrošinātu šī atlases konkursa norisi; 2) iepriekš minētais jūsu personas datu apstrādes pārzinis ir Pārtikas un veterinārais dienests, kontaktinformācija: Peldu iela 30, Rīga, LV-1050. Profesija: VETERINĀRĀRSTS Darba vietas adrese: LATVIJA, Raiņa iela 21, Valmiera Darba laika veids: Summētais darba laiks Darba veids: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Darbības joma: Valsts pārvalde Pieteikto vietu skaits: 1 Līgums: Darbinieka amats uz nenoteiktu laiku Aktuāla līdz: 2020-02-16 Kontaktpersona: Zane Mūrniece

Mūsu partneri